Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dugo me nije bilo, MMM i Mig su dali graf VIXa – evo jedan pokušaj EWT brojanja na istom..

Pozdrav.

Moguć scenarij!
Ne kažem da će ostvariti ali postoji šansa!
U svakom slučaju i tjedni oscilator dolazi u presjecanje, u prošlosti je to uvijek signaliziralo padanje.
Mislim da mora uslijediti korekcija, iza toga nastavlja trend UP.


Migže, a kakav bi ti count bio da završe u plusu i sutra skupa s popunjenim gapom? Ili je to uber nevjerojatna situacija?
I još kad bi iznio viziju Crobexa nakon današnjeg dana… (ak se promijenila nakon onih plavih, narančastih, zelenih, žutih opcija od jučer/prekjučer) [smiley]

Mrcha, curo, za mene se nista bitno ne mijenja sve dok ne probiju prosli high-943.ili low na 896.
lako je moguce da popune gap, ili ne popune, (on je samo otporčić, nikakvo sveto pismo) i ostanu vrludati izmedju 896 i 943..
cekam da se odluce pa se i ja prilagodjavam novonastaloj situaciji.
zasad sve ide po planu i programu, vidjet cemo sutra.

isto tako crobex, zasad igra i ona najoptimisticnija narančasta varijanta.nista bitno danas.
za mene najbitnija stvar je jel’ ono zuto LD, il’ jok.[undecid]


@opcija

good job, ja sam na VIXu spojio 3 crte, nista pametno..
[thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Evo tjedni Crobex koji ste tražili…

hvala, škovacin, još mi na slici fali barem ADX (mislim da oni na teletraderu to zovu "DMSystem"), pa ako može? hvala



Evo tjedni Crobex koji ste tražili…

hvala, škovacin, još mi na slici fali barem ADX (mislim da oni na teletraderu to zovu "DMSystem"), pa ako može? hvala
[/quote]

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Miže puno hvala…
Jesi čoek!;)

Dakle iz grafova i naših razgovora proizlazi da je trenutno izgledan scenarij da ćemo se s ovih razina dići na cca 200-2100 i na tim visinama bi INGR i DLKV trebali doseći na grafovima date targete?
Oprosti što tražim potvrdu, ali već dobro znaš koji sam početnik pa mi treba ko malom djetetu crtat.:D

No što bi ono rekli…na TK je sve moguće…vidjet ćemo kako će se situacija razvijati…

Još jednom hvala na analizi…


futra a i ostali, ako koga zanima..

DLKV gore do 460-480 pa onda dolje cca 360
INGR gore do cca93(gap) pa onda korekcija do cca75

zasad mi tako izgleda, ako sam dobro brojao i racunao.

komentari i observacije, dobrodosli! [smiley]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Izgleda da igra pocinje – stizu podaci o kojima sam pisao. Bit ce tu svega a ako DJIA ostane iznad 7000 bit ce dobro. Neznam gdje je GERONIMO – jednom je napisao da ce bit luda voznja mislim da je i sada situacija takva.

trend se nastavlja

@futra

ne mora biti da sam u pravu..
i ja sam tek pocetnik.
ulazi u oprez [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Bat ofskroz…pa znaš da ja ne donosim odluke samo temeljem tvojih i drugih analiza koje se ovdje postavljaju.
Svakako mi je to dobar parametar…

Al razgovori s tobom su definitivno korisni. [wink]



@futra

ne mora biti da sam u pravu..
i ja sam tek pocetnik.
ulazi u oprez [tongue]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Ako se ne varam za ABC korekciju onda Crobex danas neće preko 1788-1790.

Daj molim te pojasni malo tu ludu vožnju?


Izgleda da igra pocinje – stizu podaci o kojima sam pisao. Bit ce tu svega a ako DJIA ostane iznad 7000 bit ce dobro. Neznam gdje je GERONIMO – jednom je napisao da ce bit luda voznja mislim da je i sada situacija takva.

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

New Report

Close