Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


1931 je 50% zadnjeg spusta od 2441

ovo nije bila prognoza targeta
samo sam odgovorio na pitanje o mogućim linijama otpora
već više puta sam naglašavao da je trend uzlazan
i nema indikatora promjene

uzlazni trend, a prometi rastu
kad ste to zadnji put vidjeli?


2k nije nikakav limit rasta, to su gluposti!
stagnacija od dan dva moguca, al trend je čvrsto uzlazan


dobro zboriš.vrijeme za izlaz bit će kad se dobro zahukta tj. kad prometi porastu znatno da se veliki mogu iskrcat,onda korekcija,a dalje bumo vidjeli ko zna

Analiza DAX

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

VLAD, zašto SP500 ne raste kada je prešao 935 bod ???
Da li je još 1120 aktualan?

SP500 trenutno na ispod 900 bod.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

..support se još drži.

huh, ovaj vlad je trazeniji od plina u zadnje vrijeme [smiley]

kad nam je vec zima, daj vlad reci koju pozitivnu …

Ne pratim redovno ovu temu, vidim sada da je Vlad i dalje autoritet. Koliko mi je ostalo u sijećanju on je na 1,400-1,500 govorio da ide još dole i stavljao znatno niže targete. Jesam nešto u međuvremenu porpustio? Od tada samo narasli preko 20%

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Eto vam post od prije točno tjedan dana.


Dragi svi,

opet sam cijelu noć ubacivao parametre u GB. Ovo je izbacio:

ticker: ATPL
target bid: 800 kn
time frame: do kraja sljedećeg tjedna
vjerojatnost ishoda: 78,65%

s poštovanjem

vaš Guverner.

Presavinite kojekakve TA kuharice u džep. Dolazi "Governerov Basket" [lol] [lol] [lol]

I'LL BE BACK

Conan, mutan si ti neki lik…

Selim u ameriku...

nacrtao sam grafove za ewt mogucnosti na kraju jos jednog tjedna, ali moram malo razmisljati nad njima i napisati objasnjenje, uglavnom to kasnije, vikend je pred nama. sada samo zelim podjeliti zadovoljstvo sa svima koji su danas zaradili ili smanjili gubitke. samo snaga volje me sprijecava da nakon ovakvog dana ne upucam zadnju 1/5 casha.

evo malo općeniti pogled na SP, molim nekog EWTistu da prokomentira, jel moze ovo ovako, il jok?
ulazem u znanje.

ovo bi zadovoljilo i moje potrebe za alternacijom u valu IV. s obzirom da je II. bio obicni zig-zag, evo jedan double u to ime [cool]
graf nema namjeru da pogadja tocne razine obrata.
npr. zuto B moze zavrsiti na svakoj od crvenih crta potpore, kao i otici "u dubinu" do 820pts.(ili moze samo do 860 da bi count bio ok?)
narančasto B takodjer (ocekujem ga oko 910, ali moze i manje i vise -ogranicenje na 943)

da li C mora biti koliko i A?ako ne, onda ima ogranicenje tek na cca1250, ali moze biti gotovo i prije 1000.

molim komentare..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Čini se da jest uzlazni, ali bilo bi fora uhvatiti neku korekciju pa malo ničim izazvan podebljat pozicije.:D


2k nije nikakav limit rasta, to su gluposti!
stagnacija od dan dva moguca, al trend je čvrsto uzlazan

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

New Report

Close