Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bogme su ga lijepo potegnuli.Nema nam druge nego kako se ono kaže-strpljen-spašen.

mene zanima očigledan pad u zadnjim minutama današnjeg dana. I pomalo primjetno istresanje na atpl preko 8xx. Netko je ranije rekao da mi više ne pratimo amere. A poklopilo se sa njihovim negativnim otvaranjem. Ako nas ameri nisu povukli, tko je? Jedan od razloga bi moglo biti istresanje. Ili su bila oba. Ili nešto treće, recimo crvena skoro cijela europa…
P.S.
Možda je offtopic pa molim mod-a ako premjesti post u drugu temu da mi javi u koju. Hvala

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

divergencija dnevnog macd histograma na grobiju (danas-vrh prije dva dana) ukazuje na vjerojatni pull back prema liniji vrata obrnutog šampona.
min. up target šampona naopako je 2000.
no, targeti dionica koje tvore grobi ukazuju da rast nakon dostizanja razine 2000 može biti nastavljen.

pratiti i paziti.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



evo malo detaljnije prognoza za koji dan unaprijed.
hoce li biti tako? [smiley]

889pts..probijeno..
bojim se da count otpada.

mislim da nece biti lijepo next weeek.

[yawn]
[/quote]

Pa ako dobro iščitavam tvoj graf, to i nije tako loše, jer kad dotaknemo 820, onda bi se u tjednu iza trebali lanisirati u svemir…

baš me zanima kako će biti na HTK sljedeći tjedan. Danas je trebalo izaći na kratko i opet ponedjeljak unutra, ali ja se iz nekih dionica jednostavno bojim izaći. Iz nekih ne. Uglavnom… ako se zadržimo iznad, bit će BOMBA. IMHO

I'LL BE BACK

Gospodine Vlad!
Namjerno vas ne oslovljavam sa kolega jer to ne možemo biti s obzirom na vaše dokazano znanje. Pratim vaše targete već nekoliko mjeseca i stvarno ste pokazali da ste jedan od najboljih! Zbog toga sam i ušao žešće u dionice nakon što smo probili 1800 jer se ostvarilo ono što ste predvidjeli, probijanje 1785 šta je buy signal! Ako sam vas dobro shvatio, prijeti nam korekcija na nekih 1430 prije no šta dosegnemo 2000? Hvala unaprijed!


baš me zanima kako će biti na HTK sljedeći tjedan. Danas je trebalo izaći na kratko i opet ponedjeljak unutra, ali ja se iz nekih dionica jednostavno bojim izaći. Iz nekih ne. Uglavnom… ako se zadržimo iznad, bit će BOMBA. IMHO

[lol] mislio sam reći iznad 1785

I'LL BE BACK

@Multinick. Ne. Glava je na 1430. a linija vrata je ono što je mislio Vlad. Vidim promijenio je da ne buni ljude. Trend je uzlazni uz popratne tehničke korekcije prema dolje.To ne kažem ja. To kaže GB.

I'LL BE BACK

@novak

@Braun

kaj je decki, danas ste na tabletama bili,a?
ovo vam je olaksanje? [lol] [lol] [lol]

ne znam kako ce crobex reagirati, ako futuresi budu UP, ne mora se nsita strasno desiti, ne znam..
ali i moze!sve opcije su otvorene.
proucit cemo prek vikedna moguce varijacije.
iako, danas je euforija bila u zraku, velik promet, velik rast indexa, izgleda kao okret trenda.treznjenja ce biti, kolikog ne znam..

Vlad kaze do neklajna..
meni bi to super pasalo, da se utrpam, ako ce biti dobre prilike, ali skeptican sam prema tome [undecid]

kaj vas dva velite?
ide sve u qurac, jel tak? [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



@novak


@Braun

kaj je decki, danas ste na tabletama bili,a?
ovo vam je olaksanje? [lol] [lol] [lol]

kaj vas dva velite?
ide sve u qurac, jel tak? [lol] [lol]

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Dobra ti ova Migec

Pessimism Is Your Friend



@Multinick
. Ne. Glava je na 1430. a linija vrata je ono što je mislio Vlad. Vidim promijenio je da ne buni ljude. Trend je uzlazni uz popratne tehničke korekcije prema dolje.To ne kažem ja. To kaže GB.

Zahvaljujem Governor!
Ja sam nažalost početnik u TA, navikao sam se da mi dečki tu sve serviraju (Vlad, Krpa, Zli Prorok,Abu Ali, Kjelic) i sada nažalost zbog pomanjkanja grafova mi je teško preko teksta shvatiti o čemu se radi. Evo, napravio sam sliku onako kako sam ju shvatio iz vaših riječi? Da li sam u pravu ovog puta. Puno hvala.

DOW potpore

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

New Report

Close