Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@mamus

moguće je i da potraje.
čak i ako sutra bude odbijanac.

mislim da je za pravo zaustavljanje potrebna snažnija div. macd histograma.

…svaka Vama čast g Vlad, imate reputaciju na ovom forumu, ali u zadnje vrijeme nisu uvjerljive vaše procjene, prema kojima sam se nažalost povodio. Nije li trebalo rasti malo preko 2000, no odbilo se od 18xx. Trebalo se malo nakon toga odbiti prema 2000, no samo je padalo i evo nas na 1500. Naravno sam sam si kriv što nisam radio po svom ali eto samo da kažem da su svi samo ljudi i da nikoga ne treba favorizirati pa ni g. VLADA. moje iskreno poštovanje i žaljenje svima koji su se usosili kao ja, zbog……

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Atpl +dlkv setup graf

*** *****

molio bi kolegu aleksu da iznese svoje vidjenje.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

MACD divergencija je najbolja za trgovanje nakon sto prodje, izgleda vrlo privlacno i jednostavno gledajuci poslije graf ali volio bih vidjeti tradera koji konzistentno ostvaruje profite pomocu nje, hvatanje dna pomocu nje nije realno IMHO

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...


MACD divergencija je najbolja za trgovanje nakon sto prodje, izgleda vrlo privlacno i jednostavno gledajuci poslije graf ali volio bih vidjeti tradera koji konzistentno ostvaruje profite pomocu nje, hvatanje dna pomocu nje nije realno IMHO

mislis li opcenito na divergencije, na divergencije na MACD ili na histogram MACD divergencije?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Moja prognoza kretanja za IGH koji je trenutno jako zanimljiv! Jednom kad se ispuca ZABA (još 900 kom iliti 1,8milja i gotovo) slijedi jači rast na ovoj podcijenjenoj dionici.
Pa sada ne vrijedi više od 40 milja Eura! Ipak premalo za takav renome!


Moja prognoza kretanja za IGH koji je trenutno jako zanimljiv! Jednom kad se ispuca ZABA (još 900 kom iliti 1,8milja i gotovo) slijedi jači rast na ovoj podcijenjenoj dionici.
Pa sada ne vrijedi više od 40 milja Eura! Ipak premalo za takav renome!

Kojih mrtvih 900 komada, carstvo ti nebesko[shocked]? Pa nije to Đukan! To je ZABA [shocked] [lol] [lol]

I'LL BE BACK

Pitanje za sve koji se kuže: Može li se na donjem grafu govoriti o divergenciji na macd-u? Ako ne, molio bih objašnjenje.

Pitanje za Vlada: Kako stoje stvari kod IGH vezano za TD kombo/sekvenšl (whatever, ne razumim se baš u to), možeš li izbrojati?

I za kraj moje mišljenje – ako danas na otvaranju još padne cijena, imat ćemo velike šanse za lijepi odbijanac. Već smo ispali iz bolla i RSI je u debelom oversoldu pa ako još padne – neminovan odbijanac. IMHO

Nisam opasan.


Moja prognoza kretanja za IGH koji je trenutno jako zanimljiv! Jednom kad se ispuca ZABA (još 900 kom iliti 1,8milja i gotovo) slijedi jači rast na ovoj podcijenjenoj dionici.
Pa sada ne vrijedi više od 40 milja Eura! Ipak premalo za takav renome!


2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 9.119 5,75 Skrb. račun

zaboravio si jednu 0

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Da, falila je jedna nula, ispravka krivog navoda! U svakom slučaju ZABA će dionice kupljene po 12-16l prodavati po 1000kn. Ma baš!

prodaje po 2000 ,skoro pa isto


Da, falila je jedna nula, ispravka krivog navoda! U svakom slučaju ZABA će dionice kupljene po 12-16l prodavati po 1000kn. Ma baš!

Ma sve 5 kolega. Dešava se to svakome. Nego, šta kažu tvoje spravice, hoćemo li pasti ispod 1462 boda?
Zahvaljujem

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close