Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Crobex 60-min

Evo po 100-ti put pokušavam staviti post na PD-u! Katastrofa, stalno server izbacuje! zadnji pokušaj:
Ergo:

@Lampadina,
koristan graf, samo ne razumijem zašto tamo upisuješ (zaokružuješ) "Neuspjeli pokušaj dobijanja Buy signala"?? – Pa buy signal se javio i tu na macd, ali ne tu gdje si ga ti označio, nego tamo gdje se počinje smanjivati divergencija 15. siječnja. Toga dana i bollingerovi pojasi dostižu maksimum, tj. daju znak okreta trenda. Zatim, ona svijeća na otvaranju je čisti znak za buy… Parabolic (SAR) također… Tako da mi nije jasno zašto pišeš da je neuspjeli pokušaj dobijanja buy signala. Buy signal je dobijen, ali kako i sam navodiš na 60-minutnom grafu (!!!). Upravo je to bitno naglasiti, jer se radi ponajviše o intraday, ili najduže 2-3 dana razdoblju, a ne o dugoročnim grafovima koji se drukčije crtaju i drugačije izgledaju…


Vlad s&p 500 kuca na vrata pakla…, nadam se da nema nikog kuci [yawn]

Izgleda da je otvoreno…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

odose rame i sampon…i sve [sad]

No pain no Game


Vlad s&p 500 kuca na vrata pakla…, nadam se da nema nikog kuci [yawn]

A i Dow se pomalo približava na okruglo.Uskoro smo na 7xxx.



Vlad s&p 500 kuca na vrata pakla…, nadam se da nema nikog kuci [yawn]

Izgleda da je otvoreno…
[/quote]
a i da nije otvoreno cini se da su se ovi zaletili sa balvanom sekvoje 200 na sata na vrata tak da … [rolleyes]

No pain no Game


odose rame i sampon…i sve [sad]

Pa reko je vlad, da S&p 500 ide na 1120 a vidi ga sad – kontra. [lol]



Vlad s&p 500 kuca na vrata pakla…, nadam se da nema nikog kuci [yawn]

A i Dow se pomalo približava na okruglo.Uskoro smo na 7xxx.
[/quote]
Hvala za jedinicu što sam točno rekao slijed događaja.Upravo je Dow pao stepenicu niže 7xxx.

Pa rekao je da ide gore ako izdrži 815.
Sada će vjerojatno pokazati nove grafove i formacije.
Nadam se da hoće…
Bit će zanimljivo…

Svakako je Lampadina pogodio događanja…barem se tako čini…

Možda je vrijeme da se na krobiju popuni ona rupa na 1600 koju ste na više grafova prikazivali???



odose rame i sampon…i sve [sad]

Pa reko je vlad, da S&p 500 ide na 1120 a vidi ga sad – kontra. [lol]
[/quote]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Futra
Bilo je puno drugih forumaša (Lampadina, knecht…) koji su stavljali prognoze bez "AKO".

Ma ja se ispričavam ako nekoga tko je pogodio kretanje nisam spomenuo…Lampadina je bio najeksponiraniji posljednjih dana pa zato njega spominjem.

A predviđanje bez ako…moglo je to danas i u drugom smjeru…prema mom skromnom mišljenju.
A tada bi oni koji su predviđali rast bili u pravu…zar ne?


Futra
Bilo je puno drugih forumaša (Lampadina, knecht…) koji su stavljali prognoze bez "AKO".

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

S&P ide testirati dno što je zapravo najnormalije trgovanje ….ali osobno mislim da će probiti i ići u novi low
To i nas čeka, ali opet s malom odgodom….

jos je ostala zadnja sansa…

a to je "shadow" na ramenu sp500.
odnosno, extended sholder na 817….

ako je stvarno extended sholder na desnom ramenu sp500 onda bi trebalo sutra doci do jakog runa u americi…

vidjeti cemo.

New Report

Close