Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje mi nešto smrdi, a posebno nakon ovakvog pada kod amera.

CASH DRUKERI NEĆE MOĆI ISPOD 1694 JER JE DNO 21-DNEVNOG BOLLINGERA!
CROBEX WEEK MACD BUY SIGNAL!
OVO NIJE POČETAK 3.VALA KAO SVIBANJ 2008. VEĆ NOVI CIKLUS!!!
AMERI ĆE U PETAK OKRENUTI I TO STRAHOVITO BRŽE NEGO PRIJE!
AKUMULACIJA SE RADI VEĆ TJEDNIMA, NEĆE BITI ZADRŽAVANJA NA AKUMULIRANIM RAZINAMA!
SLIJEDI RUN, AL OVAJ JE JAČI OD PRVOG, ULAZIMO U 3.VAL 1.CIKLUSA RASTA!

Može li netko zaljepiti neki graf za SP 500 sa eventualnim linijama potpore/otpora kako vidjeh da ih nazivate.
Hvala…

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


CASH DRUKERI NEĆE MOĆI ISPOD 1694 JER JE DNO 21-DNEVNOG BOLLINGERA!
CROBEX WEEK MACD BUY SIGNAL!
OVO NIJE POČETAK 3.VALA KAO SVIBANJ 2008. VEĆ NOVI CIKLUS!!!
AMERI ĆE U PETAK OKRENUTI I TO STRAHOVITO BRŽE NEGO PRIJE!
AKUMULACIJA SE RADI VEĆ TJEDNIMA, NEĆE BITI ZADRŽAVANJA NA AKUMULIRANIM RAZINAMA!
SLIJEDI RUN, AL OVAJ JE JAČI OD PRVOG, ULAZIMO U 3.VAL 1.CIKLUSA RASTA!

među ostalim, jednu bitnu stvar si zaboravio – da se ameri i europljani nalaze blizu minimuma, a da je Crobex na +25%. To će reći, da kad kren bull run na zapadu (a tehnički uvjeti za to još nisu ispunjeni), biti će puno atraktivnije ulagati u Ameriku i Europu nego li u Hrvatsku. Posljedično, doći ći će do odljeva kapitala iz Hr, a Crobex će nastaviti "svoj" put na još manjim volumenima.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



CASH DRUKERI NEĆE MOĆI ISPOD 1694 JER JE DNO 21-DNEVNOG BOLLINGERA!
CROBEX WEEK MACD BUY SIGNAL!
OVO NIJE POČETAK 3.VALA KAO SVIBANJ 2008. VEĆ NOVI CIKLUS!!!
AMERI ĆE U PETAK OKRENUTI I TO STRAHOVITO BRŽE NEGO PRIJE!
AKUMULACIJA SE RADI VEĆ TJEDNIMA, NEĆE BITI ZADRŽAVANJA NA AKUMULIRANIM RAZINAMA!
SLIJEDI RUN, AL OVAJ JE JAČI OD PRVOG, ULAZIMO U 3.VAL 1.CIKLUSA RASTA!

među ostalim, jednu bitnu stvar si zaborvio – da se ameri i europljani nalaze blizu minimuma, a da je Crobex na +25%. To će reći, da kad kren bull run na zapadu, biti će puno atraktivnije ulagati u Ameriku i Europu nego li u Hrvatsku. Posljedično, doći ći će do odljeva kapitala iz Hr, a Crobex će nastaviti "svoj" put na još manjim volumenima.
[/quote]

Ne znam šta ti to znači da je Crobex na +25 u odnosu na amere i evropu kad smo gledajući od početka krize pali više od njih.


Može li netko zaljepiti neki graf za SP 500 sa eventualnim linijama potpore/otpora kako vidjeh da ih nazivate.
Hvala…

http://stocktock.ning.com/profiles/blogs/idealized-ew-patterns-and

Interesantno je da smo još prošli tjedan bili izjednačeni s austrijancima. Danas Crobex 1760, a ATX 1586 ! ! !

Ako izuzmemo činjenice da smo mi bolji, ljepši i pametniji od njih, nisam uspio pronaći neke tehničke razloge za tu divergenciju.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

ako ne i niže od 1695

@Lampadina
Vjeruj mi moramo pad odraditi i vjeruj mi, 1695 bodova vrlo brzo odrađujemo.

Možda i danas.

Pa ako bude tako katastrofično kao što pišeš to ćemo dostići do ručka, to je samo 4,25% pada.

Hvala



Može li netko zaljepiti neki graf za SP 500 sa eventualnim linijama potpore/otpora kako vidjeh da ih nazivate.
Hvala…

http://stocktock.ning.com/profiles/blogs/idealized-ew-patterns-and
[/quote]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


Interesantno je da smo još prošli tjedan bili izjednačeni s austrijancima. Danas Crobex 1760, a ATX 1586 ! ! !

Ako izuzmemo činjenice da smo mi bolji, ljepši i pametniji od njih, nisam uspio pronaći neke tehničke razloge za tu divergenciju.

po meni je kljucna stvar da li je poceo bull ili smo jos u bearu.

ako je ovo bull – onda ne moramo pratiti ATX ili bilo koji drugi index jer se u bullu indexi ne prate kao u bearu.

ako je ovo bear – onda se cudim prognozi Goldman Sashsa da ce nafta u ljeto ili kasno proljece biti na 65 dolara.

ja mislim da je bull poceo.

Na INGR-R-A crta vrata H&S-a probijena

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close