Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ekipa sve najbolje u 2009-oj godini! [thumbsup]

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."

Sve najbolje u 2009.godini svima sa foruma puno zdravlja i veselja, a pare će same doći!!

evo što ja svima želim za početak nove…

Pametan, ako to želiš.

Mnogo uspjeha svim članovima foruma u Novoj 2009. godini.

http://www.forex.ponuda.hr

Mrzim Novu godinu,
Mrzim Crobex
Mrzim što sam u minusu
Papa Štrumf sve mrzim !!
Ali Vama želim sve najbolje za Novu 2009 godinu, ponajviše svojim prijateljima, onima koji su me uočili na forumu i svojim neprijateljima. Bilo bi jako lijepo kada bi naš Crobi u 2009 dostigao 1779 bodova, tada če sigurno doći na 1950 ili na 1400.
Ljudi bitno je da je zabavno i dinamično. Svako jutro u 9 2 Normabela u 10,01 još jedan a oko 15,30 opet dva već iz navike. Svima SRETNA, j…eš uspješna, NOVA 2009 godina !!

I very much love INGRA !!

Sve Vam najbolje u novoj, 2009.-oj godini!
I neka nam bude zelena …

nisam bob, ali dylan ...

Sretno svima i puno zdravlja!!! I molim vas ne šaljite mi više PM-ove za targete proizašle iz ubojitog oružja "Governerov basket" jer naprosto ne stignem svima odgovoriti, te ovog trenutka i službeno ukidam uslugu. Targete ne želim javno iznostiti jer je GB toliko moćan da bi mogao izazvati revoluciju i pomutnju na tržištima kapitala, a ja sam ga noćima stvarao i razmišljam o patentiranju.

To je fuzija nekoliko teorema i filozofija ukomponirana u jedinstvenu cjelinu pomoću custom made matematičkog algoritma. Ovdje puno zahvaljujem mojim kompama sa PMF-a na pomoći kao i još nekim kolegama sa topica koji su mi usadili temelj ewt analize i Murphyjevih zakonitosti (oni znaju koji su). To zajedno sa Kostolanyjevom tehničkom analizom, Kostolanyjevom analizom percepcije burzovne publike, Buffetovom micro fundamentalnom analizom poduzeća i sektora, opet Kostolanyjevom teorijom velike i male kade, te sve skupa povezano specijalnim matematičkim algoritmom čini božanstveni GB. Eto samo da znate kakvo je to ubojito i precizno oružje.

Sretno!!

I'LL BE BACK

Sreatno svima, a u sljedećoj godini nastavljamo započeti BULL market. Puno sreće i ljubavi

vaš Julio

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

vidim da je ovo posto topik za zelje i poruke,shodno tome i ja se pridruzujem cestitkama i zelim puno srece svim forumasima u novoj 2009

pa hajde ovisnici da se skinemo sa ovog foruma( bar do iza ponoći) ,, svim forumašima istinsku sreću(nije nužno plus portfelja) u 2009…i Vašim families

Ja sam ovisnik prijatelju o PLUSU u portfelju,,,,nočima ga sanjam, danju o njemu stalno razmišljam. Čini mi se da će u godini Novoj on doći i meni i Vama, nekome preko krova, nekome na vrata ali ni to nije bitno, bitno je da došao, dali u obliku MINUSA (ja mrzim minus) ili PLUSA. PUNO, PUNO želja – OSTVARENIH u godini NOVOJ želi Vam vaš Mrgud i njegov neprijatelj Crobex !!

I very much love INGRA !!


Sretno svima i puno zdravlja!!! I molim vas ne šaljite mi više PM-ove za targete proizašle iz ubojitog oružja "Governerov basket" jer naprosto ne stignem svima odgovoriti, te ovog trenutka i službeno ukidam uslugu. Targete ne želim javno iznostiti jer je GB toliko moćan da bi mogao izazvati revoluciju i pomutnju na tržištima kapitala, a ja sam ga noćima stvarao i razmišljam o patentiranju.

To je fuzija nekoliko teorema i filozofija ukomponirana u jedinstvenu cjelinu pomoću custom made matematičkog algoritma. Ovdje puno zahvaljujem mojim kompama sa PMF-a na pomoći kao i još nekim kolegama sa topica koji su mi usadili temelj ewt analize i Murphyjevih zakonitosti (oni znaju koji su). To zajedno sa Kostolanyjevom tehničkom analizom, Kostolanyjevom analizom percepcije burzovne publike, Buffetovom micro fundamentalnom analizom poduzeća i sektora, opet Kostolanyjevom teorijom velike i male kade, te sve skupa povezano specijalnim matematičkim algoritmom čini božanstveni GB. Eto samo da znate kakvo je to ubojito i precizno oružje.

Sretno!!

Uvijek radite suprotno od "Govnerovog basketa" i zarađivat će te jako puno.

Svako dobro u 2009.

New Report

Close