Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


fazan: ” pilar, ništa od potvrde morning stara … jel’ jako dugačka?[undecid] ” na zalost, nista od vojnika za sada Pilar

je, crni oblak

I love the Smell of Profits in the Morning

na putu prema dolje…


na putu prema dolje…

poslije dolje
bit će bolje.[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Pogledajte MACD graf. Već je drugi dan jedna crta. Signal nikako da se odvoji.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

kolega fazan jel smo imali i taj famozni peti val ili ne???

jednom kad burza ode gore, onda ćemo stati na loptu pobrojati valove. pobrojat ćemo ih 5-3-5. do tad je to za nas “znalce” uzaludan posao. [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Tuna 150 puta sam ti rekao … ovo što prolazimo je najkompleksniji dio ewt-a … uostalom, dao sam ti knjigu …

beholderu, nismo još niti zagrabili u peti val … još uvijek je velika likvidnost na ovim razinama …

peti val = nirvana

[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

a peti val je padajući ili rastući???

zavisi koji peti i kak okreneš graf. [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


zavisi koji peti i kak okreneš graf. [smiley]

ja bi da raste [proud]

prema cromijevom grafu od 19.03., sada se formira vrh 4. vala koji može ići prema 4100 -4280.

slijedi 5. val, padajući.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

A prema tvom?

New Report

Close