Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U prilogu stavljam TA graf svojeg viđenja za HT.
Koliko vidim postoje dvije mogućnosti budućeg razvoja i to obrnuti h@s koji bi HT mogao odvesti
do cca 280 kn i trokut koji bi mogao prethoditi padu na cca 165 kn.
Molim za mišljenje koja je varijanta vjerojatnija?

Crobex na 1700 bodova je već 4 puta bio support i jednom resistance level

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

neki dan sam postavi graf crobexa na koji sam ucrtao silazni trokut,cto je kolega konan napisao na 1700 smo se odbili nekoliko puta.silazni trokut je jos ziv evo islika

http://aqua-art.org/news.php

Meni ova naša burzica izgleda vrlo loše , ostala je bez cirkulacije . Možemo se samo moliti da će se nakon
"sastanka" sa bankama povećati likvidnost i da će igrači natrag u igru.
Najcrnji scenarij nije pad vrijednosti CRbx ispod 1700 ili za nekoga rast iznad 1844 već ova bijedna likvidnost + pad kune koja u najgorem slučaju može dovesti i do prisilnog odmora ZSE .
Koliko dugo možemo u suženom kanalu- ne znam ,Vaš link


U prilogu stavljam TA graf svojeg viđenja za HT.
Koliko vidim postoje dvije mogućnosti budućeg razvoja i to obrnuti h@s koji bi HT mogao odvesti
do cca 280 kn i trokut koji bi mogao prethoditi padu na cca 165 kn.
Molim za mišljenje koja je varijanta vjerojatnija?

probijanje bilo koje crte na vecem volumenu bi bio sell ili buy znak.

iako, osobno mislim da TA kod ove dionice nije pretjerano pouzdana, narocito za ove extremne targete.
[thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Crobex [pray]

gann 1/2, fibo i ewt formacija imaju sjecište danas ili sutra u rasponu 1700-1715.

ako je ewt count točan, mogao bi odbijanac.

p.s.
ne trgujem po ovoj shemi.
ista je probnog karaktera.
uparivanjem mojih formacija s potencijalnim ewt countom, dijelom ganna i višestrukim fibiranjem, na tragu sam vremenskog preciziranja targeta mojih formacija.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@Vlad,
malo astro-potkrepe za Gann trag vremenskog pozicioniranja: jučer bilo Mlađak koji najavljuje kratkoročnu promjenu rasta, danas popodne je egzaktna konjunkcija Merkura i Marsa.
promjena je potkrijepljena astroformacijom za danas-sutra
slijedeća tek 2.veljače, ponedjeljak,- kad se Merkur iz retrograradnog kretanja ponovo počinje kretati direktno
ovo vezano uz P. Mikula gann astrology indicators

@ vlad
… nemoj se ljutiti,ali gann crte nisu dobro nacrtane,to može biti samo 3:1 (označavanje ispod 1:1 ide 2:1,3:1,poviše 1:1 ide 2:1 n so on).


@ vlad
… nemoj se ljutiti,ali gann crte nisu dobro nacrtane,to može biti samo 3:1 (označavanje ispod 1:1 ide 2:1,3:1,poviše 1:1 ide 2:1 n so on).

1/2- jedan bod indeksa za dva dana vremenab (dnevni graf)
1 bod- za ovaj slučaj ca 1% (15) startne razine (1430).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



@Vlad
,
malo astro-potkrepe za Gann trag vremenskog pozicioniranja: jučer bilo Mlađak koji najavljuje kratkoročnu promjenu rasta, danas popodne je egzaktna konjunkcija Merkura i Marsa.
promjena je potkrijepljena astroformacijom za danas-sutra
slijedeća tek 2.veljače, ponedjeljak,- kad se Merkur iz retrograradnog kretanja ponovo počinje kretati direktno
ovo vezano uz P. Mikula gann astrology indicators


Otprilike to.
***obrisano***

Nije mi bas jasno zasto se toliko svi trude oko CROBEXa zadnje vrijeme kad je jasno da smo u konsolidaciji i da je, tehnicki, sve moguce (znaci skoro nepredvidivo). Dok se ne poveca trgovina …….

New Report

Close