Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ajde dečki ohladite od mog Posejdona, ako se i zeznuo, sigurno nije najmerno. Sjetite se prije nego bacite kamen na drugoga što ste Vi govorili za Todex a gdje je sad. Zar nije trebalo kupovati Ledo na 20.000 kuna jer ide sigurno na 40.000 kuna. Samo trebamo pričekati konsolidirano izvješće.
Za Vas je Posejdon gospodin čovjek.

Toliko od jedne cure, koja burzu prati svake prijestupne godine. [proud]

a ne, ne, kolegice, ja sam pisao da ga ja ne bih kupovao na 20 000.. imate dokuemntirano tamo.[kiss]
pratite malo bolje, a ne svake 4. godine, ako vec pisete!

a druga stvar, meni ako je nesto bilo dobro na X kn, nema sanse da pljujem po tome na X/10 kn.

lijepi pozdrav svim duplim nickovima alias jediničarima, pogotovu curama. [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Hvala ti kolegice Turion! [kiss] [kiss]
Nema ljepše stvari nego dobiti podršku od "jedne cure"! [thumbsup]

Gospoda su zaboravila da investiraju na vlastitu odgovornost, pa bi htjeli svoje (ne)uspjehe drugima podvalit i u drugima naći krivicu. I još imaju džon obraz pa to i napišu! A uz to iznose potpuno netočne podatke. Ali to tako nejde forumaši moji!
No, da se vratimo tehničkoj analizi… žalim što vas mogu obavijestiti da očekujem naš CROBI još znatno ispod ovih razina. U jednom od svojih prethodnih postova sam napisao razinu na kojoj ćemo vidjeti hoće li biti odbijanac ili ne.

kolega, cini mi se da su Vas trazili i Vama se prijetili nezadovoljni korisnici Vasih savjetodavnih usluga
[huh]
ja nikad nisam ni kupovao ni prodavao na Vase savjete, niti icije druge, tako da Vas sigurno ne okrivljujem ni za kakav svoj neuspjeh niti uspjeh.

ugodan dan [wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



Hvala ti kolegice Turion! [kiss] [kiss]
Nema ljepše stvari nego dobiti podršku od "jedne cure"! [thumbsup]

Gospoda su zaboravila da investiraju na vlastitu odgovornost, pa bi htjeli svoje (ne)uspjehe drugima podvalit i u drugima naći krivicu. I još imaju džon obraz pa to i napišu! A uz to iznose potpuno netočne podatke. Ali to tako nejde forumaši moji!
No, da se vratimo tehničkoj analizi… žalim što vas mogu obavijestiti da očekujem naš CROBI još znatno ispod ovih razina. U jednom od svojih prethodnih postova sam napisao razinu na kojoj ćemo vidjeti hoće li biti odbijanac ili ne.

kolega, cini mi se da su Vas trazili i Vama se prijetili nezadovoljni korisnici Vasih savjetodavnih usluga
[huh]
ja nikad nisam ni kupovao ni prodavao na Vase savjete, niti icije druge, tako da Vas sigurno ne okrivljujem ni za kakav svoj neuspjeh niti uspjeh.

ugodan dan [wink]
[/quote]

hahahahahaahaha sjećam se kad mu je onaj tip prijetio na ležernom
posejdone, budi "veliki čovjek", nemoj prodavat ideale za pare [yawn]


Ajde dečki ohladite od mog Posejdona, ako se i zeznuo, sigurno nije najmerno. Sjetite se prije nego bacite kamen na drugoga što ste Vi govorili za Todex a gdje je sad. Zar nije trebalo kupovati Ledo na 20.000 kuna jer ide sigurno na 40.000 kuna. Samo trebamo pričekati konsolidirano izvješće.
Za Vas je Posejdon gospodin čovjek.

Toliko od jedne cure, koja burzu prati svake prijestupne godine. [proud]


istina koleginice, Vlad je tamo pisao o konsolidiranom i o pe 7
vlad imam jedno tehničko pitanje
Kada će Ht na 130 kn?
Kada će crobex na 2000?
Nedavno si se kunuo u obje solucije.

Ah, svašta ovaj forum podnese, pa čak i vas kolege Mig i Alexander koji se nešto jako brusite ovih dana. Da niste možda u debelom minusu???

Ajde Vjeko pobriši ova trkeljanja.

La vita e bella!


Ah, svašta ovaj forum podnese, pa čak i vas kolege Mig i Alexander koji se nešto jako brusite ovih dana. Da niste možda u debelom minusu???

Ajde Vjeko pobriši ova trkeljanja.

minus ili plus, moj je obraz čist i nikada mi nitko nije prijetio, što ti za sebe ne bi mogao reći..ja se nisam skrivao i okretao po gradu zbog prijetnji ljudi koje si navlacio…znaš ti dobro na koga mislim, zato i ne pišeš više na ležernom.


1388, 1380, 1377 -sve redom interesantne razine.


otpori.
na ovoj razini je njihova koncetracija…
[/quote]
Sto se dogada ako obrana uspije?
[/quote]
zastoj ili odbijanac.

no, TD combo ukazuje na nedovršenost pada prije značajnijeg odbijanca.
ne postoji ni divergencija macd histograma (ni RSI,sl.stoch).

a ganaliza ukazuje na početak idućeg tjedna kao interesantan za obrat: do tada i TD combo može biti odrađen teoretski do broja 11 ili 12, no za divergenciju nisam siguran.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

minus ili plus, moj je obraz čist i nikada mi nitko nije prijetio, što ti za sebe ne bi mogao reći..ja se nisam skrivao i okretao po gradu zbog prijetnji ljudi koje si navlacio…znaš ti dobro na koga mislim, zato i ne pišeš više na ležernom.

Da, a k tome još i vidiš bijele miševe po gradu jel da? [lol] [lol] [lol]

La vita e bella!

@vlad1111
zašto kažeš da ne postoji divergencija npr. na macd-u, RSI… iako su ti i mnogi drugi indikatori sada na znatno višim razinama, dok je crobi niže nego na prošlom dnu? To je upravo divergencija: kad divergiraju cijene (bodovi) i oscilatori, što je ovdje slučaj… (dnevni graf)





Dopuna prethodnom grafu, malo precizniji sistem odvijanja za INGRU!

Mislim da ste previdjeli 4 val.
Trebao bi biti kraći.
Jer ako sam u pravu, a jesam,sve upućuje na ciljanu cijenu od 23 kune.

[/quote]
Zanimljiva razina, na osnovu cega si je dobio
[/quote]

fibo. 50%. 23.33 kn
[/quote]
daj nam pojasni kakav fibo 50 %
[yawn]

ne postoji ni divergencija macd histograma (ni RSI,sl.stoch).

[shocked] [shocked]

Dejli graf:

02.12.08. RSI 22,478, crobex 1430
24.02.09 RSI 25,167 crobex 1400

60min:

17.02.09. RSI 21,873 Crobex 1498
24.02.09. RSI 23.824 Crobex 1399

na MACD je vidljivo iz aviona

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



@vlad1111

zašto kažeš da ne postoji divergencija npr. na macd-u, RSI… iako su ti i mnogi drugi indikatori sada na znatno višim razinama, dok je crobi niže nego na prošlom dnu? To je upravo divergencija: kad divergiraju cijene (bodovi) i oscilatori, što je ovdje slučaj… (dnevni graf)

gledam pad nakon 1881 i relativna dna.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close