Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





sp500 je oko 915!

probijena granica od 911.
911 + 3% je 930.
treba na 930 za konacnu potvrdu probijanja rastuceg trokuta na sp500.
rastuci troku je obrazac rasta!

ali i u ovom trenutku mislim da su odlican posao napravili oni koji su kupovali 31.12.

dajem up target HT na 222kn.
ko se ne slaze?

[thumbsup]

da, da… to je to.

S&P 500 931.80 +28.55 +3.16%

vise dvojbi nema.
ide to gore.

dajem i sp500 target na 1000.

sad ce biti veselo u ponedjeljak kod nas!

ko se ne slaze?
[/quote]

Ja se ne slažem. Gledaj što će se desiti u ponedeljak odnosno sljedeći dan.
[/quote]

zasto se ne slazes?

po meni ovo je sa TA strane vrlo jasno.
[/quote]

Da ti nacrtam.

znate ono kad na kraju godine se svi osvrcu unazad kroz godinu, pa tv emisije posvecene nekoj temi (politika, sport) rade osvrte na proslu godinu. pokusaji tehnicke analize na ovom forumu, ako odbacimo dvije stvari: lupanje targeta bez argumenata i crtkarije ocigledno bez osnovnog znanja iz dijela iz kojeg bi trebale biti izvedene, dakle cak i one dobre, rijetko kad se naknadno provjeravaju, tj. rijetko se zapitamo koliko sam onda promasio, kako i zasto je razvoj dogadjaja otisao skroz u drugom smjeru itd. takodjer mislim da je pamcenje foruma jedno od najkracih pamcenja, sto je bilo prije tjedan dana ili pedesetak strana? s druge strane mene jos uvijek muci da li ewt mozda: 1 – ne valja kao teorija, 2 – na plitkom crobexu nije primjenjiv, analogno pojedinacnim dionicama, 3 – dobra teorija, primjenjiva na crobexu, ali moja brojanja ne valjaju. zato sam stavio slijed grafova intermediate razine tijekom ove jeseni tj. od kad sam ih poceo crtati, kao ppt: da li je bilo naglih zaokreta u razmisljanju? kako su se otvarale nove varijante i kako su odbacivane stare? analiza analize:), kome se da, neka pogleda!

ATPL analiza.
Ubrzano hlađenje oscilatora je očito, ciklus raste je odrađen, MACD oscilator je pred križanjem.


ATPL analiza.
Ubrzano hlađenje oscilatora je očito, ciklus raste je odrađen, MACD oscilator je pred križanjem.

Tako je Barone, dobro si primjetio. ATPL mora dolje.
Lijepo molim sve imatelje ATPL-a da u ponedjeljak odmah prodaju sve svoje dionice. Po mogućnosti meni. [smiley]

I'LL BE BACK



ATPL analiza.
Ubrzano hlađenje oscilatora je očito, ciklus raste je odrađen, MACD oscilator je pred križanjem.

Tako je Barone, dobro si primjetio. ATPL mora dolje.
Lijepo molim sve imatelje ATPL-a da u ponedjeljak odmah prodaju sve svoje dionice. Po mogućnosti meni. [smiley]
[/quote]

U potpunosti se slažem s tobom prijatelju i ja bi ih volio imati više u svom portfelju !!
Pozdrav !! [angry] [angry]

I very much love INGRA !!

Zanimljivo će biti vidjeti (a i poučno) kako će ameri riješiti ove probleme.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


ATPL analiza.
Ubrzano hlađenje oscilatora je očito, ciklus raste je odrađen, MACD oscilator je pred križanjem.


Dragi kolega,

to što smo probili gornji bollinger ne mora značiti ništa u ovim vremenima To nije nešto što se nužno mora događati u određenim vremenskim razmacima. Bollinger nema mogućnosti predviđanja, već već je takav na osnovu prethodnih podataka. Bude li nekoliko dobrih dana s brodarima (poput petka na drysima) izgledi da se opet probije gornja crta rastu. Evo vam primjera od prošle godine na kojem se vidi kako se često to događalo.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Zanimljivo će biti vidjeti (a i poučno) kako će ameri riješiti ove probleme.

Dobro da nisi uzeo sekundne oscilatore..baljezgaš o padu u americi već mjesec dana, pogodit ceš jednom

Dnevni ADIX ušao polako u pozitivno područje, zelena tek presjekla crvenu, tjedni MACD se prekrižio u pozitivu, al to nećeš napisat, zato što ti ne paše.

Đaba ti sva matematika i diplome kad nisi rodjen da budeš odlikaš
[bye]



Zanimljivo će biti vidjeti (a i poučno) kako će ameri riješiti ove probleme.

Dobro da nisi uzeo sekundne oscilatore..baljezgaš o padu u americi već mjesec dana, pogodit ceš jednom

Dnevni ADIX ušao polako u pozitivno područje, zelena tek presjekla crvenu, tjedni MACD se prekrižio u pozitivu, al to nećeš napisat, zato što ti ne paše.

Đaba ti sva matematika i diplome kad nisi rodjen da budeš odlikaš
[bye]
[/quote]

Bivši prijatelju, sve najbolje u ovoj godini.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

MMM, koja je svrha tražiti i prikazivati izolirano nekakve indikatore?
RSI za 30 dana?! Zašto ne za dva mjeseca, za godinu dana, za 15 dana?

Za RSI si mogao na 30 i 15-minutnim grafovima izvući svakakve vrijednosti, čak i puno više nego ove koje si prikazao.

Usput, MACD 30,10,10 se prekrižio i na tjednom grafu…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Zanimljivo će biti vidjeti (a i poučno) kako će ameri riješiti ove probleme.

Hmmm, jel jos trazis 500 kn?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


MMM, koja je svrha tražiti i prikazivati izolirano nekakve indikatore?
….

Samo je jedan razlog – satna razina zbivanja prethode dnevnoj razini zbivanja. Ako ameri uspiju svladati ove probleme na satnoj razini, onda neće biti problema na dnevnoj razini. A ako ne uspiju, onda će biti problema i na dnevnoj razini.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close