Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@croman

pojašnjenje je ok.
ono je korekcija/dopuna onoga što si napisao 19.03.: da završetak 4. vala ne mora biti između 4100-4280, nego može biti i u intervalu 3900-4000.

poslije toga 5. završni val pada.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@croman pojašnjenje je ok. ono je korekcija/dopuna onoga što si napisao 19.03.: da završetak 4. vala ne mora biti između 4100-4280, nego može biti i u intervalu 3900-4000. poslije toga 5. završni val pada.

Problem pisati na ovom forumu je, da je tesko videti prijasnje poruke i videti ih u kronoloskom smislu.
(onaj koji cini veci posao i trazi ..moze nac…ali nije najlkse…moram priznat)

Zato analize(i azurirane takve) trebaju biti na jednom istom mjestu.
sada nemam dovoljno vremena ali pokusat cu stavit (kao sto sam prije pisao) na croman.se gde ce biti dostupno svima(samo jedan manji dio od onog sto analiziram…indexi u prvu ruku).

@croman

u vezi eventualnog failure-a ili truncation-a 5. vala…

obzirom da se truncation u padajućoj formaciji može desiti u situacijama kada se tržište već prilično ispuhalo, možda je i kod nas moguće da dno 5. vala završi iznad dna 3. vala (3700).
iskreno, ne vjerujem u ovakav rasplet, dajem mu 20% šanse.
izgledniji mi je završetak 5. vala ispod 3700.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@croman u vezi eventualnog failure-a ili truncation-a 5. vala… obzirom da se truncation u padajućoj formaciji može desiti u situacijama kada se tržište već prilično ispuhalo, možda je i kod nas moguće da dno 5. vala završi iznad dna 3. vala (3700). iskreno, ne vjerujem u ovakav rasplet, dajem mu 20% šanse. izgledniji mi je završetak 5. vala ispod 3700.

Hm meni se nekako čini da će se taj završni peti dio vala desiti pri jako malom prometu i ne vjerujem da će biti preveliki, zašto, pa jednostavno je već većina dionica u čvrstim rukama, onaj tko je htio prodati do sada je to već učinio ovo bi sve mi se čini moglo biti mrcvarenje između 3700-3900 još neko vrijeme. To za neke ne mora značiti ništa, ali se bojim da će u tome neke dionice izgubiti još ohoho na vrijednosti


fazan: ” To nije val 5, već val “V”!!! ” Ovako izgleda cijela slika , a ti zaključi šta nas čeka.

Mi se trenutno nalazimo u točki 4! Iz toga zaključujemo da nam slijedi 5 val! Tek nakon toga dolazi ova formacija korekcije.

Recimo, da to dočaramo, rast od vrha 4 do vrha 5 je euforija glede ulaska u EU! Nakon toga, lagano ispuhivanje balona.

OK?

I love the Smell of Profits in the Morning

Ti mislis na ovaj cetiri?

@markko

fazan je mislio na točku 4c.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ili na a između 3 i 4? [lol]
(ovo je zabavno)

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ma,da,jasno. To sam i ja mislio… na brzinu samo povukao..
Hvala.


Recimo, da to dočaramo, rast od vrha 4 do vrha 5 je euforija glede ulaska u EU! Nakon toga, lagano ispuhivanje balona. OK?

danas euforija među ulagačima, jer već cijeli dan nismo pali.[lol]
u odnosu na jučer, naravno.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

dixi, 02.04.2008. u 15:32
markko
Ti mislis na ovaj cetiri?

Šta je predmet analize dotićnog grafa [sealed]

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

bolje da ništa nisam pitala. tek sad mi je sve totalno nejasno [rolleyes]

New Report

Close