Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas bi mogla biti jedna lijepa bijela svijeća koja bi potvrdila jučerašnji morning star. [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Znači, tuna je uzeo sličicu s mojnovac, pa si ti uzeo sličicu od tune i prepravio je, pa sam ja uzeo sličicu od tebe i prepravio je … hm, a da se ja pridružim kritičarima TA [lol]


@Fazan

Jedan savjet sa dobrom namerom.

Ewt se uci sa iskustvom.Svojim iskustvom i to dugorocnim (godinama).Pratiti druge ne pomaze.
Mora se imati svoju metodu proucavanja,svoje alate(software) i na kraju videti(uvideti) kako se citaju (vide) pravi “patterns”.
Kao uvijek za biti “majstor” analiza je potrebno … vrijeme

To je rekao Gann i on je imao pravo.
Ali analizirati dobro ne znaci automatski i trgovati dobro.I to se treba znat (iskustvo i greske uce nas).

PS preliminerna analiza pokazuje da iduci tjedan ima moguci pad …nasdaqa (i svedska burza(omx) ima isti pogled)

Onda, jeste se u silnim permutacijama nebeskih tijela, sam-svoj-majstor alata, domacih zivotinja, doba dana i noci, uspjeli dogovoriti kuda ide Crobex?
I jos to nacrtati?

@Fazan Jedan savjet sa dobrom namerom. Ewt se uci sa iskustvom.Svojim iskustvom i to dugorocnim (godinama).Pratiti druge ne pomaze. Mora se imati svoju metodu proucavanja,svoje alate(software) i na kraju videti(uvideti) kako se citaju (vide) pravi “patterns”. Kao uvijek za biti “majstor” analiza je potrebno … vrijeme

[thumbsup]

I love the Smell of Profits in the Morning


Onda, jeste se u silnim permutacijama nebeskih tijela, sam-svoj-majstor alata, domacih zivotinja, doba dana i noci, uspjeli dogovoriti kuda ide Crobex? I jos to nacrtati?

ide peti val … kada, taj odgovor ti ne može nitko dati …

zadovoljan ?

I love the Smell of Profits in the Morning


Onda, jeste se u silnim permutacijama nebeskih tijela, sam-svoj-majstor alata, domacih zivotinja, doba dana i noci, uspjeli dogovoriti kuda ide Crobex?
I jos to nacrtati?


[thumbsup]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

evo, ja se nadam da je fazan u pravu[pray][pray][pray]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


markko: ” Onda, jeste se u silnim permutacijama nebeskih tijela, sam-svoj-majstor alata, domacih zivotinja, doba dana i noci, uspjeli dogovoriti kuda ide Crobex? I jos to nacrtati? ” [thumbsup]


@asko

kad ti i markko budete nacrtali kuda ide crobex onda cu ja komentirati

do onda cinim kao vi…promatram i cekam da drugi pokazuju…hrvatski nacin postupanja? …ne vjerujem…ima i vrijednih hrvata


Ne znam koji je dio poruke bio nejasan?

Ova tema je mjesto za komunikaciju onih koju TA prihvaćaju kao sredstvo donošenja ulagačkih odluka


[thumbsup]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Evo i moje analize ….trenutno jašemo val 4….

pilar,

jel’ možemo vidjeti svijeće, uključivo ovu danas?

I love the Smell of Profits in the Morning


pilar, jel’ možemo vidjeti svijeće, uključivo ovu danas?

moze, stavim kad napravim

New Report

Close