Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


prema cromijevom grafu od 19.03., sada se formira vrh 4. vala koji može ići prema 4100 -4280.

slijedi 5. val, padajući.

Zanimljivo, kako se ti još baviš sa tuđim analizama, za koje ti je autor rekao da više ne vrijede. Ja bi te tužio za povredu autorskih prava[lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Mogao bi i ovako izgledati 5. val [proud]

Kad vidim crveno pretvaram se u bika


vlad1111: ” prema cromijevom grafu od 19.03., sada se formira vrh 4. vala koji može ići prema 4100 -4280. slijedi 5. val, padajući. ” Zanimljivo, kako se ti još baviš sa tuđim analizama, za koje ti je autor rekao da više ne vrijede. Ja bi te tužio za povredu autorskih prava[lol]

19.03. datum je posljednjeg grafa koji, navodno, još važi.[tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Mogao bi i ovako izgledati 5. val [proud]

ti kao fazan[pray][pray]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


a peti val je padajući ili rastući???

Zaključi sama


vlad1111: ” prema cromijevom grafu od 19.03., sada se formira vrh 4. vala koji može ići prema 4100 -4280. slijedi 5. val, padajući. ” Zanimljivo, kako se ti još baviš sa tuđim analizama, za koje ti je autor rekao da više ne vrijede. Ja bi te tužio za povredu autorskih prava[lol]


@vergilije

Drago mi je da neki prate onaj text (poruke ) sto pisem.Ja sam rekao da analize trebaju biti “svjeze” i da jedino dugorocne (od 3-6 mjeseca) se mogu videt kao relativno nepromjenjlive.

@ vlad ja sam fakticki objasnio o 4 valu i njegovom mogucem razvitku i sto mislim o tome(jedna prijasnja poruka)…ne razumijem zasto dovuces stare grafikone i pises tvoja misljenja.

To je mozda i uzrok da manje pisem ovde.

PS – videt cu u buducem, dali se moze stavit neke analize na croman.se koje bi se opcenito mogle videti

Kriva slika , oprosti.

To nije val 5, već val “V”!!!

I love the Smell of Profits in the Morning

@ croman

ne, u krivu si.
govorim o tvojem posljednjem grafu od 19.03.:

“pogled na mogući end of day scenario: formacija ending diagonale gde 4. val može ići prema intervali 4100-4280.”

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

znači sad smo još u 4. valu koji bi još mogao rasti do 4200? [huh]


@ croman ne, u krivu si. govorim o tvojem posljednjem grafu od 19.03.: “pogled na mogući end of day scenario: formacija ending diagonale gde 4. val može ići prema intervali 4100-4280.”

Ovo je sto sam pisao kao odgovor za > markko (procitaj privitak)

Isto tako procitaj moju prijasnu poruku…..

Ovo je zadnje objasnjenje…

sretno vam…croman odlazi


To nije val 5, već val “V”!!!

Ovako izgleda cijela slika , a ti zaključi šta nas čeka.

New Report

Close