Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pozdrav svima !!
Vidim ima Vas podosta online, sve prijatelj do prijatelja. E kada ste ovako svi na okupu, molio bih lijepo jednu, ali točnu informaciju: Iz čega se i po čemu vidi da ćemo sutra ili ubuduće ići recimo na 14xx i manje, ima li tu pravila, logike itd. Znači interesira me pokazatelj, ne povijest, jer je ona prošlost. Koliko vidim pozitivne vijesti se odvijaju u amera i najavljuju se još pozitivnije, znači kako oni vele krizu će razbiti pitanje je dana. Što s nama, dali pratimo ili će nas Uglješa potopiti s kojekakvim novim negativnim vijestima, ili ??
Molim Vas (pametne) za objašnjenje. Mora li biti rona ili se ploča može slušati i s druge strane ??
Zahvaljujem se svima na preciznim odgovorima !!

Da zaboravih navesti ako je nekoga iz bilo kojega razloga stid ili mu je neugodno inositi mišljenja javno.. može slobodno na PS,
Hvala !!

I very much love INGRA !!



definitivno odraden "triple bottom" na ERNTu.
dno je na cca 1030… devijacija (+/-) 10kn.
kategorija: sum

netko se brutalno ukrcava.
u par transakcija oko 2 milje prometa.


drugim rijecima, ipak slijedi pad ernt ispod 1000?

svi dosadasnji "brutalni ukrcaji" su prakticki garantirali nizu cijenu ove dionice u skoroj buducnosti, kao svojevrsni neuspjeli pokusaji da se cijena stabilizira

[/quote]

ne bas.
stvorili su "cvrste temelje" na velikom prometu.
mozemo ocekivati slicne scenarije na ostalim dionicama….



Dobro, i što znači TD buy set up odrađen?

Gledaj, ja sam kokoš, ne razumijem tvoj jezik i tražim da mi objasniš što to znači.

Ma vidiš da se preserava.

Ova tema je i za objašnjenje TA,a ne samo lupanje.

Postoje 1000 raznih teorija, oscilatora i ostalih stvari vezanih za TA. Sad bi mi trebali znati sve.
[/quote]
a ti na strani 2010 predvidjas danas pad…pa ko sad trabunja…sve se vidi covjece sa tisucu nickova

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.




definitivno odraden "triple bottom" na ERNTu.
dno je na cca 1030… devijacija (+/-) 10kn.
kategorija: sum

netko se brutalno ukrcava.
u par transakcija oko 2 milje prometa.


drugim rijecima, ipak slijedi pad ernt ispod 1000?

svi dosadasnji "brutalni ukrcaji" su prakticki garantirali nizu cijenu ove dionice u skoroj buducnosti, kao svojevrsni neuspjeli pokusaji da se cijena stabilizira

[/quote]

ne bas.
stvorili su "cvrste temelje" na velikom prometu.
mozemo ocekivati slicne scenarije na ostalim dionicama….

[/quote]
tako je

i vidim da je najbolji takav temelj "udaren" na 1500, sto nas je odvelo na 1000.

ostavljam tebi da nam izracunas ako sada tu udarimo temelj, gdje nas to vodi…

p.s. kako ina?

u oblacima , ne znam bas….
cujem da Kina pokazuje prve znakove oporavka….

dividenda na ERNT je itekako realna jer treba nekako namiriti "razocarane" ulagace..
a i Svedima treba lova…


Jeste li vi ikad culi za dividendu koja se NE isplacuje SVIM dionicarima jednako. Recimo ovim vecima 100kuna, srednjima 70 a malesnima 20 kuna.
Moglo bi ove godine bit i takvih dividendi [cry]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Evo kanala manjeih razmjera. Moguće kretanje Crobexa.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!





definitivno odraden "triple bottom" na ERNTu.
dno je na cca 1030… devijacija (+/-) 10kn.
kategorija: sum

netko se brutalno ukrcava.
u par transakcija oko 2 milje prometa.


drugim rijecima, ipak slijedi pad ernt ispod 1000?

svi dosadasnji "brutalni ukrcaji" su prakticki garantirali nizu cijenu ove dionice u skoroj buducnosti, kao svojevrsni neuspjeli pokusaji da se cijena stabilizira

[/quote]

ne bas.
stvorili su "cvrste temelje" na velikom prometu.
mozemo ocekivati slicne scenarije na ostalim dionicama….

[/quote]
tako je

i vidim da je najbolji takav temelj "udaren" na 1500, sto nas je odvelo na 1000.

ostavljam tebi da nam izracunas ako sada tu udarimo temelj, gdje nas to vodi…

p.s. kako ina?
[/quote]

slabasna je prodaja bila jucer… a bila je frka.
ako ameri krenu opet gore i mi cemo za njima….

sto se tice ine, za sada nije upalio proboj, ali bude….

Ovdje upišite svoj komentar…


Evo kanala manjeih razmjera. Moguće kretanje Crobexa.

Kada se pogledaju 60. minutni i 15. minutni priloženi grafovi…parabolic …čudno DOLE ??
Što znači po tebi Lambada treba danas izaći iz pozicija i kada ući. Imaš li prijedlog !
Nemoj se vatati za moje grafove, samo ih pogledaj i odgovori mi na ovo gore i po mogućnosti na post prethodni, (nekoliko postova gore)
Pozdrav i tebi !!

I very much love INGRA !!

ima li za danas koji zanimljiv broj po gannu

http://aqua-art.org/news.php

@mrgud28
evo kratko, sve ovo o čemu se ovdje govori i služi upravo tomu da se predvidi buduće kretanje burze, tj. da se iz sadašnjeg kretanja i određenih pravilnosti na svim burzama (do sada), pokuša zaključiti kretanja burze u slj. 1-minuti, 15-min, 60-min, dan, sat, mjesec… U principu, što te duži vremenski horizont zanima, to više trebaš srezati kratkoročne "šumove" (npr., ako gledaš višegodišnje kretanje, onda te ne zanimaju baš intraday grafovi…), i obratno… Cijela TA u svoj svojoj širini radi na tomu, a jedni više koriste jedne parametre, drugi druge itd.

@lulu

jel mozes malo objasnit graf..
nisam skuzio,a zanima me..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close