Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde dečki ohladite od mog Posejdona, ako se i zeznuo, sigurno nije najmerno. Sjetite se prije nego bacite kamen na drugoga što ste Vi govorili za Todex a gdje je sad. Zar nije trebalo kupovati Ledo na 20.000 kuna jer ide sigurno na 40.000 kuna. Samo trebamo pričekati konsolidirano izvješće.
Za Vas je Posejdon gospodin čovjek.

Toliko od jedne cure, koja burzu prati svake prijestupne godine. [proud]


Prerano ste se postavili, dečki !
To ima smisla tek tamo kada CROBI bude oko 1050 – 1150.

Ili vam je možda sveisto što vam uleti??? [lol] [lol] [lol]

Nisam pratio tvoje pisanje po forumu al izgleda da si svojim kupnjama ostavio lijep trag na vrhu, sad to iskrcaj pa da odradimo dno.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

1388, 1380, 1377 -sve redom interesantne razine.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Hvala ti kolegice Turion! [kiss] [kiss]
Nema ljepše stvari nego dobiti podršku od "jedne cure"! [thumbsup]

Gospoda su zaboravila da investiraju na vlastitu odgovornost, pa bi htjeli svoje (ne)uspjehe drugima podvalit i u drugima naći krivicu. I još imaju džon obraz pa to i napišu! A uz to iznose potpuno netočne podatke. Ali to tako nejde forumaši moji!
No, da se vratimo tehničkoj analizi… žalim što vas mogu obavijestiti da očekujem naš CROBI još znatno ispod ovih razina. U jednom od svojih prethodnih postova sam napisao razinu na kojoj ćemo vidjeti hoće li biti odbijanac ili ne.

La vita e bella!


1388, 1380, 1377 -sve redom interesantne razine.

Interesantne za sto???

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Padanje na jako malim volumenima, hmmmm, što bi to moglo biti????
Naglo smanjenje volumena je signal preokreta!
I sasvim mi je svejedno je li danas na 1391 ili će biti sutra!
Postavio sam target prije nekoliko dana na 1394 i on mi je došao! Ulazim 50% sada pa eto možda sam bio u pravu! Vidjet ćemo!

A možda i ne… pretpostavke su ti krive u startu jer je danas puno veći promet nego proteklih dana u ovo vrijeme. Osim tehnikalija, treba pratiti i psihozu burze, koja nije dobra s ovim probijanjem, ne samo 1400 već i prije, navodne brane na 1500.

Nema previse interesantnih razina do 1250 IMHO, moguce da grijesim

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

nastala je i nova formacija: pad ispod 1320 (prijelom) vodi na 900.
ovo potvrđuje formaciju nastalu padom ispod 1900.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



1388, 1380, 1377 -sve redom interesantne razine.

Interesantne za sto???
[/quote]
otpori.
na ovoj razini je njihova koncetracija…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

1388, 1380, 1377 -sve redom interesantne razine.


otpori.
na ovoj razini je njihova koncetracija…
[/quote]
Sto se dogada ako obrana uspije?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

podvalovi 1,3,5 primarne 3 su podjednake velicine a primarna 3 je veca od 1 sto dovodi crobex do 1380

http://aqua-art.org/news.php

Ako obrana uspije agonija se produžava
Ponuda i potražnja kuna

110,00 +19,31 660,00 +11,45

New Report

Close