Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel ima tko RSI za Crobex?

Za 9-15 dana ..

Hvala!

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

ljudi vi stvarno mislite da je ovo kraj i da vise nemre dole???

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

dugoročni trend


Stoga ako Crobi i treba dolje ne vjerujem da može puno!
Dapače ono dno od 1420 nema šanse da se opet ponovi!

kolega cijenim tvoj entuzijazam i optimizam, ali riječi kao što su nema šanse nebi se nikako trebale nalaziti u istoj rečenici s kretanjem krobeksa. Nebi htio da se osjećaš napadnut ili prozvan, ali već si nekoliko puta koristio te termine dok si pisao na mojnovac pa te tržište brzo i oštro demantiralo…

dakle naravno da može ići ispod 1400 , hoće li to je već drugo pitanje… Ono što me dosadašnje iskustvo naučilo je da uvijek može biti gore i da nikad ali baš nikad nemožeš biti siguran u nešto 100%.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Evo jedan pogled na mogući razvoj crobexa na temelju EWT analize koristeći omjere
pojedinih valova.
Do sada ostvareno se u značajnoj mjeri poklapa, a vjerojatni cilj 4. vala ispada negdje oko 2100 bodova.
Nakon toga bi trebala uslijediti petica čiji target izgleda gotovo nevjerojatno na cca 500 bodova.
Za omjere valova koristio sam Market Forecasting with the New Refined Elliot Wave Principle od Elite Trader’s Secrets.
Molim za mišljenje i komentare.



Stoga ako Crobi i treba dolje ne vjerujem da može puno!
Dapače ono dno od 1420 nema šanse da se opet ponovi!

kolega cijenim tvoj entuzijazam i optimizam, ali riječi kao što su nema šanse nebi se nikako trebale nalaziti u istoj rečenici s kretanjem krobeksa. Nebi htio da se osjećaš napadnut ili prozvan, ali već si nekoliko puta koristio te termine dok si pisao na mojnovac pa te tržište brzo i oštro demantiralo…

dakle naravno da može ići ispod 1400 , hoće li to je već drugo pitanje… Ono što me dosadašnje iskustvo naučilo je da uvijek može biti gore i da nikad ali baš nikad nemožeš biti siguran u nešto 100%.
[/quote]
istina , slažem se s napisanim, al jednostavno previše je ljudi u kešu, ma svi su u kešu, tako da pad neki veći i nije baš realan..

Definitivno idemo niže, makar nekima izgledalo da se vraćamo. Gdje je kraj silaznog vala sada?
Moje procjena je 1680.

@aleksandar:

kolega pustimo mi to što je realno a što nije ….

svaki normalan čovjek bi rekao ni da ove današnje cijene nisu realne da ga je netko upitao prije pola godine. Pa ipak evo nas tu i to nam je surova realnost. Gospon tržište nije racionalno stvorenje!

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Da , slažem se kolega Alexandar, ali isto tako ako pogledaš na mojnovac.com
gdje je dno, onda pogledaj 15 dana ranije moj post prije dna, onda sam prognozirao
točno 1448.
Doduše ja sam i dalje optimističan i mislim da nema razloga uza biti u bedari.
A opet tko ulaže na duže i dokupljuje kako mu uleti višak, taj ujedno i štedi, jer ni ovo
stanje nije dovijeka, dapače kad se trend okrene, mislim da će oni koji su
štedili u dionicama sigurno puno puno bolje proći nego oni u banci.
Naše tržište je preplašeno, ali činjenica je da je P/E kod nas bar 3 puta manji nego u USA.
Stoga ne volim usporedbe s njima, dapače mi njih i ne pratimo kako misle mnogi.

surova realnost za one koji su u kešu da sve ide gore..pogledajte HT, mislite da se bezveze ovako roka po njemu??? a ako Ht ne bude padao, neće ni crobex


Da , slažem se kolega Alexandar, ali isto tako ako pogledaš na mojnovac.com
gdje je dno, onda pogledaj 15 dana ranije moj post prije dna, onda sam prognozirao
točno 1448.
Doduše ja sam i dalje optimističan i mislim da nema razloga uza biti u bedari.
A opet tko ulaže na duže i dokupljuje kako mu uleti višak, taj ujedno i štedi, jer ni ovo
stanje nije dovijeka, dapače kad se trend okrene, mislim da će oni koji su
štedili u dionicama sigurno puno puno bolje proći nego oni u banci.
Naše tržište je preplašeno, ali činjenica je da je P/E kod nas bar 3 puta manji nego u USA.
Stoga ne volim usporedbe s njima, dapače mi njih i ne pratimo kako misle mnogi.

Pratimo ih pratimo, UVIJEK smo ih pratili

Cijenim tvoje postove kolega Alexandar i nije mi namjera da prepiremo, radije razlučimo kada izaći i kada ući. Nevjerovatne su ovo prilike gdje se u samo 1 tjedan dana može okrenuti 6-10%.
Pa eto predlažem da i ti staviš svoje procjene za naredne dane.
A šta će biti za 1mjesec dana, ma tko može znati.
Smiješno je da Ameri pišu da ih čeka Rally UP, a spominju targete na SP500 od 500-600.
Mislim tko je tu lud?
Činjenica jest da nitko ne zna gdje idemo!
Ako i jesmo u valu 4. UP, onda ni val 5. nije tako jako daleko gledano po indeksnom iznosu.
Stoga ove cijene ulaza uopće i nisu glupe.
Ja očekujem trzavice gore dolje iduća 2-3 mjeseca, a s obzirom da slijedi zaokret u rujnu i listopadu glede rasta gospodarstva, logično je da burza to osjetnije prati već od travnja.
Pozdrav tebi kolega! Nisam mislio ništa loše!
I isprika, ipak je komentar moj trebao biti upućen kolegi EVO GA OPET!

New Report

Close