Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



[ Puna kosa linija i isprekidana horizontalna koje si označio križaju se negdje sredinom ljeta 2010e.

Da, na to sam mislio ali sam krivo napisao. Hvala!
[/quote]

Evo ti onda i slija.

Želim vam svima da večeras probijete sve otpore i da sutra izdrže sve potpore , te sretno i uspješno tehniciranje u 2009. [wink]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

još vrebam priliku za ulaz: obrnuti šampon aktualan i dalje.

nije nemoguć (iako nije nužan) i retracement grobija 0.5-0.625 prethodnog rasta (1430-1785), što bi nas dovelo na razine ca 1560-1600.
no, kako je linija vrata obrnutog šampona aktualna potpora, ako pad ne bude dugo trajao, vjerojatniji je povrat na razine malo iznad 1600…

nakon toga moguć (naravno, ne i siguran) rast na razine ca 2000-2100 (proboj razine ca 1785 vodi gotovo sigurno na 2000)… ca 2315 kao max eventualnog daljnjeg rasta.

poslije toga vjerojatno značajno dole.

ovakav slijed događaja očekujem, ali ,naravno, nisam siguran u baš sve napisano.

siguran sam jedino u 2 činjenice:

-eventualni rast iznad 1785 vodi prema 2000;
-odrađeni su prijelomi za duboke grobi targete (značajno ispod 1400); duboki targeti poništavaju se tek rastom grobija iznad ca 3050.

sve najbolje u novoj godini svima, uključujući i one s kojima sam se malo žešće prepucavao!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Također svim kolegama svako dobro i puno zdravlja ,sreće i rasta crobexa u novoj .


još vrebam priliku za ulaz: obrnuti šampon aktualan i dalje.

nije nemoguć (iako nije nužan) i retracement grobija 0.5-0.625 prethodnog rasta (1430-1785), što bi nas dovelo na razine ca 1560-1600.
no, kako je linija vrata obrnutog šampona aktualna potpora, ako pad ne bude dugo trajao, vjerojatniji je povrat na razine malo iznad 1600…

nakon toga moguć (naravno, ne i siguran) rast na razine ca 2000-2100 (proboj razine ca 1785 vodi gotovo sigurno na 2000)… ca 2315 kao max eventualnog daljnjeg rasta.

poslije toga vjerojatno značajno dole.

ovakav slijed događaja očekujem, ali ,naravno, nisam siguran u baš sve napisano.

siguran sam jedino u 2 činjenice:

-eventualni rast iznad 1785 vodi prema 2000;
-odrađeni su prijelomi za duboke grobi targete (značajno ispod 1400); duboki targeti poništavaju se tek rastom grobija iznad ca 3050.

sve najbolje u novoj godini svima, uključujući i one s kojima sam se malo žešće prepucavao!


Šta bi bilo kad bi bilo

Sve najbolje svima i puno srece.


Evo prognoza ciklusa u biznisu do 2028.

Ekonomski ili burzovni ciklusi?
Koja vremenska tocka (datum) je 2009.3?
Hvala.

Svima želim 2009 -u ,sretnu i uspješnu [thumbsup]

60-minutni



Evo prognoza ciklusa u biznisu do 2028.

Ekonomski ili burzovni ciklusi?
Koja vremenska tocka (datum) je 2009.3?
Hvala.

[/quote]

Ekonomski ciklus. Po mojoj logici 0,3 * 12 mjeseci = 3,6 mjeseci tj. 3 mjeseca i 18 dana (0,6*30 dana)

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Svako dobro u 2009. zdravlja, sreće, uspjeha i djece !

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

mislim da ce danas potpora na 1710 izdrzati.to je dobar znak! [smiley]

sve najbolje u 2009.
puno balona svima..Crobexu pogotovu [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close