Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Inače, grafovi za KOEI i THNK unazad godinu dana izgledaju gotovo identično.

I love the Smell of Profits in the Morning


KOEI ide na 500,00 kn … THNK, potpora na 6.000,00 kn, RSI divergencija, po meni ne ide niže …

KOEI na 500 [shocked]
mogao bi ja i stan prodati ovih dana [wink]

Heaven or Las Vegas


KOEI ide na 500,00 kn …

THNK, potpora na 6.000,00 kn, RSI divergencija, po meni ne ide niže …

To za Končar, to ti iz salate kristalke izvlačiš ili……………………???

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

ha ha ha znao sam da ćeš tako reagirati …

ajde možda nisam dobro vidio graf [lol] [lol] [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

sokole moj, samo zato što si ti u pitanju

DLKV-R-A, na dosta jakom volumenu probio 1.000,00 kn, nema divergencije, osobno da ulazi u ovu dionicu, čekao bi zelenu svijeću iznad 1.000,00, pa sljedeću potvrdu … (po meni vrlo izgledno da će trkeljat oko 1.000,00 kn još neko vrijeme)

LRH-R-A auuuuu, tek sam sada vidio, ovakav pad nema čak niti slatinska banka, sa 7.000,00 na 2.500,00, buraz dvica joj ne gine … osobno ne vidim signal da će uskoro gore (a što znači gore?)

INGR-R-A, iako je u jednom trenutku probila razinu od 35.000,00 kn, i to na jakom volumenu, uočavam divergenciju … povuci, liniju padajućeg trenda, i onoga trenutka kada se zelena svijeća zatvori iznad te linije, te nakon toga potvrdi BUY

IGH-R-A- 10.000,00 je trenutno dno, nikakvih drugih signala ja ne vidim,

PBZ-R-A očiglendo da je 1.150,00 potpora, e sada, ako kupuješ i čekaš dno, postavi se na 1.151,00 kn. Ako te poklopi super. Nakon toga si u čeki. Ako ode dolje, a ne bi trebalo, tražit ćemo novo dno, ako ode gore, kupuj po nahođenju.

Umori me, ajde sljedeći put dionicu ili dvije. Može?

I love the Smell of Profits in the Morning

Nemoj slučajno da netko kupuje na osnovi prethodnog posta! Ja ne bih ni lipe uložio na temelju njega!

I love the Smell of Profits in the Morning


Umori me, ajde sljedeći put dionicu ili dvije. Može?

[smiley][rolleyes]

Pessimism Is Your Friend


ha ha ha znao sam da ćeš tako reagirati …

ajde možda nisam dobro vidio graf [lol] [lol] [lol]


ti nisi ni vidio graf [bye]

[lol] [lol] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


fazan: ” ha ha ha znao sam da ćeš tako reagirati … ajde možda nisam dobro vidio graf [lol] [lol] [lol] ” ti nisi ni vidio graf [bye] [lol] [lol] [lol]

ćevapi?

I love the Smell of Profits in the Morning

ajd sad atlantsku, kad si već krenuo

&

ATPL-R-A zatvorila se iznad 2.500,00 … gap, (što je jako dobro), no ima dugačku gornju svijeću (što opet pokazuje da investitori nisu 100% sigurni odnosno, da je postojao jak pritisak na strani prodaje).

Probijena je ključna razina i zatvoreno je iznad. Čekamo sljedeću svijeću: ako se zatvori iznad ove, to je čisti buy signal. S druge strane, ako bude kakav hamer ili doji … motat ćemo se oko 2.500,00.

Inače, 2.500,00 je psihološka cijena za ATPL. Prvo ju je u 8 mj. prošle godine testirala, pa ju je u 9. mjesecu, probila, pa se u 10. mjesecu bila potpora, pa je opet u veljači ove godine bila potpora, pa ju je probila s 3 crne vrane, i sada je probila prema gore s gapom.

I love the Smell of Profits in the Morning

hvala ptico prepelico, inače spremam se za tečaj TA, jel se tebi isplatilo?

&

New Report

Close