Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Najbolje bi bilo da Vi amerikanci odete na Wall street a da se ovdje znalci uhvate u koštac s Crobexom koji je nama isuviše interesantan. Evo možda nekom znači, dvije slikice trenutnog stanja crobia.

Pa ima li nekih razlika?
[/quote]

Nema ako se ima vremeplov, ali ako ne ima razlike u 15-tak dana. Veliki je to novac prijatelju moj američki. Pogledaj dobro usporedbu grafova koje si postao i pogledaj dane ili mjesece. Ogromnih razlika IMA. Sada dali je to netkome bitno ili ne to je njegova stvar. Npr hoče li prodati ili kupiti danas po (karikiram) 150 ili sutra, tj. za 15 dana po 250 nečega.
Pozdrav tebi amerikanče….to je po imenu – nicku.

I very much love INGRA !!

Ako se zadržimo dva dana ispod donje linije neće biti baš najbolje, ali opet …

A ako više nema onih koji su voljni nisko prodavati…onda će rasti…
Dok got takvih ima…neće rasti…


..pa povecanje cijena dionica..
to je jasno, rekao bi Dikan! [lol]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

ATPL I HT drže grobi da nije njih ………

evo nam danas i institucionalnog prometa

Mrgud –
Crobex ti je copy paste amera. Ako ameri roknu, roknut će i crobex, ako ameri rastu, rasti će i crobex. Naravno, da se ne radi o istim razmerima u % ali osnovni tenderi (pad ili rast u odnosu na amere) postoje. Jedina je razlika ponekad, da crobex kasni po nekoliko dana za amerima. To mi je ujedno i jedini razlog zašto toliki respekt prema prema onima preko bare (do sada takav način postupanja meni donosi lovu). Ali svatko ima svoj stil.
Pozdrav.

A što je s predviđenim ap relijem amera???


Hmmm, nešto će se sigurno uskoro dogoditi i to do kraja dana i to će odrediti idući tjedan.
Dosada MACD SELL nije nikada griješio, s obzirom da je razina 1710 izdržala već 2 puta ne očekujem da nas sačuva idući put. Jer da je tako sigurna ne bi slijedilo ni testiranje.
Iskreno mislim da ćemo puknuti i da idemo na 1626 odraditi 2.val.
Eto to je moja točka dodatnog ulaza!

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Evo još jednom laički klasični TA pogled: Od početka godine imamo situaciju manjih prometa pri padu. Na vrlo loše makro vijesti i negativno intonirane novinske članke tržište reagira tek blagim minusima. U slučaju neke pozitivne objave crobex bi lako mogao preko 2000 jer prije nema nikakvog značajnijeg otpora. U slučaju izostanka pozitivnog signala i nastavka bombardiranja "crnim naslovima" IMHO vrlo bitno da se ne probije na dole support linija oko 1710.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Dax je tu negdje pred preokretom!


Mrgud –
Crobex ti je copy paste amera. Ako ameri roknu, roknut će i crobex, ako ameri rastu, rasti će i crobex. Naravno, da se ne radi o istim razmerima u % ali osnovni tenderi (pad ili rast u odnosu na amere) postoje. Jedina je razlika ponekad, da crobex kasni po nekoliko dana za amerima. To mi je ujedno i jedini razlog zašto toliki respekt prema prema onima preko bare (do sada takav način postupanja meni donosi lovu). Ali svatko ima svoj stil.
Pozdrav.

Ma neka se ti meni ljutiti. Ja bih volio da Crobex bude sutra na barem 3000, tako bi mi bili svi sretni, a što se tiče moga ranijeg odgovora tebi, obadvojica smo se složili to što smo rekli a i vremeplov bi nam dobro došao, Je da kasni, kasni da nekada urani, urani, ali po svemu sudeći to je to. Samo što nas UBI BUDUĆNOST. Kada bi nju nekako mogli predvidjeti KADA,,,, SADA. Eto nam veselja američki man. Navodno to pogađa TA, neko reko neki dan !!

I very much love INGRA !!

Svaka cast svim TA analizama pogotovo od kolege vlada medjutim meni se kao signal za odredjivanje kretanja dionica vise svidja tecaj USD-EUR. Kad god USD dobiva na vrijednosti na Wall streetu se pada. Cini se da $ jos uvijek nije izgubio ulogu najstabilnije svj. valute pa svi bjeze u nju u trenucima trazenja sigurnosti. Zadnji val je isao od 1,22$ za E do oko 1,40$(krajem prosle godine) za E pa se trend okrenuo i $ j trenutno na 1,28 prema Euru. U medjuvremenu DJ na putu prema dolje. Lijepo je sto ga ne prati i Crobi jer tako zaradjujem na oba polja. Medjutim mislim da i mi moramo odraditi taj pad, sa zadrskom doduse ali mozda ipak ne tako jak…

VIVA LA REVOLUCION !!!

Nešto se čudno događa na minutnom grafu ?? A i Crobi se pokrenuo. Prilog.

I very much love INGRA !!

New Report

Close