Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zanimljivo će biti vidjeti (a i poučno) kako će ameri riješiti ove probleme.

Hmmm, jel jos trazis 500 kn?

[/quote]

oprosti, ne sjećam da sam ikad u životu tražio 500 kuna. Uvijek sam imao, puno, puno više kuna, i davao drugima. Ali tražio? Nikada. Jel ti možda treba 500 kuna?

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


Zanimljivo će biti vidjeti (a i poučno) kako će ameri riješiti ove probleme.

Riješit će oni to ovih dana elegantno sa rastućim klinom.

..fug, s&p500 RSI intraday close 50,daily 58,weekly 40,mothly 26! (teletrader)

oprosti, ne sjećam da sam ikad u životu tražio 500 kuna. Uvijek sam imao, puno, puno više kuna, i davao drugima. Ali tražio? Nikada. Jel ti možda treba 500 kuna?

Puno je bahatih lazljivaca i samozvanih gurua na forumu. Zar si zaboravio jednostranu okladu koji si izgubio?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ANALIZA ADRS, čiji oscilatori malo pokazuju s obzirom na male oscilacije cijena.


..fug, s&p500 RSI intraday close 50,daily 58,weekly 40,mothly 26! (teletrader)

… važno je napomenuti da se RSI nikad ne gleda samo kao overbought/oversold indikator.On je ustvari momentum oscilator.Kod RSI je najvažnija divergencija koja ukazuje na mogući turning point.

Crobex iz drugog ugla.
Rast prelazi u stagnaciju. Stagnacija u pad.

Relative strength index (RSI)
Prva i najvaznija mu jer indikacija preprodano/prekupljeno. Ona govori sama za sebe a najavljuje mogucu promjenu trenda. Signal za kupnju je kada padne ispod 30 a prodajni preko 70. Medutim nikako ga se ne moze (ne smije) koristiti bez ostalih indikatora.


Zanimljivo će biti vidjeti (a i poučno) kako će ameri riješiti ove probleme.

cudim se kolega, da na ovoj vasoj slicici, niste primjetili probijeni rectangle.
koji daje UP target koliko?
980?
ili ga mozda odbacujete?
nisam ni ja nacisto s njim, ali svakako je zanimljiviji za komentar od friziranih oscilatora!

buduci da pratite, vjerojatno znate da ako se to ostvari, povlaci za sobom inverted HS koji daje jos jedan zanimljiv UP target.[smiley]

mislim da je to puno vaznije od trenutnih oscilatora u gornjim extremima..
..koji pri promjeni trenda, naravno i ne mogu biti nigdje drugdje!

narocito, ako je cijena bila zagusena u pravokutniku, kanalu..ili sta vec!

PS-imam odgovor i na ono Krpino pitanje:" MMM, koja je svrha..", ali cu ga zadrzati ovaj put za sebe..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



..fug, s&p500 RSI intraday close 50,daily 58,weekly 40,mothly 26! (teletrader)

… važno je napomenuti da se RSI nikad ne gleda samo kao overbought/oversold indikator.On je ustvari momentum oscilator.Kod RSI je najvažnija divergencija koja ukazuje na mogući turning point.
[/quote]

evo jos jednom, kompletna slika SP500 iz mog kuta.
vidjet cemo hoce li biti kruha..
savjeti i komentari dobrodosli!
[tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

po trajanju 2 malo vremena je preostalo za kompliciranu 4 uz pretpostavku da su podjednake u dužini trajanja

kolega MIG 21-BIS,
sve pet što kažete ali para se nema i ovi naši veliki nesretnici kupuju sve( po nalogu države) osim dionica ili tek neznatno,znaći nema tko dići tržište,unatoč TA pokazateljima kako ih vi tumačite,
samo mali investitori mogu dići crobex nekoliko poena gore..te nakon toga ostati visiti s onu stranu plota ,pozdrav

New Report

Close