Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tu smo, sami zaključite kuda idemo!

I love the Smell of Profits in the Morning


vlad1111: ” @croman u vezi eventualnog failure-a ili truncation-a 5. vala… obzirom da se truncation u padajućoj formaciji može desiti u situacijama kada se tržište već prilično ispuhalo, možda je i kod nas moguće da dno 5. vala završi iznad dna 3. vala (3700). iskreno, ne vjerujem u ovakav rasplet, dajem mu 20% šanse. izgledniji mi je završetak 5. vala ispod 3700. ” Hm meni se nekako čini da će se taj završni peti dio vala desiti pri jako malom prometu i ne vjerujem da će biti preveliki, zašto, pa jednostavno je već većina dionica u čvrstim rukama, onaj tko je htio prodati do sada je to već učinio ovo bi sve mi se čini moglo biti mrcvarenje između 3700-3900 još neko vrijeme. To za neke ne mora značiti ništa, ali se bojim da će u tome neke dionice izgubiti još ohoho na vrijednosti


@Che

Ako se gleda na Crobex sa intraday-“ocalima” ima pokazitelja da Crobex moze ici prema 3600 cak i ispod tog nivoa.
Buduci da podaci nisu najbolje kvalitete ja cekam na nove EOD podatke gde bi mogao biti stvoren i grafikon(na croman.se)

@ dixi – pokusavam locirati fazana na darkovoj slici

@ adrianna – da, tako ti je to. Sto vise znas, to vise znas da ne znas 🙂


@ dixi – pokusavam locirati fazana na darkovoj slici

….e, ako nemaš dobrog ptičara, džabe krečiš [proud]

Kad vidim crveno pretvaram se u bika


bolje da ništa nisam pitala. tek sad mi je sve totalno nejasno [rolleyes]

tako ti to ide: teza (skužiš nešto), antiteza (dobiš nove podatke i sve ti se zbrka) pa sinteza (dođeš sebi i stvoriš si novu sliku) koja postane nova teza, pa antiteza, pa sinteza, pa … pa umerš i više nije važno. [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Tu smo, sami zaključite kuda idemo!

kak si ti našo da smo tu di si stavio!!?!?!?!?!?!

oslušnuo na forumu koliko ljudi još ima kredita, pa odokativno … [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

…magla…gusta magla se spustila na ovu temu…nitko više ne zna gdje smo i gdje idemo…
…imamo jedan čamac…a svi su kapetani…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


…magla…gusta magla se spustila na ovu temu…nitko više ne zna gdje smo i gdje idemo… …imamo jedan čamac…a svi su kapetani…

I gore brate

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


fazan: ” Tu smo, sami zaključite kuda idemo! ” kak si ti našo da smo tu di si stavio!!?!?!?!?!?!

vidim da se tema čita pažljivo …

ovo je zadnji upis ovdje, majke mi moje mile …

hebla vas TA … koje su to gluposti, tko to još prati na ovom našem plitkom tržištu … tu su važni samo fond manageri …

trenutno smo u petom valu prema dolje, odnosno četvrtom valu prema gore …

[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning


trenutno smo u petom valu prema dolje, odnosno četvrtom valu prema gore …

i trećem ciklusu prema gore? [lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

a ne znam, valjda piše na wikipediji
[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close