Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Miže29,
po svemu sudeći, mi smo u 4. valu, trenutno vjerojatno završava A podval… Prethodni veliki impulsni val (pad) imao je, po meni, sve tipične oznake trojke (3.)… ne da mi se crtati
[smiley]

OK, ja o tome imam drugo misljenje..blasfemicno pomalo..
lako moguce da nisam u pravu.

ali krratkorcno, dakle od 02.12. do danas?

je, A zavrsilo, sve ok..
po dionicama koje sam pratio ATPL, DLKV, INGR sve ok, ali na crobexu tog nema, jer je 3 malo rahitcina i onda kvari count..

evo jedan crtez od prije koji dan, za koji sam bio siguran da se nece ostvarit.
lijepo izgleda, ali ima gresku!

ocekivao sam jos jedan udar prema gore..cca 1930 i fibosa.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

******
11.01.09. | 21:58

bob1391 | privatna poruka | profil

U petak je grobi lupil u gornji Boll i probil ga, a na zatvaranju je otišel ispod njega za 0,07 boda. U ponedjeljak ako nas ponese inercija od petka i moguci ukrcaj kešodržaca i ovih kaj su se vratili sa skijanja možda odemo još malo gore. Po mojim grafikonima grobi nikad nije ostal iznad gornjeg bolla duže od u prosjeku 5-10 dana. Poslje toga obavezno se spušta do sredine bolla ili ako baš nema sreće ode i debelo ispod. Trenutno imamo veliko suženje boll kanala što bi moglo značiti promjenu trenda, a kratkoročni je trend UP.
MACD se opasno približil liniji okidača i prijeti da će je presjeći odozgora na dole. Divergencija je u blagom silaznom trendu.

Zadnje povjesno stanje (oblik, ne vrijednost) grobija najsličnije ovom kratkoročnom sa sličnim bollom i MACD-om je bilo u srpnju i trajalo je do polovice kolovoza 2008. nakon toga je krenulo dole.

Da li će se povjest ponoviti?

Preporuka – oprez.

******

Predviđanje se nažalost obistinilo.

Trenutna situacija, grobi se igra oko srednjeg bolla. Ako opet odlučimo ić kontra cijelog svijeta onda moguć odbijanac od sredine bolla prema gore. Do sad se to baš i nije često događalo.
Boll je trenutno uzak, moguće potonuće do donjeg bolla ili negdje oko 1650 (sutra ili preksutra).
MACD i triger se još nisu, kod mene, prekrižili. To bi se moglo desiti sutra.

U slučaju točnosti predviđanja sutra HT 195-200, ATPL 700-730

Nije bolest sve što boli

miže netko je govorio da idemo i preko 2000, vidim više nema prilike za takvo što, ili ima

dionice su mi se ponasale ok, ali index ne mogu zbrojati..

buduci je kanal probijen, ocito je A.
ako netko zna, bilo bi zgodno da ndaopuni.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


miže netko je govorio da idemo i preko 2000, vidim više nema prilike za takvo što, ili ima

da ima..
ja vjerujem u to.

ABC count nije dobar, ako za to pitas.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

što će biti sa dlkv tj. koji su njegovi targeti???
thx



miže netko je govorio da idemo i preko 2000, vidim više nema prilike za takvo što, ili ima

da ima..
ja vjerujem u to.

ABC count nije dobar, ako za to pitas.

[/quote]
a prije toga bi mogli na 1600-1650?

..ako nekome može poslužiti.Graf je napravljen prije par dana.


..ako nekome može poslužiti.Graf je napravljen prije par dana.

ajd jos ovo izbroji..
ovu 5icu i tzar si!

ja ne mogu..

ovo je najvise sto sam uspio izvuc i uz to mi se ne slaze s dionicama
[sad]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

dobro, evidentno je da sp500 nece ispod 840.
opet se odbilo , po valjda 5 put….

ima li itko da vjeruje da je ovo padajuci trend?

Ovdje upišite svoj komentar…

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


što će biti sa dlkv tj. koji su njegovi targeti???
thx

5ica nije imala snage za uhvatiti gornju liniju kanala.
gap se pokazao kao jak otpor.
nezahvalno je prognozirati, ovisi puno o dogadjanjima vani, ali npr. ja ga ne bih kupovao prije
340kn iz ove perspektive.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close