Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Splite molim targete za sutra za VUPIK!

Hvala!

moze li mi netko preporucit koju dobru knjigu o TA

http://aqua-art.org/news.php


Slažem se s tobom MIG! Raskrižje je tek na 1680, al potvrda raskrižja je 1720. To bi značilo jači UP trend! Vjerujem da će tako i biti! Prva opcija je skroz interesantna, kako za shortanje tako i dugoročno….

HA,ha,ha ti si legenda,smjesniji si i od mene.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

zastavica- nastavaka rasta- proboj trokuta prema up targetu?
neizvjesno.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


zastavica- nastavaka rasta- proboj trokuta prema up targetu?
neizvjesno.

Vlad, jel ovo jedinica ili cetvroka?

ja mislim da je jedinica….

Vlad…postoji li neka razina iznad koje bi SP500 trebao zatvoriti za potvrdu koračanja prema UP targetu?
Hvala…


zastavica- nastavaka rasta- proboj trokuta prema up targetu?
neizvjesno.

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


zastavica- nastavaka rasta- proboj trokuta prema up targetu?
neizvjesno.

Vlade ovo na djiha i sp ti je uslo u transcendentalno iracionalne sfere i boljim se da gubis vrijeme … majstori su se zahebali kad su odlucili braniti dijiha i sp na 8xxy umjesto da su ga odma spustili na 6xxy. Bilo bi im puno jeftinije a i TARP bi im dulje trajao. Trebali su one penzione i hedge fondove zakukuljit zakonski pa isplacivat samo rente ili slicno …
Ovo je besmisleno mrcvarenje koje nece trajati beskonacno. Bas gledam na cnbciju kako su junkiji opet poceli vristati … frka, panika, VIX stoji djiha pada, nema novca GDJE JE NOVAC?? !!!
A tko ce im dat novac? Pa ima li jos ijedna budala na svijetu ???
Evo i WB ulaze u Reosiguranje – a to nam govori sta?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


zastavica- nastavaka rasta- proboj trokuta prema up targetu?
neizvjesno.

Vlad, od tebe očekujemo malo više od mahanja zastavicom ( i to s upitnikom na kraju). Daj kakvu analizu, targete…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

@futra
tek close iznad ca 879.
tako kaže klasika + ewt

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


smjer sp500-uskoro.

Ni Croman ne bi ovo bolje rekao [thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Crobex analiza

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!



Slažem se s tobom MIG! Raskrižje je tek na 1680, al potvrda raskrižja je 1720. To bi značilo jači UP trend! Vjerujem da će tako i biti! Prva opcija je skroz interesantna, kako za shortanje tako i dugoročno….

HA,ha,ha ti si legenda,smjesniji si i od mene.
[/quote]

[lol] [thumbsup]…care, evo stoja

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

New Report

Close