Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Higher Highs, Higher Lows

The market continues to show a pattern of higher highs and higher lows on the 10 minute timeframe, but the heavier volume near the open and subsequent activity below daily VWAP is reason to go slow with trades today. There is no sign of reversal here but big volume without further upside often means distribution.
Vaš link

Bilo bi polako vrijeme da svi vi vrli analitičari polako usaglasite stavove…..
Već je postalo smiješno da mi laici svakog dana tu moramo čitati sasvim oprečne prognoze…..


grobi potvrda breakouta na 1785

Živio Vlad 100 godina….to bi se čini mi se moglo dogoditi sutra, gledajući amere i europu, a i mi smo sada na redu da krenemo s spust staze u planine !!

I very much love INGRA !!

Kolega Vlad,

Do koliko mora ići DIOK gore da se poništi onaj tehnički target od 80 kn?

Hvala na odgovoru!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



grobi potvrda breakouta na 1785

Živio Vlad 100 godina….to bi se čini mi se moglo dogoditi sutra, gledajući amere i europu, a i mi smo sada na redu da krenemo s spust staze u planine !!
[/quote]

Prema Amerima bi mogli sutra u spust, kako i sam kažeš.

Onih 3% je ipak preambiciozno bilo u ponedjeljak, uz naravno premizerne promete koji su opasni za

bilo kakav ulazak.


Kolega Vlad,

Do koliko mora ići DIOK gore da se poništi onaj tehnički target od 80 kn?

Hvala na odgovoru!


ca 350

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Kolega Vlad,

Do koliko mora ići DIOK gore da se poništi onaj tehnički target od 80 kn?

Hvala na odgovoru!


ca 350
[/quote]
Puno, ali hvala na odgovoru!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

hm, vidim da sam se krivo izrazio. Nije ništa pogodio nego je do svega došao dedukcijom, dakle svojom glavom.

btw, eno na DJIA velika borba oko 9000, a tu bi trebao i SMA10 presjeći SMA50, ali ne ide baš.

Pessimism Is Your Friend

Dow preko 9000, Dax preko 5000, dragi GRAFIČARI znači li vam to išta… Hvala…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


@Vlad1111

Ej majstore, SP500 nije potvrdio target 935, za target 1120.

Zatvorio na S&P 500934.24

Vlad čestitke !!

Rekao si za S&P 500 INDEX 934,50….okruglo 935 …..točno 934,70, možda korigacijom dodje i na 935. Svaka ti čast, iskrene čestitke !!

I very much love INGRA !!


Vlad čestitke !!

Rekao si za S&P 500 INDEX 934,50….okruglo 935 …..točno 934,70, možda korigacijom dodje i na 935. Svaka ti čast, iskrene čestitke !!

Kakve čestitke. Jesi gluv?

Nije probijen 935. Sutra će da probije. A jesi nervozan.

New Report

Close