Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

naravno da nema 100% sigurnosti nikad i u nicemu u zivotu


@mig

moram reagirati- povijest je 100% sigurna(ona koju mi pamtimo) a ona koju su nam ispričali neki povjesničari može i ne mora biti 100 % sigurna
npr.ja sam siguran 100% da je korisnik pod nickom mig29 napisao ovu gore rečenicu
offtopic malo je ali može se svesti na analizu…

@o’bri

hehehe..to kad nekom uvalis ujutro, jer nije pazio i ostavio je nalog mi bas i nije arbitraza.ni ovo s dokapima, ni sa arenom, niti npr. kad se ocekuje veliki pad, pa ujutro potuces bid.
to se zove najbrzi prst, ili iskoristi priliku. [lol]

a sto se tice trzista koje ide kamo svi ocekuju, ja imam drugu filozofiju, da ide tamo di manjina ocekuje [tongue]
upravo taj primjer koji si naveo, vecina je prodavala, oni zadnji i po 2200 jer su ocekivali da ce sutra biti na 2000, a ono je otislo na 2800.
inace, po TA to bas i nije bio zicer.dno je bilo blizu, ali prije toga se pad jos mogao produbiti.a u takvom stanju pada se 10%/dan, ako udejes dva dana prerano, u problemima si.
tako sam i ja, kao jedan u masi, na 5400 ocekivao da ce sutra na 5500,a ono krenulo padat [cry]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

npr.ja sam siguran 100% da je korisnik pod nickom mig29 napisao ovu gore rečenicu
offtopic malo je ali može se svesti na analizu…

kako znas da sam ja, mozda sam dao Vjeki nick da malo pise [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


@o’bri

hehehe..to kad nekom uvalis ujutro, jer nije pazio i ostavio je nalog mi bas i nije arbitraza.ni ovo s dokapima, ni sa arenom, niti npr. kad se ocekuje veliki pad, pa ujutro potuces bid.
to se zove najbrzi prst, ili iskoristi priliku. [lol]

Nalozi stoje po nekoliko sati. Na arnt mislim da je tek drugi dan nakon ex-datea tržište reagiralo… nebi rekao da se radi o najbržem prstu nego ili o nerazumijevanju pozicije ili ljenosti da se ista izanalizira. I onda se svi vode logikom "pa ako niko ne prodaje onda je to valjda ok" i umjesto da poslušaju svoj razum svi čekaju i gledaju šta rade drugi


a sto se tice trzista koje ide kamo svi ocekuju, ja imam drugu filozofiju, da ide tamo di manjina ocekuje [tongue]
upravo taj primjer koji si naveo, vecina je prodavala, oni zadnji i po 2200 jer su ocekivali da ce sutra biti na 2000, a ono je otislo na 2800.
inace, po TA to bas i nije bio zicer.dno je bilo blizu, ali prije toga se pad jos mogao produbiti.a u takvom stanju pada se 10%/dan, ako udejes dva dana prerano, u problemima si.
tako sam i ja, kao jedan u masi, na 5400 ocekivao da ce sutra na 5500,a ono krenulo padat [cry]

i ja imam istu filozofiju. contrarian. i ovo sve stoji dok je padalo. ali čim je krenulo po asku na 2,200 sentiment se okrenuo…

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ovdje upišite svoj komentar…


Ovdje upišite svoj komentar…

jel moze ovako? [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

uh, ljubicasto zanemariti, impuls je, ne moze

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


npr.ja sam siguran 100% da je korisnik pod nickom mig29 napisao ovu gore rečenicu
offtopic malo je ali može se svesti na analizu…

kako znas da sam ja, mozda sam dao Vjeki nick da malo pise [tongue]
[/quote]

ako ćemo baš filozofirati , čak ni kad svojim očima nešto vidiš , ne možeš biti 100% siguran , jer nekad čak i oči varaju. Nemožeš npr. zanemariti nekakvu malu vjerovatnost da možda haluciniraš tj. da ti se priviđa 🙂

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

pa jel se meni pricinjava ili mi ne reagiramo vise na world wide indexe? Mozda sutra…po nekim teoreticarima to bi trebao biti dobar znak…vidjet cemo sutra ako dnas DJIA rokne opet posteno dolje..

No pain no Game



Ovdje upišite svoj komentar…

jel moze ovako? [smiley]
[/quote]
..ti si već jučer spomenuo moguće zatvarnje gapa danas/sutra.(žuto je ok,ali 5.bi mogla biti i duža )




Ovdje upišite svoj komentar…

jel moze ovako? [smiley]
[/quote]
..ti si već jučer spomenuo moguće zatvarnje gapa danas/sutra.(žuto je ok,ali 5.bi mogla biti i duža )

[/quote]

evo, sad, ovako nekako..
valovi su okvirne duzine, bitan je count i princip.

gap se moze popuniti, ali i ne mora, sluzi kao otpor, bilo bi zgodno da barem napadnu.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



npr.ja sam siguran 100% da je korisnik pod nickom mig29 napisao ovu gore rečenicu
offtopic malo je ali može se svesti na analizu…

kako znas da sam ja, mozda sam dao Vjeki nick da malo pise [tongue]
[/quote]

ako ćemo baš filozofirati , čak ni kad svojim očima nešto vidiš , ne možeš biti 100% siguran , jer nekad čak i oči varaju. Nemožeš npr. zanemariti nekakvu malu vjerovatnost da možda haluciniraš tj. da ti se priviđa 🙂
[/quote]

..ili da si šaman..
..ili da si jeo bunike..
[lol] [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close