Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što je bolje koristiti daily ili weekly, tj. 10 min ili 30 days?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



@Mig

Thx za prijašnji odgovor


@Mig
; @Vlad

Jel mislite da bi trebali stvarno dodirnuti 1450 da bi došlo do trajnijeg odbijanca…pa to bi se moglo razvući…

ta razina je od oka..nista specijalno precizno..moze ici i iznad njega i ispod njega.
po nekim fibbo-ewt omjerima.za mene je ovo samo kostur, ona druga varijanta.
pratit cemo razvoj situacije, pa dodat detalje.
mozda Vlad ima nesto preciznije.
ono sto je za mene najbitnije je da je trend prema dolje i toj situaciji se treba prilagodit.
barem ja to tako vidim.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Što je bolje koristiti daily ili weekly, tj. 10 min ili 30 days?

intraday…….po meni…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Što je bolje koristiti daily ili weekly, tj. 10 min ili 30 days?

intraday…….po meni…..
[/quote]

pojasni

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




Što je bolje koristiti daily ili weekly, tj. 10 min ili 30 days?

intraday…….po meni…..
[/quote]

pojasni

[/quote]
vise opcija imas….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

onda koje su?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

jel imas teletrader?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ponedjeljak će opet biti zelen, evo mog viđenja cijele situacije! Mislim da idemo do 1670-1700 opet. I na tim razinama se formira Double top! Gledano na 60min grafu.
Stoga je svaka kupnja danas i jučer bila mudar izbor!


Pozdrav svima !!
Vidim ima Vas podosta online, sve prijatelj do prijatelja. E kada ste ovako svi na okupu, molio bih lijepo jednu, ali točnu informaciju: Iz čega se i po čemu vidi da ćemo sutra ili ubuduće ići recimo na 14xx i manje, ima li tu pravila, logike itd. Znači interesira me pokazatelj, ne povijest, jer je ona prošlost. Koliko vidim pozitivne vijesti se odvijaju u amera i najavljuju se još pozitivnije, znači kako oni vele krizu će razbiti pitanje je dana. Što s nama, dali pratimo ili će nas Uglješa potopiti s kojekakvim novim negativnim vijestima, ili ??
Moli Vas (pametne) za objašnjenje. Mora li biti rona ili se ploča može slušati i s druge strane ??
Zahvaljujem se svima na preciznim odgovorima !!

Da ne davim ostale forumase s praznim pricama evo ti slika koja vrijedi 1000 rijeci…a imas i target za dno na S&P na kraju petog vala.

Dakle, idemo, moj tjedni pregled ewt mogucnosti crobexa. Za sve tri razine (dugorocno, srednjorocno i kratkorocno) prilazem grafove. Ako vidite koju gresku napravljenu u brzini, javite.

Nakon beaves i butt-headovih lupetanja u srijedu moj kratkorocni, a mozda i srednjorocni preferirani count mi se rasturio i moram preci na alternativne. TA, pa i ewt bi trebao izdrzati udare vijesti, cak i ako predsjednik razreda i blagajnik lupaju opasne gluposti, pa moram jednostavno priznati da sam brojanjem bio u krivu. Najradje bi se cromanovski oprostio od brojanja, barem javnih tj. postavljanih, ali sam jos uvijek znatizeljan da li ewt stvarno radi. To sto uvijek mozes prijeci na alternativni count vise mi se cini kao slabost ewt-a nego li kao prednost, teorija koja svaku situaciju objasnjava bas i nije neka teorija. Za razliku od mnogih tehnicara ovog foruma koji su retroaktivno uvijek u pravu, zelim gresku, a nadam se i buduce pogotke zadrzati zabiljezene, dakle od danas stavljam semafor, prvu utakmicu sam izgubio:
Tjedni preferirani count 0: alternativni counti 1

Koje to alternativne counte aktiviram? One koje sam prosli tjedan spomenuo ali ne i nacrtao, evo teksta od prosli tjedan:

Alternativa svim ovim kombinacijama? Jos traje [2] ili [B]. Ja mislim da ne (Ova mogucnost nije nacrtana na grafovima!). Ne mogu izbrojati ovo od 1880 do 1601 drugacije nego kao double zigzag – minor A i B u drugom zigzagu ostali unutar prijasnjeg intermediate raspona (w) i (x), a zatim C pobjegao dole da ne bi palo napamet nekom to na silu gurati u triangle:). Dakle, dosta tesko za drugacije brojanje, nastavak zato moze biti jedino jos jedan (triple) zigzag ili ja ne vidim sve mogucnosti.

Jos alternativa? Dvije kombinacije kroz «ubrzani» scenarij, da smo odradili cijeli ciklicki val IV ili B s 1880, pa u ovim superciklickim varijantama mozemo nastaviti padati ispod 1431. (Ove mogucnosti nisu nacrtane na grafovima!). Ja ni u to bas ne vjerujem. Nije problem sto je korekcija na gore kao ciklicki val trajala svega mjesec i nesto, to smo i ranije imali, i povukla je lijepo od ukupne vrijednosti dna, oko 31%, ali u odnosu na prethodni ciklicki val korekcija je mala, oko 16%.

Sretno svima!

vlad gledao sam tvoje stare postove i naisao sam na targete koje si da 27.10 i veliki dio si pogodio,jesi li mozada razmisljo o pisanju prirucnika ili neceg slicnog. [thumbsup]

http://aqua-art.org/news.php

malo sam crtao po grafu crobexa i naisao na puno "slucajnosti".razmak izmedju crvenih linija je 931 bod i puno puta smo se odbili od tih crvenih linija.plavu liniju sam odokativno povlacio kroz sredinu crvenog kanala a zuete vertikalne linije su takodjer vise puta poklapaju sa vrhovima.hm kakva slucajnost

http://aqua-art.org/news.php

New Report

Close