Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

….
trenutni BV crobexa je 2129,56kn. dakle Crobex je trenutno na 0.8 knjigovodstvene.

jel to jeftino, ili skupo neka svako zakljuci za sebe, ja znam [thumbsup]

tehnički bi bilo vrlo zanimljivo znati:
– koliko sastavnice Crobexa imaju više zemljišta, zgrada i postrojenja nego li je potrebno za poslovanje, pa čak i nego li je uopće u funkciji,
– koliko je društvenih investicija (domova zdravlja, kud-ova, odmarališta, …) u knjigama sastavnica Crobrxa
– koliko su naše investicije, neovisno o prethodnome, bile troškovno efikasne u odnosu npr. američke, tj. jesu li mogle biti jeftinije.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Evo procjena je po meni da padamo do 1620-1630 gdje je i ostao GAP za popuniti pa odbijanac do 1730. Gann linija je probijena i spuštamo se na donju! Zadnju! Neću pomišljati da neće izdržati!



@đemso
..a ono o oscilatorima ..hm sta reci, kosi se sa svim sto sam ja naucio.[shocked]
tako za mene price o hladjenju i grijanju oscilatora ne drze vodu, ali o tome sam vec dosta pisao.

svatko ima svoju strategiju i svoje misljenje.
ako tebi oscilatori sluze za trgovanje pri promjeni trenda a u horizontalnom ne, i to ti daje rezultate, samo nastavi![lol]


reko sam i mislio na kratkoročne analize, 60, 30, 10 min…ja sma npr u HDEL jednim dijelom…tu je rapson bis/ask 7,8%….pošalješ stoch iz prekupljenog u preprodano i nazad sa tri transakcije, tu je i problem likvinosti, jer se zapravo samo ovaj tjedan s ATPL i HT trgovalo…kad je ovakvo preljevanje šuplje u prazno moja taktika je pogledat širu sliku i vidit jel se ispalti riskirat, kanali, otpori i možda najvažnije filing…koji meu zadnje vrijeme dobro služi.

Jesi eps i bv sam računo ili skinuo odnekud?

[/quote]
Jako interesantno. Mislim da se više treba posvetiti procjenama za kraći vremenski period jer tu zapravo i leži lova, a ne procjenama za tjedan ili mjesec jer je to klasično gledanje u fildžan. [thumbsup]

who dares, wins



Klin na Daxu je odradio svoje.

neće baš biti. Pogledaj još jednom visinu klina pa je oduzmi od mjesta proboja.
[/quote]
pa daj nacrtaj pa pokazi gresku…
interesira me [shocked]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


grobi će tek postati grobić.
ovo su još dječja posla.

Mljac mljac. Jedva čekam Ledo po 2K. Valjda će Dinkec bit široke ruke da mi proda po 2K ovo što je od malih pokupovo po 3500.

hihihihihihihihihi [lol] [lol]

p.s. kad će tisak na 200 kuna(opet)? Da malo zaradim (opet)

thnx.

I'LL BE BACK

Pogledajte ovu usporedbu … ožujak 2007 i sadašnje stanje- Prilog: Poslije ovakvog stanja UP, možda ?? već sutra ?
Pozdrav !!

I very much love INGRA !!

Usporeda ima nekoliko mana.

2007 je primarni trend bio up, tj bull market, a sada je bear market.

Još jedna stvar, slična je situacija bila i kolovoz 2008, pa je bilo gadno rokanje.

Toliko od mene.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



grobi će tek postati grobić.
ovo su još dječja posla.

Mljac mljac. Jedva čekam Ledo po 2K. Valjda će Dinkec bit široke ruke da mi proda po 2K ovo što je od malih pokupovo po 3500.

hihihihihihihihihi [lol] [lol]

p.s. kad će tisak na 200 kuna(opet)? Da malo zaradim (opet)

thnx.
[/quote]

Slažem se da bio ovo bilo mljac, mljac.
Jednostavno ne vjerujem u neka gadna rokanja. Mišljenja sam da smo svoje ispucali, te da sljedi bull market, uz povremne korekcije (na početku češće i žešće, a kad se zahukta sve rijeđe i blaže).
Tko zna možda je bull market već krenuo…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

….svojevremeno sam pitao da li znate tko je onaj broker koji se "hvalio kako razvaljuje burzu"…
te da je taj znalac eventualni vrli forumaš ovog foruma…
iiiiiiiiiii… da li vam je sada jasnije tko bi to mogao biti????….

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...




grobi će tek postati grobić.
ovo su još dječja posla.

Mljac mljac. Jedva čekam Ledo po 2K. Valjda će Dinkec bit široke ruke da mi proda po 2K ovo što je od malih pokupovo po 3500.

hihihihihihihihihi [lol] [lol]

p.s. kad će tisak na 200 kuna(opet)? Da malo zaradim (opet)

thnx.
[/quote]

Slažem se da bio ovo bilo mljac, mljac.
Jednostavno ne vjerujem u neka gadna rokanja. Mišljenja sam da smo svoje ispucali, te da sljedi bull market, uz povremne korekcije (na početku češće i žešće, a kad se zahukta sve rijeđe i blaže).
Tko zna možda je bull market već krenuo…
[/quote]

… a tko zna, možda je još uvijek u šumi!

Šalim se, osobno nisam nikakvog uvjerenja da je bull market počeo iz razloga što najgore tek slijedi, a 2008. je samo bila uvertira onog što bi se trebalo događati u 2009., nezahvalno je tvrditi, ali ne bih se niti malo iznenadio trocifrenom Crobexu.

@ mamus

Problem je što će za početak BULL marketa detektirati tek kad se zahukta, kao što je bilo i s tekućim BEAR marketom.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Puno se tu priča o svemu.
Recimo vladek govori da kriza mora trajati 3 godine.

Ali nitko od vas ne spominje koliko traje da market nađe svoje dno?
Dali ste čuli da se to odvije između 4-6 mjeseci?

Polako ekipa.
Dno je pred nama. Vjerujem da će dj još jednom pokušati probiti 7500 a onda laganini gore.
Temelja dna su već čvrsto utabana.

btw jedno off topic pitanje?
Za vrijeme ljeta ste me tlačili da smo baron i ja ista osoba, dali ima još nekoga tko tako misli?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close