Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

split je u kešu … split je u kešu …
mogli bi ukinuti temu "Što smo danas tržili ?" jer imamo ovu? [smiley]

evo jedan zgodan članak, da ne budem skroz OT:
Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ljudi ja nevidim čemu tolika panika. Po meni pravo je vrijeme za ulazak, sve poslije teško čete stići na ovako još niskim razinama. Mi nemamo autoindustriju koje su vani sve u k…, naše firme su likvidne i u večini je netko iz vlade u njima, tako da za crobi po meni više nema problema. HT ode u nebo, crobi danas ili najkasnije sutra ide do i preko 1800.
Živjeli mi i kupujte, ne bojte se i ne brojite valove, dok ih izbrojite dolaze drugi itd, a cijene sve veće i veće.

I very much love INGRA !!


Ako se ne varam za ABC korekciju onda Crobex danas neće preko 1788-1790.

Varas se jer je CROBI trenutno 1794,57

VIVA LA REVOLUCION !!!


Ljudi ja nevidim čemu tolika panika. Po meni pravo je vrijeme za ulazak, sve poslije teško čete stići na ovako još niskim razinama. Mi nemamo autoindustriju koje su vani sve u k…, naše firme su likvidne i u večini je netko iz vlade u njima, tako da za crobi po meni više nema problema. HT ode u nebo, crobi danas ili najkasnije sutra ide do i preko 1800.
Živjeli mi i kupujte, ne bojte se i ne brojite valove, dok ih izbrojite dolaze drugi itd, a cijene sve veće i veće.

Istina nema panike.
Ali to da ćemo sutra preko 1800 su gluposti.
Sutra stagniramo sa prometom od 0 kuna [lol] [lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

TUNA SALAD, glede casha onda sigurno uvijek držim 35% u cashu bili gore ili dolje!
I kad nešto ostvari dobar prinos izađem i tražim iduće.
Npr. na DLKV sam uletio po 255kn a izletio na 410kn.
I opet profitirao. Ne treba biti pohlepan!

A opet za ući LONG 100% mislim da nema takvog idiota ovdje koji bi to napravio!
Kad imaš dio u dionicama i dio u cashu, onda nema sekirancije, pa nek ide ili dolje ili gore.

ATPL, zanimljivo stanje.. [wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


ATPL, zanimljivo stanje.. [wink]

jesi li zagrijao motore?
mislim malo dugotrajnije,ne kao jučer,ušao i za 20min. izašao?

@split
ma nema problema oko keša ili za dionica. svak kak hoće i kad hoće. samo sam aludirao na to da iz ovdje postanih grafova mi je teško vidjeti kud će tržište, ali lako tko ima više dionica ili više keša.
samo mala šala.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

No frks Tuna Salad!
Pa uostalom moj portfelj je 65% u dionicama, ako raste super, a ako pada čekam obrat i ulazim, na
profit izlazim.
Mslim da je svima nužno imati čistu lovu koja ne boravi na burzi previše.
Pristaneš na 10% i OUT. Nema mudrolije.
Evo ja sam npr. kupio ATPL na 689kn i utopio na 756kn.
E sada po tebi je to glupo, al ja velim nije!

1800,10 [lol] [lol] [lol]

I najbolje načelo koje valja koristiti ovdje Higher highs, higher lows.
Ako nije tako izlazim i ne čekam, makar bio u minusu!
A malo je trenutno dionica koje drže ovaj gore princip.

New Report

Close