Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo je zadnji upis ovdje, majke mi moje mile …

[lol] [lol]


hebla vas TA … koje su to gluposti, tko to još prati na ovom našem plitkom tržištu … tu su važni samo fond manageri …

[lol] [lol]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


trenutno smo u petom valu prema dolje, odnosno četvrtom valu prema gore … [smiley]

u principu ni ti ne znaš gdje smo..odluči se jesmo li u petom prema dolje ili u četvrtom prema gore?
jel to na slici tamo gdje se razilaze crvena i plava strelica? pa se ne zna hoće li crobi poći drumom ili šumom [wink]

Okej, sad imamo dvojicu koji se opraštaju od TA analize. [lol]

Jel se sjećate vi ona dva čangrizavca na balkonu iz Muppeta što sve gledaju sa visoka i samo se podsmijavaju i pametuju, ali su cijelo vrijeme zapravo nadrkani na cijeli svijet? [smiley]

E oni nemaju veze sa Fazanom i Cromanom. [cool]

No respect

Priznajem: bio si u pravu. Svaka ti čast! Skidam kapu. Bolje da si tu u pravu, nego na INDG!

P.S. ta dava na balkonu me više podsjećaju na tebe i tenisača!

[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning


Priznajem: bio si u pravu. Svaka ti čast! Skidam kapu. Bolje da si tu u pravu, nego na INDG!

P.S. ta dava na balkonu me više podsjećaju na tebe i tenisača!

[smiley]


Ovo ti moram priznat…al mani se više te TA…

p.s. dobio poruku, sve ti je oprošteno…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

[kiss]

I love the Smell of Profits in the Morning


Okej, sad imamo dvojicu koji se opraštaju od TA analize. [lol] Jel se sjećate vi ona dva čangrizavca na balkonu iz Muppeta što sve gledaju sa visoka i samo se podsmijavaju i pametuju, ali su cijelo vrijeme zapravo nadrkani na cijeli svijet? [smiley] E oni nemaju veze sa Fazanom i Cromanom. [cool]

Sat i po sam radio sa Nasdaq analizom da bi bila pokazana i dostupna opcenito.Ali kad vidim ovo opcenito izrugavanje nema nista od toga.A Fazane tako brzo se izgubi povjerenje u TA i Ewt ?

Sretno vam
…a steta narodu

> Ses ej mer

Stari nisam izgubio povjerenje, ali me umorilo što 10-ici moram objašnjavati gdje se trenutno nalazimo, a oni čak niti ne znaju za što je skraćenica EWT. Moderatori očigledno nemaju više živaca i vremena sve brisati.

Ako ih ne možeš pobijediti pridruži im se. Jelte?

P.S. cromane, uskoro će svijetlo pobijediti tamu, pa ćemo mi njima pokazati. Ali strpimo se još malo.

[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning


Stari nisam izgubio povjerenje, ali me umorilo što 10-ici moram objašnjavati gdje se trenutno nalazimo, a oni čak niti ne znaju za što je skraćenica EWT. Moderatori očigledno nemaju više živaca i vremena sve brisati. Ako ih ne možeš pobijediti pridruži im se. Jelte? P.S. cromane, uskoro će svijetlo pobijediti tamu, pa ćemo mi njima pokazati. Ali strpimo se još malo. [smiley]

Cinite sto hocete…ja vise nemam vremena za zafrkancije….forum je vas i moje vreme je skupo…

Ptico, vidim, nisi otišao[lol]

Idemo dalje?
Rising Three Methods…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Tu su mi formaciju crtali 1000 puta i ja je nikada nisam uspio shvatiti niti je sam negdje pronaći …

I love the Smell of Profits in the Morning

Znaš gdje je imaš?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close