Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



p.s.
nema toga tko može iskoristiti svaku priliku…
ako je i pokušao lani, mislim da je u cjelini u gubitku.
a važno je ne izgubiti, u prvom redu.

ja cijelo vrijeme govorim da ulažem konzervativno, niskorizično.

jesi kupovao HT ovih dana?
[/quote]
ne.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




p.s.
nema toga tko može iskoristiti svaku priliku…
ako je i pokušao lani, mislim da je u cjelini u gubitku.
a važno je ne izgubiti, u prvom redu.

ja cijelo vrijeme govorim da ulažem konzervativno, niskorizično.

jesi kupovao HT ovih dana?
[/quote]
ne.
[/quote]

zakaj?
pa s tehnicke strane bilo je jasno sto ce se desiti…
sta tebi nije?

Danas na 60-minutnom smo se odbili od bollingera i završili na drugom bollingeru.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

Tigrus, izgleda da ti ne želiš prihvatiti činjenice prljave igre…. kad se ovako sruše cijene…u dva dana
ti stvarno misliš ..da ona rulja koja nije učestvovala u iznenadnoj kapitalizaciji IMA LOVE ?

Lovu imaju oni , koji su rušili, dakle , oni i kupuju !!!

/rušio…pristojno se veli – kapitalizirao dobit/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Mislio sam dat jednu analizu da vidite kompletne uzroke pada a sa njom i procjenu dna ali odustao sam jer takvo sto se ovdje jednostavno nebi uklopilo. Vi ste ekipa sami sebi dosta! [thumbsup]

@ vlad,
Hvala, sve by the book. Lijepo. slazem se da svaku priliku mogu iskoristiti samo oni koji imaju inside info. I za ovo lani se slazem, previse je sve otislo u m… da bi se bilo u dobitku. Ipak ima razlike izmedju podnosljivog i onog drugog gubitka. Konzervativno ulaganje je isto u redu. Najgore sto se moze dogoditi je jurenje za sto brzim pokricem lanjskog gubitka to vodi samo prema dolje i placanju provizija. Ipak malo adrenalina je pozeljno inace stavis lovu na orocenje ili u jake drzavne obveznice pa si miran.
Jos jednom hvala na proslim a nadam se i buducim korisnim informacijama.

VIVA LA REVOLUCION !!!

Tehnički odbijanac

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

Slažem se sa MMM, iskreno danas se mlatila zarada na veliko, da je bar ovako 1 put tjedno.
Slijedi 5.podval i on ide jako jako nisko, vjerovatno na 1600, dakle popunit će se onaj GAP. Klizanje ispod 1448 trenutno tehnički nije ni moguće.
Dobro pozicioniranje i rješavanje nije baš takav bauk kad se prepozna trend.
Al opet treba imati i hladne živce i pogoditi!

ATPL vidim jako jako nisko, negdje na 550-570kn. Eto vjerujem da će nakon toga uslijediti preokret!
Do tada ipak ne!
ATPL je dušu dala za preprodaju. Siguran sam da u 10milja prometa na njoj, stvarni promet je 3-4 milje, da se lova ista vrti gore – dolje.
Eto ja sam je danas okrenuo 3 puta. A pogledao sam monitor svako 1h.
Zadnji nalog mi je ostao prenisko, na 711kn jer sam očekivao pullback niže….

Ameri još nisu zreli za bull run

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


Mislio sam dat jednu analizu da vidite kompletne uzroke pada a sa njom i procjenu dna ali odustao sam jer takvo sto se ovdje jednostavno nebi uklopilo. Vi ste ekipa sami sebi dosta! [thumbsup]

a da jednom i fakat staviš neki graf, umjesto stalnih njonjkanja kolega?

danas je ht napravio senzaciju , atpl , također "stoji" nad 50 SMA .
bumo vidli- rekli su sljepci

New Report

Close