Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mig je uz barona posto glavni druker samo kaj on vjeruje da bude grobi prošo 2000 al
je u kešu pa druka za dole da se ukrca na vrijeme u skladu sa vjerovanjem…..a baron
je baron i nemam mu niš za zamjerit…


@split009

Oscilatori su pred rastaljivanjem.
Trebat će im malkoc više vremena da se ohlade.
Možda se i smrznu iza Nove Godine.
Čuo sam da će biti duga i hladna zima.

????????????


[huh]

moze li neka dobra dusa, stavit intraday, 30min, crobexa od 20.11. do 10.01. npr., sa prometima?
braune, jel imas teletrejder jos?
anybody?

vjecno zahvalan, MiG [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



evo i mali update. [yawn]
treba pratiti i dalje.a mislim da ce konacan oblik svega dati US market.

komentari dobrodosli..

Mali ti je odbijanac na dole. Zar ne važe ista pravila odbijanca za trokute i za klinove?
[/quote]

vaze, gdje problem?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM




@rally

da, naravno da je moguc i takav rasplet.
u tom slucaju korekcija na gore je gotova i slijedi ronjenje, po svoj prilici nize od 1400.
ja mislim da nece biti tako.

upravo to i jest glavno pitanje, je li ovo kratkotrajna korekcija, malo veca, najveca, ili promjena trenda.
gledajuci strukturu valova i omjere, LD mi ima vise smisla.60%npr.
30% obicnom cik-caku(tvom) a 10% za ostale varijante.

pratim situaciju i dalje.


Dobro… ne mogu isključit LD potpuno, ne smijem i ne želim. Iako bi u tom slučaju morali povući još 4. i 5.podval do vrha gornje stijenke klina.
Tada mi više izgleda vjerojatniji tvoj update prema kojem je ovo A, jer ako je ovo 1. val s LD oblikom, onda smo u bullu nadebelo, a to mi nekak nije vjerojatno još (prerano možda) kad gledam put po kojem smo ovamo došli, gubi se count…
Nemaš pojma koliko bi mi drago bilo da sam u krivu i da je ovo ustvari LD actionary, nema sretnijeg od mene
[/quote]
Kolega Rally, možete li u sklopu razmatranja leadinga, uz poveznicu strukture unutar preostalog kretanja do vrha pretpostavljenog LDT-a s volumenom i fibonnacijem, dati Vaše viđenje dosega i kratkoročnog raspleta nakon eventualne potvrde formacije?



evo i mali update. [yawn]
treba pratiti i dalje.a mislim da ce konacan oblik svega dati US market.

komentari dobrodosli..

Mali ti je odbijanac na dole. Zar ne važe ista pravila odbijanca za trokute i za klinove?
[/quote]

Probijen trokut na dolje, tu ti nema malog odbijanca.
Isteko mi teletr. evo obnavljam ga.


mig je uz barona posto glavni druker samo kaj on vjeruje da bude grobi prošo 2000 al
je u kešu pa druka za dole da se ukrca na vrijeme u skladu sa vjerovanjem…..a baron
je baron i nemam mu niš za zamjerit…

nisam skuzio, za kamo onda drukam?
za gore ili za dolje? [huh]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



mig je uz barona posto glavni druker samo kaj on vjeruje da bude grobi prošo 2000 al
je u kešu pa druka za dole da se ukrca na vrijeme u skladu sa vjerovanjem…..a baron
je baron i nemam mu niš za zamjerit…

nisam skuzio, za kamo onda drukam?
za gore ili za dolje? [huh]
[/quote]

za dole drukas.
ali mi razumijemo. ipak je CASH u pitanju.

[bye]

1. za miga.JPG (74,15 KB)

@dobitnik

jel moze molim te od 20.11., imamo HS inverted+LD, pa da uklopimo sve na jedan graf.
hvala

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

1. za miga-od 20.11..JPG (77 KB)




mig je uz barona posto glavni druker samo kaj on vjeruje da bude grobi prošo 2000 al
je u kešu pa druka za dole da se ukrca na vrijeme u skladu sa vjerovanjem…..a baron
je baron i nemam mu niš za zamjerit…

Tigrus. Kakva ti je prognoza HT-ja u odnosu na prošli tjedan?

nisam skuzio, za kamo onda drukam?
za gore ili za dolje? [huh]
[/quote]

za dole drukas.
ali mi razumijemo. ipak je CASH u pitanju.

[bye]
[/quote]

New Report

Close