Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jamese, ja ne sumnjam u tvoj buy feeling. Još uvijek ne mogu zaboraviti onaj Tisak na 162. [smiley]

I'LL BE BACK


sp500 je oko 915!

probijena granica od 911.
911 + 3% je 930.
treba na 930 za konacnu potvrdu probijanja rastuceg trokuta na sp500.
rastuci troku je obrazac rasta!

ali i u ovom trenutku mislim da su odlican posao napravili oni koji su kupovali 31.12.

dajem up target HT na 222kn.
ko se ne slaze?

[thumbsup]

^GSPC S&P 500 INDEX,RTH 930.33 2:56pm ET Up 27.08 (3.00%)



sp500 je oko 915!

probijena granica od 911.
911 + 3% je 930.
treba na 930 za konacnu potvrdu probijanja rastuceg trokuta na sp500.
rastuci troku je obrazac rasta!

ali i u ovom trenutku mislim da su odlican posao napravili oni koji su kupovali 31.12.

dajem up target HT na 222kn.
ko se ne slaze?

[thumbsup]

^GSPC S&P 500 INDEX,RTH 930.33 2:56pm ET Up 27.08 (3.00%)
[/quote]

Bio je i na 931,33…ako se ne varam.

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


ne volim kad vani raste a mi gledamo…to nas je često put "zajebalo"….a za svaki slučaj sam se natrpo dionicama predzadnji, zadnji dan trgovanja. [tongue]


Jamese, ja ne sumnjam u tvoj buy feeling. Još uvijek ne mogu zaboraviti onaj Tisak na 162. [smiley]

Pa bollingeri su se na velikom broju dionica jako stisli zadnjih dana, a to je dobar predznak nadolazećeg osjetnijeg pada ili rasta…
Kocka je bačena… [thumbsup]
Odigrao i ja nešto ali iskreno daleko sam od onog samopouzdanja od prije mjesec-dva [lol]


sp500 je oko 915!

probijena granica od 911.
911 + 3% je 930.
treba na 930 za konacnu potvrdu probijanja rastuceg trokuta na sp500.
rastuci troku je obrazac rasta!

ali i u ovom trenutku mislim da su odlican posao napravili oni koji su kupovali 31.12.

dajem up target HT na 222kn.
ko se ne slaze?

[thumbsup]

da, da… to je to.

S&P 500 931.80 +28.55 +3.16%

vise dvojbi nema.
ide to gore.

dajem i sp500 target na 1000.

sad ce biti veselo u ponedjeljak kod nas!

ko se ne slaze?

Dragi svi,

opet sam cijelu noć ubacivao parametre u GB. Ovo je izbacio:

ticker: ATPL
target bid: 800 kn
time frame: do kraja sljedećeg tjedna
vjerojatnost ishoda: 78,65%

s poštovanjem

vaš Guverner.

I'LL BE BACK

Gdje je onaj MMM? Da nije otisao na skijanje bez 500 kn? [lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

2009 neće biti u znaku prevelikog rasta, al će rasta biti. 2009 će završiti na crobexu iznad 2000. Jedino što se može ispriječiti je propast države. Nadam se da do toga neće doći jer ovdje ima ljudi koji to čekaju i da pokupuju dionice po 7 kuna. Ako ćemo uzeti sadašnje stanje crobexa od 172x do 2000 je rast više od 15% a toga nema ni na kakvim oročenjima. Budite skromni pa će vas svaki veći rast razveseliti. TA pokazuje na moguć rast uskoro (preko 2000), pa slijedi korekcija i onda konačno formiranje dugog polaganog uzlaznog trenda koji bi mogao potrajati većinu 2009, ali mirnog, polaganog i stabilnog rasta. Drukeri koji drukaju na propast države nisu prijatelji ove države i nebi trebali biti poželjni pa ih molim da se odsele u Gazu i tamo riješavaju svoje frustracije. [bye]

Svima sve najbolje, evo prvi tjedni pregled ewt mogucnosti crobexa u 2009 updejtan opet za samo tri trgovinska dana (zanima me koja burza na svijetu ima najmanje radnih dana – nasa ili crnogorska). Hvala svakom forumasu cije brojanje je ubaceno kao mogucnost u ovaj pregled. Za sve tri razine (dugorocno, srednjorocno i kratkorocno) prilazem grafove.

Mogucnosti se kratkorocno raslojavanjem umnazaju dok neke od njih tijek dogadjaja ne odbaci: Ako smo odradili srednjorocni impuls na dole kao ending diagonal s 02.12.2008., prvi primarni moze biti gotov 23.12. kao leading diagonal (crno na intermediate grafu) ili smo tek u njegovom trecem intermediate valu (crveno na intermediate grafu). Ed pa odmah ld, malo cudno, ali nisam nasao nista u ewt tekstovima protiv toga. Dakle u oba ova slucaja srednjorocno idemo gore. Ne moze se odbaciti ni mogucnost da smo usli u intermediate peticu primarne petice na dole 23.12. (zeleno na kratkorocnom grafu), i jos nismo odradili cijeli srednjorocni pad. Proboji ili 2018 na gore, ili 1435 na dole, bi konacno rascistili dvojbu. Srednjorocne posljedice u istim bojama vide se na primarnom grafu. Dugorocno, dodao sam jos jednu mogucnost koja je cijelo vrijeme tu, ponekad spomenuta, ali nikad nacrtana na grafu. Nisam htio usloznjavati pricu jer se vecina ekipe vjerojatno i onako pogubi po iznesenim razinama valova pomnozeno s mogucnostima u svakom od njih: W i X su oznake za nadvalove u slucaju slozene korekcije zapocete zigzagom. Posljedice vremenskog produzenja zbog slozene korekcije bi bile slicne kao i u slucaju da gulimo ili smo odgulili samo superciklicki A, sve bi trajalo puno duze nego li ciklicki zigzag. Posljedice po vrijednost ovisile bi o vrsti iduceg nadvala (teoretski moguca kombinacija s flat ili triangle ili cak dupli zigzag).

Analiza ATPL.
Ne bu dobro.
A o rastu slijedećeg tjedna od 20%, samo ludaci razmišljaju.



sp500 je oko 915!

probijena granica od 911.
911 + 3% je 930.
treba na 930 za konacnu potvrdu probijanja rastuceg trokuta na sp500.
rastuci troku je obrazac rasta!

ali i u ovom trenutku mislim da su odlican posao napravili oni koji su kupovali 31.12.

dajem up target HT na 222kn.
ko se ne slaze?

[thumbsup]

da, da… to je to.

S&P 500 931.80 +28.55 +3.16%

vise dvojbi nema.
ide to gore.

dajem i sp500 target na 1000.

sad ce biti veselo u ponedjeljak kod nas!

ko se ne slaze?
[/quote]

Ja se ne slažem. Gledaj što će se desiti u ponedeljak odnosno sljedeći dan.

Crobex i bull runovi u zadnje dvije godine.

New Report

Close