Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


wiking: ” Croman bio bi i lud odgovarat na mail-ove,vjerojatno ih dnevno dobijes 10-ak komada ” ewt prognoze su neizvjesne i ne mogu biti temelj za čvrstu odluku. evo cromijeva prognoza od 05.03., dakle stara nepunih mjesec dana. da se kupovalo po cca 3900-4000, danas bi se već plakalo…


@vlad1111

Najzadnja eod- analiza je Savage stavio na stranici 168 (26-3-2008 17:07)
a ja sam detaljnije opisao tu analizu kao odgovor za markko stranica 177 (27-3-2008 16:45)

Taj grafikon sto ti pokazujes je “star”….

EOD analiza je dugorocna i ne isplati se opisavati nove poglede dok ona jos uvijek ima vjerovatnost da se ispuni.

Videci koliko malo citate ono sto ja pisem…vrijeme je da se prestanem stavljati grafikone i text na ovom mjestu.Posto ja nemam vremena objasnjavat a koliko vidim se poruke ne razumiju a to nije dobro.

Kao sto sam rekao jedan put….veci dio korekcije na dole(pad) je ucinjen…vi cete sami videti zadnji val



@markko
Buduci da mene zoves ..stari…onda vjrevatno je logicki da si ti…mladi

Ne; to je samo kolokvijalni izraz u Zagrebu. Nema vremensku komponentu.

Normalno je se cijene krecu i prema gore i prema dolje. Vazno je znati u kojem smjeru idu u kojem trenutku.

Croman
Kao sto sam rekao jedan put….veci dio korekcije na dole(pad) je ucinjen…vi cete sami videti zadnji val

Ja ovu zadnju rečenicu ne razumijem. Ako je 4. val pri kraju , počinje 5. sa padom. Pad sa 3850 prema 3500 je za mene velik ???

@ croman

znam ja za tvoje poglede na crobex.
koje su se mijenjale 3 puta tijekom 13 dana.
05.03. – pogrešno
14.03. – pogrešno (bio savjet kupovati na 3700)
18.03.- za sada neopovrgnut.

nemam apsolutno ništa protiv tebe i ewt-a.
dapače.
jedino mi smeta isticanje ewt-a kao Bogomdane metode.
pri tome se pozivaš na svoju prognozu nasdaqa -navodno si predvidio nivo 3-4 mjeseca unaprijed.
možda jesi.
isto kao što si i fulao dva puta u 10-ak dana s crobexom.

zato ne treba pretjerivati s glorificiranjem bilo kojeg od načina predviđanja.
niti jedan nije savršen.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Čini mi se da je 5. val završio sa današnjim danom.[bye]
A nakon toga neka nam Bog pomogne.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Čini mi se da je 5. val završio sa današnjim danom.[bye] A nakon toga neka nam Bog pomogne.

misliš 4.?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@ croman znam ja za tvoje poglede na crobex. koje su se mijenjale 3 puta tijekom 13 dana. 05.03. – pogrešno 14.03. – pogrešno (bio savjet kupovati na 3700) 18.03.- za sada neopovrgnut. nemam apsolutno ništa protiv tebe i ewt-a. dapače. jedino mi smeta isticanje ewt-a kao Bogomdane metode. pri tome se pozivaš na svoju prognozu nasdaqa -navodno si predvidio nivo 3-4 mjeseca unaprijed. možda jesi. isto kao što si i fulao dva puta u 10-ak dana s crobexom. zato ne treba pretjerivati s glorificiranjem bilo kojeg od načina predviđanja. niti jedan nije savršen.


@vlad

1) ja nisam nikada dao savjet da se kupi bas kod 3700 (ja sam opisao da dugorocno gledano to moze biti dobar nivo za kupit.

2) nivo 3500 nisam spomenuo(a niti 3200) .Zadnji pogled na Crobex je onaj iz strane 168 i 177

3) jos uvijek nisam spomenuo da je DNO doslo! naprotiv par mjeseci unazad sam spomenuo nasdaq ca 2120 kao moguci cilj…to jest gde dno bi moglo biti.

4) nisam nikad rekao da je EWT savrsen…takav “system/metoda” ne postoji.
I na kraju….ja sa EOD-analizama dam pogled na formacije a ne na eksaktne nivoe ili daytrading nivoe.
Za to ciniti bi ja trebao radit 8 sati na dan sa prognozama i naplacivat ih…..

Vi ste dobili “grubi” pogled na burzu i to sam cinio besplatno.

I na kraju ….zaboravite EWT i nek svaki cini po svome….njih par sto imaju dostup ewt-blog imat ce malo vise detaljnije analize.

Sretno vam bilo…i ja imam obaveza sto mi uzmu vremena…
tako vidimo se kad dospijem

Da li je završni impuls (5) u ovom valu bear marketa uvjek rasući?
Probat ću ubacit sliku koju sam napravio na crobexu;
[img][URL=http://img381.imageshack.us/my.php?image=crobexendingdiagonalyp4.jpg][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/6699/crobexendingdiagonalyp4.th.jpg[/IMG][/URL][/img]
[URL=http://img381.imageshack.us/my.php?image=crobexendingdiagonalyp4.jpg][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/6699/crobexendingdiagonalyp4.th.jpg[/IMG][/URL]


ewt prognoze su neizvjesne i ne mogu biti temelj za čvrstu odluku.

…kao što je već netko napisao…ocrtavaju postojeće stanje…nikako buduće…
…pogotovo kada je ovako vjetrovito kao zadnjih dana…
…puše sa svih strana…
…čak se više ne može odrediti smjer iz kojeg će sutra puhnuti…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

pilar, ništa od potvrde morning stara … jel’ jako dugačka?[undecid]

I love the Smell of Profits in the Morning


pilar, ništa od potvrde morning stara … jel’ jako dugačka?[undecid]

na zalost, nista od vojnika za sada

Pilar

Znači ništa od 3 vojnika.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close