Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam to napravio u 5 minuta, tako da nemoj slučajno samo na osnovu toga donositi zaključke …

I love the Smell of Profits in the Morning

Ma naravno. Zahvaljujem još jednom.
Pozdrav

Scio me nihil scire


ide peti val … kada, taj odgovor ti ne može nitko dati … zadovoljan ?

Super, hvala.



@asko
kad ti i markko budete nacrtali kuda ide crobex onda cu ja komentirati do onda cinim kao vi…promatram i cekam da drugi pokazuju…hrvatski nacin postupanja? …ne vjerujem…ima i vrijednih hrvata

Stari, ja sam rekao sto ja mislim da ce biti. Mislio sam da strucnjaci za TA (sto ja nisam) mogu na osonovi svojih analiza ponuditi bolju/tocniju prognozu.

Da ponovim, po mom misljenju, ukoliko ovaj tjedan ne dode do promjene trenda (cijene i volumeni) slijedi pad do, potencijalno, 3200 bodova. Obzirom da OMF nemaju vise puno novaca u OIF, mislim da ce pad biti manji, recimo do 3500 bodova. Kod izlaska izvjestaja za 1Q ce biti lagani rast, ali nista posebno; kapitalizacija dobiti (ako je imas 🙂 ).
Oporavak Crobexa u jesen.

Eto.

obično se treba ravnat kontra onome što forumaši misle tako da hvala na mišljenjima! [thumbsup]


obično se treba ravnat kontra onome što forumaši misle tako da hvala na mišljenjima! [thumbsup]

čekaj još malo, ako imaš keša…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kao sto rekoh prije velika prepreka je 3910[cry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Croman: ” @asko kad ti i markko budete nacrtali kuda ide crobex onda cu ja komentirati do onda cinim kao vi…promatram i cekam da drugi pokazuju…hrvatski nacin postupanja? …ne vjerujem…ima i vrijednih hrvata ” Stari, ja sam rekao sto ja mislim da ce biti. Mislio sam da strucnjaci za TA (sto ja nisam) mogu na osonovi svojih analiza ponuditi bolju/tocniju prognozu. Da ponovim, po mom misljenju, ukoliko ovaj tjedan ne dode do promjene trenda (cijene i volumeni) slijedi pad do, potencijalno, 3200 bodova. Obzirom da OMF nemaju vise puno novaca u OIF, mislim da ce pad biti manji, recimo do 3500 bodova. Kod izlaska izvjestaja za 1Q ce biti lagani rast, ali nista posebno; kapitalizacija dobiti (ako je imas 🙂 ). Oporavak Crobexa u jesen. Eto.


@markko

Buduci da mene zoves ..stari…onda vjrevatno je logicki da si ti…mladi

mladi markko….Ko sto primetis tvoja poruka pokazuje i na gore ili dole ili?
Ima slucaja da se nezna sigurno dali je za gore ili dole.To vazi specificno kod FA metode ali i TA analize mogu doc u tu situaciju.
Ja sam jednom mislio da bi bilo tesko analizirati Hrvatsku burzu ali mogu reci da sto vise podataka sakupljam to bolje i sigurnije analize se pokazuju.
Znaci .. moguce je i analizirati Crobex i dionice sa EWT (uvjet je da su dionice sa malo vecim volumom)
Ono sto sam vam pisao prije daje moj pogled na buduci razvitak i Crobexa i Nasdaqa.

Pisat cu poruke ovde na forumu kad vidim odredene promene u dugorocnim kretanjima Crobexa.

Inace pisanje ce biti na croman.se to jest ewt-blogu.

Dobivam dosta mailova od pojedinaca da im dam “savjete”.
Odgovor je: ja ne dospijem odgovarat pojedinacno i ono sto pisem/ili sam pisao ovde na poslovnom daje puno odgovora ako se moje prijasne poruke malo dublje proucavaju.

Zbog nedostataka vremena nemam mogucnost odgovarat na mailove (poruke na ovom forumu cu odgovarat kad stignem)

sretno

Croman bio bi i lud odgovarat na mail-ove,vjerojatno ih dnevno dobijes 10-ak komada

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Croman bio bi i lud odgovarat na mail-ove,vjerojatno ih dnevno dobijes 10-ak komada

ewt prognoze su neizvjesne i ne mogu biti temelj za čvrstu odluku.
evo cromijeva prognoza od 05.03., dakle stara nepunih mjesec dana.

da se kupovalo po cca 3900-4000, danas bi se već plakalo…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vlad i sam kazes da je proslo vec nepunih mjesec dana od zadnje analize,znas li ti kolko se toga dogadjalo u tih mjesec dana a EWT se update-a iz dana u dan.Nazalost nemam od Croman-a zadnju analizu niti mu se zelim gurat jer znam da ga svi gnjave

ja sam postao 3 moguca scenarija,mozda je to svrakopis al zasad se odvija po a ,koji pokazuje nastavak beer market[cry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Vlad i sam kazes da je proslo vec nepunih mjesec dana od zadnje analize,znas li ti kolko se toga dogadjalo u tih mjesec dana a EWT se update-a iz dana u dan.Nazalost nemam od Croman-a zadnju analizu niti mu se zelim gurat jer znam da ga svi gnjave ja sam postao 3 moguca scenarija,mozda je to svrakopis al zasad se odvija po a ,koji pokazuje nastavak beer market[cry]

da, ali ne treba ni ewt-u, kao ni cijeloj tehničkoj, pridavati mesijanske značajke.
za razliku od ewt-a, indikatori barem daju prikaz trenda i njegove snage pa se na temelju toga može graditi čvrsta ulazno-izlazna strategija.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close