Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na crtezu, opet lapsus, zuta (2) je di je C, a tamo di sam stavio (2) bi trebao biti (3).
doduse, nebitno za kratkorocni pogled..danas-sutra-prekosutra

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


pa jel se meni pricinjava ili mi ne reagiramo vise na world wide indexe? Mozda sutra…po nekim teoreticarima to bi trebao biti dobar znak…vidjet cemo sutra ako dnas DJIA rokne opet posteno dolje..

pa kako da reagiramo kad su svi u cashu? Svi bi nešto prodali, al nemaju što. Mogu samo kupiti [undecid]

I'LL BE BACK



pa jel se meni pricinjava ili mi ne reagiramo vise na world wide indexe? Mozda sutra…po nekim teoreticarima to bi trebao biti dobar znak…vidjet cemo sutra ako dnas DJIA rokne opet posteno dolje..

pa kako da reagiramo kad su svi u cashu? Svi bi nešto prodali, al nemaju što. Mogu samo kupiti [undecid]
[/quote]
a jebate al jos uvijek ima solidno prodaje , bar ukupni k/p iako na atpl–i dugo nisam vidio ispod 9 k..to je obecavajuce nadam se ne i zavaravajuce..

No pain no Game

Izgleda da je vrag odnio šalu!

vidim da mi i 4 ulazi u 1..
stvarno svrljam gluposti. [undecid]

Krikman, ajde ako moze 30min sp500, pa koliko ti da, ali cisti graf, bez MA, bez fiba i gannova.

tnx

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Zna li itko išta o DDJH? Jel 23.1. dan odluke?
O kojoj lovi se radi?
Ako netko zna ovo detaljnije molio bi odgovor!

..evo migu sp 30min.

US bi se odavde trebali poceti odbijati sad i loviti jucerasnji gap..pa tek onda dolje
will see [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ovdje upišite svoj komentar…

Ja sam uvijek u pravu HT cepa gore fino i sigurno [tongue]


[thumbsup]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.





Mene brine crvenilo kod Europe i Amerike, a kod nas se zeleni, pa su mi se valovi pobrkali.

Prije jedno 2 tjedna te isto brinulo nešto…sve vas koji ste u kešu nešto brine kad crobex raste..da si u dionicama sve bi ti bilo idilično [bye] [bye]
[/quote]

[lol]
jako dobro objasnjenje.
[thumbsup]

ali i mene nesto brine….
nekako mi ovo ne mirisi dobro…

djelomicno zbog crvenila vani i crvenih futuresa,
ali i zbog iskrcavanja na HTu jutros.
pratim ga cijelo jutro i nije bilo lupanja po asku nego se bid podizao kunu po kunu…
sto to treba znaciti?

[/quote]
crvenilo vani me uopće ne brine, sp500 probio 920 kood šale, a moraju se malo i crvenit panemreju samo gore…
A što se HT tiće ja danas kupio poprilicnu kolicinu od 204-207..Vijet ćemo da li sam bio u pravu [cool] [proud]
[/quote]
Ja sam uvijek u pravu HT cepa gore fino i sigurno [kiss]
Molim dežurne da mi spraše jedinicu , nisu dugo [yawn] [lol]

@alex

evo 100tica retroaktivno [wink]

New Report

Close