Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vladek kak ti se sad cini ht?

Hvala na pojašnjenju…



@futra

pitanje je na mjestu.
indeks ne bi smio pasti ispod razine desnog ramena, jer bi to značilo formiranje novog obrnutog šampona koji još nema odrađen breakout.

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...




ajde Đemso, jel mozes i za crobex nabacit neki count?
jesi naucio sta tamo? [proud]

Crobex mi je prilicna zagonetka za rasclanit po EWTu, pa bih molio ako ima netko kakvu ideju.
imam i ja par, ali nisu mi bas..[embarass]


a jesi me naebo na crobex, sat vremena sam petljo i ovo spetljo…ako izdrži iznad bijele jedinice (1712,10)…a moglo bi jel vidi se otporić….šta kažeš?
[/quote]
[smiley] [smiley] [smiley]
[/quote]

pa vec sam pisao da su bitne razine cca 1780,donja crta kanala+fibo combo+stari otpor, sad potpora, 1750 i 1710 kao 1.
iskreno ja bih vise volio da je ovo B i da probije tih 1710, pa C, nego da ovo bude npr. 4 od C.

sto se tice nazdovljnika s TA, oni imaju pravo na to.
ipak, treba imati na umu da nitko, ama bas nitko, ne zna kamo ce market.s tim se treba pomiriti!
svi oscilatori, targeti formacije samo ukazuju na vecu ili manju vjerojatnost.
navodno je W.D. Gann radio sa vise od 90% preciznoscu, zato je guru i njegove tehnike svi proucavaju.ja bih bio zadovoljan da gadnjam 51% s tim da maximaliziram dobitke i minimaliziram gubitke.

na 1400 sam kupovao, jer mi je TA rekla da slijedi (nekakv) odbijanac, na 1600-1700 sam sve prodao jer sam drzao da vecu vjerojatnost u tom trenutku ima pad, nego daljnji rast.
zajebao sam se.
onda mi se najizglednijim i najvjerojatnim cinila LD, od koje isto nije bilo nista.

trenutno sam u fazi da 40% vjerojatnosti dajem opciji da smo b od B, 30% da je poceo pad koji ce probit pod (1430), 20% da je ovo 5 od C (a mozda i 2 od nekog veceg odbijanca), 10% da smo u bull marketu.

a vrijeme ce donijeti nove formacije i pogled na razvoj situacije..
ulazite u znanje i u oprez! [thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


ht- za sada odbijanac od donje linije rastućeg širećeg klina…

mozda da, a mozda i ne….

[cool]


@ MIG29 pm
Kolega, napominjem da je prethodna analiza rađena iz perspektive Elliot osc. U ovom trenutku su moguće naravno i ove opcije, svaka sa svojom vjerojatnošću i potrebom potvrde, kada možemo govoriti o buy ili sell signalu (Gann, Fibbo, Pivot nivo, krajnji count).

u crvenom countu je tesko skoro pa nemoguce prebrojat 3.
rasclanit ga..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Isprićavam se na niskom targetu, Crobex ide na 1820 i tu će biti blokiran!
4.podval 1.vala se mora odraditi do kraja!


Isprićavam se na niskom targetu, Crobex ide na 1820 i tu će biti blokiran!
4.podval 1.vala se mora odraditi do kraja!

A ranije spominjani slalom na 1660 nakon 1790? Inače, svaka čast na današnjim (i ranije) točnim prognozama

There is nothing more dangerous than a wounded mosquito



ajde Đemso, jel mozes i za crobex nabacit neki count?
jesi naucio sta tamo? [proud]

Crobex mi je prilicna zagonetka za rasclanit po EWTu, pa bih molio ako ima netko kakvu ideju.
imam i ja par, ali nisu mi bas..[embarass]


a jesi me naebo na crobex, sat vremena sam petljo i ovo spetljo…ako izdrži iznad bijele jedinice (1712,10)…a moglo bi jel vidi se otporić….šta kažeš?
[/quote]

1,2,3 ti traju 300barova, a 4i 5 zajedno 3? [undecid]
ma mislim, samo tako se moze nes nacrtat, ali bojim se da to nije to..

mislim da je neka drga babaroga koju cemo tek skuzit kad se odvije.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

cini mi se da ce za ATPL biti zanimljiva razina od 780kn i za DLKV od 397.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


cini mi se da ce za ATPL biti zanimljiva razina od 780kn i za DLKV od 397.

Nisi li rekao jučer da ne bi DLKV sada po 354 kune?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



@ MIG29 pm
Kolega, napominjem da je prethodna analiza rađena iz perspektive Elliot osc. U ovom trenutku su moguće naravno i ove opcije, svaka sa svojom vjerojatnošću i potrebom potvrde, kada možemo govoriti o buy ili sell signalu (Gann, Fibbo, Pivot nivo, krajnji count).

u crvenom countu je tesko skoro pa nemoguce prebrojat 3.
rasclanit ga..

[/quote]
Evo, pokušajte sad, kolega! [wink]
Može se smanjiti i na 20min, pa će biti još jasnije.




ajde Đemso, jel mozes i za crobex nabacit neki count?
jesi naucio sta tamo? [proud]

Crobex mi je prilicna zagonetka za rasclanit po EWTu, pa bih molio ako ima netko kakvu ideju.
imam i ja par, ali nisu mi bas..[embarass]


a jesi me naebo na crobex, sat vremena sam petljo i ovo spetljo…ako izdrži iznad bijele jedinice (1712,10)…a moglo bi jel vidi se otporić….šta kažeš?
[/quote]

1,2,3 ti traju 300barova, a 4i 5 zajedno 3? [undecid]
ma mislim, samo tako se moze nes nacrtat, ali bojim se da to nije to..

mislim da je neka drga babaroga koju cemo tek skuzit kad se odvije.
[/quote]
ma da nategnuto je skroz, al drukčije nisam nikak upsio.
ili četvorke gaze jedinice ili fali korak u impulsu…zasad je popilo vodu za 0,24 boda [lol]
vidit ćemo dalje, mislim da će nas amerika povuć gore, loše vijesti su počeli odrađivat još prošli tjedan a jučer nisu pukli.

New Report

Close