Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i slike, ali samo zato da mi se vipy oporavi zbog KOEI-R-A

I love the Smell of Profits in the Morning

Ujedno, povuci liniju padajućeg trenda, vidjet ćeš da se zatvara upravo na zadnjoj cijeni od petka. Znači, ako se zelena svijeća zatvori iznad svijeće od petka to znači:

1. da je probijena linija trenda
2. da je potvrđen proboj otpora na 2.500,00 kn.

I love the Smell of Profits in the Morning

vipy:

fazan: ” ha ha ha znao sam da ćeš tako reagirati … ajde možda nisam dobro vidio graf [lol] [lol] [lol] ” ti nisi ni vidio graf [bye] [lol] [lol] [lol] ”

ćevapi?


ne trebam se oporavljati
evo tzv, cevap znak [wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


hvala ptico prepelico, inače spremam se za tečaj TA, jel se tebi isplatilo?

gdje?

I love the Smell of Profits in the Morning

vipy, jel’ može BURK-R-A

I love the Smell of Profits in the Morning


vipy, jel’ može BURK-R-A

necu spamat temu…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


vipy, jel’ može BURK-R-A

fxos, ako ima u ZG

&

vipy, ti kao ortodoskni fundamentalist si moj gost ovdje … probat ću se založiti kod sveuzvišenog V da ti omogući neograničenu slobodu na ovoj temi

I love the Smell of Profits in the Morning

ima neku preporuku

&


ima neku preporuku

knjigu u šake, i udri …

što ti nije jasno pitaj ovdje ili na moj novac …

I love the Smell of Profits in the Morning


vipy, ti kao ortodoskni forumaš si moj gost ovdje … probat ću se založiti kod sveuzvišenog V da ti omogući neograničenu slobodu na ovoj temi


ma vise volim citati, ako mogu nesto nauciti ovdje, nego pisati, necu se javljati
osim, al’ evo zadnja misao

a sto se tice TA, ti bi sigurno trazio jos jedan cevap pored tanjura da bi ti potvrdio klasicni H&S
[smiley]
ajd drustvo nesto pametnije raditi nego visiti na forumu u 12h

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

zavisi, ako je padajući trend onda bi tražio prilog ajvar, a ako je rastući trend onda bi tražio zelenu salatu

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close