Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zavisi, ako je padajući trend onda bi tražio prilog ajvar, a ako je rastući trend onda bi tražio zelenu salatu

salata uz cevape[bye][bye][bye]

uz cevape samo luk i pivo (makar i nisu burzovne oznake), ako ti k’o kaze drugacije, znas da laze, makar ti bila i zena
laku noc svima

[yawn]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

a hebat ga, nisam se sjetio ničega zelenoga što ide uz čevape …

I love the Smell of Profits in the Morning


FA je dugoročno ispravan pristup, a i kratkoročno ipak ima največi težinski udjel u promišljanju ili bi bar trebala imati. Za učestalo trgovanje TA bi možda mogla doprinijeti ali … u dobitke čestim trgovanjem ja ne vjerujem, bar ne kao u obrazac kojim je moguće dugoročno ostvarivati profit. Uostalom svako ima svoj pristup, i ako mu dobro ide neka ga se drži i dalje, a ako zadovoljan nije neka traži drugačija rješenja….


@beaver

FA ucinjen na pravi nacin moze pokazati na dugorocan cilj.Medutim i EWT moze dati Dugorocne analize koje su iste vrednosti kao i FA.Ja imam 10 godina iskustva i znam da je tako.
Prednost TA a specificno EWT je da se moze upotrebljavati za daytrading ili kratkorocno trgovanje(gde FA je manje siguran).
Ali na kraju svaki treba cinit po onome sto on smatra najboljim za njega.


@seilon

Ja sam napisao toliko poruka zadnjih pola godine da oni sto si uzmu vrijeme i studiraju i text i grafikone imaju mogucnost doznat sto ja mislim o tvojem pitanju.

Tu se mnogo pise ali malo toga sto ima sa pravim pogledom Ewt ali za svaki dan sto ide dalje znanje ce se povecati.
EWT se ne nauci u 1 ili 10 ili 100 dana…

Kao sto sam pisao …iduci tjedan ce biti interesantan…za neke dobar za neke manje dobar

Ps jos uvijek je regula…kad asko i marrko postave svoje analize (grafikone) ja cu komentirati

vidimo se…

Croman

Super!


vipy: ” fazan: ” ha ha ha znao sam da ćeš tako reagirati … ajde možda nisam dobro vidio graf [lol] [lol] [lol] ” ti nisi ni vidio graf [bye] [lol] [lol] [lol] ” ćevapi?

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=01045233-26d0-4eef-b0c9-d38c4333d266&open=sec
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=07344488-8b49-4c72-a9c0-1d7f1cb12c16&open=sec

[bye][bye][bye][bye]

I love the Smell of Profits in the Morning

Neznam sto je gore, sto se fincima ne svidja tramvaj, ili sto ih je hypo preporucio.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

fazan:

vipy: ” fazan: ” ha ha ha znao sam da ćeš tako reagirati … ajde možda nisam dobro vidio graf [lol] [lol] [lol] ” ti nisi ni vidio graf [bye] [lol] [lol] [lol] ” ćevapi? ”

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=01045233-26d0-4eef-b0c9-d38c4333d266&open=sec
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=07344488-8b49-4c72-a9c0-1d7f1cb12c16&open=sec

[bye][bye][bye][bye]


Abuse.

Nema veze s TA.
[lol]

No respect

Mislim da je Hypo ipak gore.

Pazi ovo, prošle godine u trećem mjesecu HYPO AG je imao 60.163, iz top 10 su ispali u 12. mjesecu s 23.000 komada. Istu stvar su napravili i s DLKV. Dali preporuku za kupnju, kada im je ostalo još 10.000 komada. Da i to mogu uvaliti po nekoj dobroj cijeni?

Da nije margina, treba to odmah u ponedjeljak na 300,00 kn pa nek prodaju onda! [angry] [angry] [angry]

I love the Smell of Profits in the Morning


Abuse. Nema veze s TA. [lol]

Itekako ima. Ja sam svoju procjenu za 500,00 kn dao prije nego što sam ovo pročitao.

Inače, TA u sebi sadrži sve događaje na tržištu.

Ulaži u znanje, a ne u SNBA!

I love the Smell of Profits in the Morning


Mislim da je Hypo ipak gore.

Pazi ovo, prošle godine u trećem mjesecu HYPO AG je imao 60.163, iz top 10 su ispali u 12. mjesecu s 23.000 komada. Istu stvar su napravili i s DLKV. Dali preporuku za kupnju, kada im je ostalo još 10.000 komada. Da i to mogu uvaliti po nekoj dobroj cijeni?

Da nije margina, treba to odmah u ponedjeljak na 300,00 kn pa nek prodaju onda! [angry] [angry] [angry]


Abuse. [smiley]

No respect


Abuse. [smiley]

Opet, je TA to sve predvidjela! Dakle, povezujem TA sa stvarnim događajima na tržištu.

I love the Smell of Profits in the Morning


SLK:

Abuse. [smiley]”

Opet, je TA to sve predvidjela! Dakle, povezujem TA sa stvarnim događajima na tržištu.


To možeš. [thumbsup]

Iako ti je analiza na ovom grafu malo jača. “Hypo počinje prodavati!”. Jedno tisuću postova ima u kojima je činjenično putem SDA utvrđeno prošle godine da Hypo prodaje. Za to ti ni treba TA.

Ali hajde… prolazi pod TA. [wink]

No respect

New Report

Close