Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


22-01.- desni dio slike s ebete pričom drži vodu-za sada

zaključak o rastu je bio nedvosmislen: nakon mpulsa prema dole (5 koraka), mora slijediti reakcija prema gore, bez obzira je li impuls dio većeg impulsa (na slici je pretpostavljeno da jest) ili dio korekcije (takav slučaj može voditi i prema 1050-1100).


očekujem reakciju nekog od ewt-ovaca.
je li ovo ispravno?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

smijem ja probat?
nisam EWTovac, ali se ucim..

da, moguce su obje varijante, s tim da 2 moze ici sve do 943, a i kad se probije moguce je da bude nekakav expanded flat.u slucaju da (4) nije dovrsen, ogranicenje je i vise od 1050, dakle, teoretski moze do 1250cca.ako je cik-cak, A cca 200pts, onda C moze biti i cca 520pts (teoretski).
problem za mene je sto je pad sa 943 do 805 impuls, bar po mom misljenju.
a ne 3valni B.
pa da sad imamo C prema gore.

isto tako imamo gomilu mogunosti sa sideway korekcije, od trokuta do double i triple threes.

a moguce je da je cijela korekcija triple threes,07-08., te da je poceo novi bull.

osobno, najvise mogucnosti ostavljam da je ovo ipak 2 od (5) ili da je (4) neka komplikacija od trokuta ili tako necega..IMHO.
lako moguce da grijesim.

eto.. [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

moje vidjenje, valjda ce mi Hrčak01 oprostit ak’ fulam.. [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


moje vidjenje, valjda ce mi Hrčak01 oprostit ak’ fulam.. [tongue]

[lol] [lol] [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


blizu sam vremenskog preciziranja…još malo eksperimentiranja s kutovima…

Vlad, mislim da klasična geometrija niti u jednom teoremu nije definirala sentiment tržišta i predvidjela razna kvartalna i godišnja izvješća. Možda je moguće u vremenima stabilnog rasta pokušati uloviti neke obrasce, kao što je moguće napraviti približnu kvadraturu kruga, ali u ovako ludim vremenima trebalo bi ti previše ulaznih parametara tipa ‘kad i ako’ …

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

evo bolji pogled.
da budem iskren, ne vjerujem nesto pretjerano u ovo, gledajuci vijesti i slusajuci najave.
ali se po meni lijepo sve slaze.
C u obliku EDa, od expanded flata(ABC-ABC-ED) bi trebao biti negdje oko 870.

naravno, vrlo lako moguce je da count jos veceras propadne.
proglasio bih ga nevazecim, stajaznam, kad probiju 875, a eto ih tu, smo sto nisu.. [yawn]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

ako je onaj pad od 943 do ca 804 petica (5 koraka), odgovor je jednoznačan.
ne postoje brojne mogućnosti koje su elaborirane.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Evo u prilogu kako izgleda potpora na Crobiju….

problem za mene je sto je pad sa 943 do 805 impuls, bar po mom misljenju.


ako je onaj pad od 943 do ca 804 petica (5 koraka), odgovor je jednoznačan.
ne postoje brojne mogućnosti koje su elaborirane.

a tko je rekao drugacije?
[huh]

ja ne znam jel 5ica.
tj, nisam siguran.

sta ti kazes?jel je ili nije?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

@split

a jel more ovako, sta elwave kaze? [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

pitanje za tehničare……kada se učekuje up na crobiju…….svi ljepo jurišaju u + a mi u –

Elwave ne može bolje pogoditi od tebe MIG29. Dobar ti je count, samo je pitanje
Pa rekao bi da je drugi primarni val uskoro pred krajem, vjerovatno 1660, a onda slijedi
primarni val C, koji ide minimalno do 1975, iako bi bilo ljepše da ide do 2415. I tu bi bila 3.
Nekako mi je opcija 2415 bliža radi usporedbe sa DJI.
Evo u prilogu usporedba! Pa sami prosudite koliko kaskamo!

New Report

Close