Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DOW

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

Sve što ljudi ovdje pišu je jedna velika špekulacija i nagađanje!
Ameri su najveći idioti na svijetu, oni će rasti samo zato jer je inauguracija Obame.
I čim taj dan prođe vidjet ćemo opet na djelu klasični Sell off.
Prognoza je nazovimo stručnjaka da se cijelu ovu godinu neće uspostaviti novi trend, dapače možemo imati rally-e malo gore, malo dolje.
E sad šta će biti i ne možemo znati.
Mirovinci i OMF nisu nikakav regulator, već čimbenik koji stvara kaos na burzi.
Naša burza je prava mala seljačka burza, gdje tko ima toljagu može raditi kako ga je volja.

Meni se čini da je tehnička skroz zakazala, nitko ni da pisne, kako to da se sada ne daju tergeti za gore, prema dolje ih je bilo svaki dan [shocked]

Pa evo ti targete, pa zaključi sam gdje ćemo dataknuti gornju liniju cjenovnog kanala. Ima još dosta fore za rast.

..obzirom da ovaj support izgleda drži vodu i uvažavajući diverg.,mogli bi ameri završiti up.

sp 10 min

SAM PROTIV SVIH


sp 10 min

Prema "muviđ evriđima" amerikanci idu do 1100, hvala geronimo za graf

TEHNIČARI, LAŽETE KAO PINOKIO

Tko može prognozirati gdje završava flat dvojka koja korigira impuls prema gore?

TEHNIČARI, LAŽETE KAO PINOKIO

Da li pomoću triangla možemo zaključiti da nakon rasta slijedi "nitro val" koji bi trebao uz korektivni obrazac nastaviti proboj prema 1100, a možda i prodrijeti u prvi bearish val? Da li je to po ewt-teoriji paradoksalno, ili to govori da je krenuo novi bull market??

molim odgovore.

TEHNIČARI, LAŽETE KAO PINOKIO


Sve što ljudi ovdje pišu je jedna velika špekulacija i nagađanje!
Ameri su najveći idioti na svijetu, oni će rasti samo zato jer je inauguracija Obame.

ha ha, a Europljani koji u postotni poen prate te, kako ih ti nazivaš, idiotarije, su vrlo mudri, jel…?

Selim u ameriku...

Tjedni RSI tek ulazi u područje over 30

što bi totrebalo predtavljati?

Siguran rast?

ako stohastic krene uspravno gore, imamo potvrdu za rast, samo dokle ?

može li itko dati ikakav target

za vrijeme pada nicali su kao gljive poslije kiše

Zašto sada svi šute?

TEHNIČARI, LAŽETE KAO PINOKIO

Na SP-u imamo i gap na cca

tko će ga popuniti

šorteri ili bikovi?

Nadam se šorteri, pa da shvate da je svaki šorter zao čovjek

TEHNIČARI, LAŽETE KAO PINOKIO


..obzirom da ovaj support izgleda drži vodu i uvažavajući diverg.,mogli bi ameri završiti up.

zasad, sve po planu i programu kako smo i pretpostavljali..zasad..
evo malo preglednije:

na 943pts, zeleni 5, je zavrsio neki impuls, ja sam ga nazvao plavi (1), ne znam jel je jedinica, trenutno nije toliko bitno.
nakon njega imamo lijep zuti impuls prema dolje, koji je zavrsio na 896pts.
ta zuta petica moze biti A korekcije glavnog trenda prema gore, ili novi trend prema dolje.
u svakom slucaju slijedi rast prema cca 920, tu ocekujem da ce naci B (ako probije 943, count otpada!), tu je i gap otpor.naravno B moze zavrsiti i prije.

nakon toga pad koji, ili se zaustavlja na cca 880pts sto bih ja nazvao C, sto je ujedno i gotov korektivni val (2)
i ide se u novi rast preko prijasnjeg vrha u 943 i trazi peak plavog vala (3), ili je primarni trend ipak prema dolje i trazimo crvenu 3, sto bi bio los znak.

doduse i C moze ici do 880, tako da i ako dodje do 880, bilo bi bitno da se probije ponovo razina 896 sto bi znacilo da smo i dalje u primarnom UP trendu. [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close