Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Abu ali:

Da li za tehnicku koristite grafove na internetu ili posebne programe? ”

Grafikoni sa Prve generacije! Za Crobex nemam ništa.


Crobex–> http://www.bloomberg.com/apps/cbuilder?ticker1=CRO:IND


fazan: ” Abu ali: ” Da li za tehnicku koristite grafove na internetu ili posebne programe? ” Grafikoni sa Prve generacije! Za Crobex nemam ništa. ” Crobex–> http://www.bloomberg.com/apps/cbuilder?ticker1=CRO:IND%5B/quote%5D

Kao što kaže pilar: nepouzdan!

I love the Smell of Profits in the Morning


SLK: ” Abuse. Nema veze s TA. [lol] ” Itekako ima. Ja sam svoju procjenu za 500,00 kn dao prije nego što sam ovo pročitao. Inače, TA u sebi sadrži sve događaje na tržištu. Ulaži u znanje, a ne u SNBA!

Kolega molim da prestanete obmanjivati čitatelje formuma svojim predviđanjima glede Končara. KOEI će na 500 kada će i Crobex na 2000. Korelacija Crobexa i KOEI je vrlo velika. KOEI ima veće amplitude (brže raste, brže pada) nego Crobex ali kud Crobex tuda ide i KOEI.

A glede Crobexa, on će sada prvo rasti par mjeseci (prema tome i KOEI) što se vrlo egzaktno da pročitati iz TA.


fazan: ” SLK: ” Abuse. Nema veze s TA. [lol] ” Itekako ima. Ja sam svoju procjenu za 500,00 kn dao prije nego što sam ovo pročitao. Inače, TA u sebi sadrži sve događaje na tržištu. Ulaži u znanje, a ne u SNBA! ” Kolega molim da prestanete obmanjivati čitatelje formuma svojim predviđanjima glede Končara. KOEI će na 500 kada će i Crobex na 2000. Korelacija Crobexa i KOEI je vrlo velika. KOEI ima veće amplitude (brže raste, brže pada) nego Crobex ali kud Crobex tuda ide i KOEI. A glede Crobexa, on će sada prvo rasti par mjeseci (prema tome i KOEI) što se vrlo egzaktno da pročitati iz TA.

Evo stiše 5. val kod Končara[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


… KOEI će na 500 kada će i Crobex na 2000….

lako moguće i jedno i drugo …
[thumbsup]

I love the Smell of Profits in the Morning

a boga mi možda ni jedno ni drugo…..
Koei trenutno bez obzira na Hypo srednjeročno,a pogotovo dugoročno investicija za znalce.
Nije poziv na kupnju.

Scio me nihil scire

nije mi dao vrag mira

ABUSE

[thumbsup]

I love the Smell of Profits in the Morning

što jest jest……
fazan, jel radiš ti ujutro?

Scio me nihil scire

ne, imam slobodan dan …

I love the Smell of Profits in the Morning

baš ti zavidim….. ujutro sam ful u pogonu……a evo još razmišljam dokupit ATPL ili ne…pitanje je sad.
Možda kad prespavam par sati budem odlučniji.
Pozdrav majstore.

Scio me nihil scire

a vidi par stranica unazad … dao sam neko svoje gledište o ATPL … možda ti pomogne ..

I love the Smell of Profits in the Morning

vidio sam i to me baš ponukalo na razmišlajnje

Scio me nihil scire

New Report

Close