Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Promet danas nameće pitanje je li pametan kapital ovih dana ulazio ili izlazio.

Ko zna odgovor taj je vrhunski stručnjak za TA
[/quote]

Pametan kapital ulazi već nekoliko dana čučeći u skrivečkim nalozima i trpajući se, plašeći male sa 10-50-tak dionica. Pogledajte promet s kojim se gura Grobex u minus pogotovo na nekim interesantnim dionicama. Vidim mnogi su popustili eksploziji pesimizma i crnih vijesti te prešli u cash. Nemojte da se opet ponovi scenarij iz 12 mj. [bye]

Cjena Volumen Tržište

Raste Raste Snažno
Raste Pada Slabo
Pada Raste Snažno
Pada Pada Slabo

Mi smo u ovom zadnjem.


Cjena Volumen Tržište

Raste Raste Snažno
Raste Pada Slabo
Pada Raste Snažno
Pada Pada Slabo

Mi smo u ovom zadnjem.

Ja bih parafrazirao ovu izjavu:

Cijena – polako krvari /
Volumen – na izdahu /
Tržište – umire /

Kada je zadnji puta redovni promet dosegao 100 mil kn?
24.10.2008., prije čitavih 3 mjeseca!

Od tada je svega još u 3-4 navrata bio oko 80 mil kn.

Ovaj mjesec niti jednom 50 mil kn. A svega dva puta iznad 40 mil kn.

Prije se nisu uopće mogla dogoditi dva trgovinska dana zaredom s ispod 20 mil kn redovnog prometa.
A sada zadnjih 5 trgovinskih dana promet između 14 i 18 mil kn.

Spora smrt, užas.
[sealed] [sealed]

Hanger…prije bih ( diskusije radi ) rekao da veliki skupljaju a mali ( i spekulanti ) prodaju…
no to je moje misljenje i nemora biti tocno

ATPL se drzi odlicno….HT stoji uspravno…DLKV kupuje uprava….jos da i IGH konacno zivne ( citaj da se djukan prestane iskrcavat)…ibit ce i prometa
LEDO sve manje prodavaca…
Margini koji su bili ispucali na 1430…dosta je toga loseg iza nas…sto sljedi vrag ce ga znat
no puno ljudi ocekuje daljnji pad…zbog losih rezultata…nitko ne pita dali su oni uracunati u vec postojeci pad?!
Mi smo pali unatoc dobrim rezultatima…znamo da sljede losi…usporavanje potrosnje i proizvodnje je neizbjezno….
no interesantno je kako je opet pocelo bombardiranje losim vjestima, dal ce neki opet nasjest i prodava sumanuto vidjet cemo vec mozda sutra…
ja sam idalje nepopravljiv optimist i mislim da cemo ak cemo padat to radit na malim prometima…
jucer sam postao 3 grafa usporedbe dax-sp-crobex….
niti smo padali jako u zadnjih 10 dana niti smo rasli kao oni u zadnja 3….nevidim zasto bi opet padali kao oni…
sudjeno nam je mrcvarenje dok se ne promjeni razmisljenje vecine…ili dok ne skupe hrabrosti da opet ulete u dionice
reko moj jedan frend…problem ce biti da poslije ovih padova nitko nece kupovati jer ce ostat bez one stvari…ostaje da vidimo jel to istina
[thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Promet danas nameće pitanje je li pametan kapital ovih dana ulazio ili izlazio.

Ko zna odgovor taj je vrhunski stručnjak za TA
[/quote]

Za to ne morate biti stručnjak za TA.
Dovoljan vam je jedan oscilator

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Sve je utihnulo…svi skupljaju dah ili keš za zaron…


Promet danas nameće pitanje je li pametan kapital ovih dana ulazio ili izlazio.

Ko zna odgovor taj je vrhunski stručnjak za TA
[/quote]

Za to ne morate biti stručnjak za TA.
Dovoljan vam je jedan oscilator

[/quote]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Jel neko zna do kuda idemo, onako otprilike. Hočemo li na 1650 pa odbijanac ili prije, ili što ti ga ja znam. Vlad i Mig29, mogu li Vaša mišljenja ako Vam nije problem ? Nema mi Krikmana online, pa bih volio čuti i njega !!
Hvala unaprijed !!

I very much love INGRA !!

kakve su sanse da se crobex spusti jos jednom do 1500 i da formira duplo dno oko valentinova.

http://aqua-art.org/news.php

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
1.681,97 -1.03% 3.541.791,35 kn 3.541.791,35 kn 0,00 kn 0,00 kn

Tehničari, ima tko za analizu, obzirom da smo opet sigurno probili dno kakvog trokuta i sl.
(Sorry nisam tehničar, nego praktičar, ali vrlo rado pročitam pametne postove [proud])

evo islika zasto sam naveo valentinovo maloprije,izvukao sam okomite crte na grafu i dosao do razmaka od 51-55 dana izmedju crvenih crata.crte nisu vjerojatno najtocnije izvucene ali mislim da je to to.

http://aqua-art.org/news.php

@mrgud

ide se dolje.
do koliko ne znam..

Amerikanci idu duboko, po meni, postao sam graf prije 10ak dana, nemam tu sta dodat, zasad jos drzi vodu.
za Crobex ne znam, tu sam optimisticniji. s razlogom ili bez, ne znam.
na 1650 cu uci, pa makar na pola sata i makar sa 10%. mislim da je tu barem usputna stanica[proud]
naravno, moguce je da odbijanac nastupi i prije, i trenutna razina je puna fibbo potpora.

mislim da krikman razmislja slicno.

a vlada pitaj na PM, jer na javni ne posta targete od formacija koje ne grijese, jer grafove ne da, a vjeko mu je zabranio targete bez grafova.
ali mislim da na PM prijateljima daje.

eto, nadam se da sam ti pomogao, ako nisam, imao sam najbolju namjeru.
zivio [thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



@mrgud

ide se dolje.
do koliko ne znam..

Amerikanci idu duboko, po meni, postao sam graf prije 10ak dana, nemam tu sta dodat, zasad jos drzi vodu.
za Crobex ne znam, tu sam optimisticniji. s razlogom ili bez, ne znam.
na 1650 cu uci, pa makar na pola sata i makar sa 10%. mislim da je tu barem usputna stanica[proud]
naravno, moguce je da odbijanac nastupi i prije, i trenutna razina je puna fibbo potpora.

mislim da krikman razmislja slicno.

a vlada pitaj na PM, jer na javni ne posta targete od formacija koje ne grijese, jer grafove ne da, a vjeko mu je zabranio targete bez grafova.
ali mislim da na PM prijateljima daje.

eto, nadam se da sam ti pomogao, ako nisam, imao sam najbolju namjeru.
zivio [thumbsup]


Svaka čast prijatelju i hvala na iskrenom odgovoru !!
Evo i moga viđenja pa kako je da je a onda kao i moj prijatelj Lambada Čaos ?????

I very much love INGRA !!

New Report

Close