Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@mad
Ova je tema nažalost postala previše zaspamana. Osim što je u ovo blagdansko vrijeme masu ekipe počeli stavljati dječje crteže kao, nazovimo to zahebanciju i velika većina ostalih postova je totalni spam. O TA možda 20% sadržaja, od kojeg je 10% stvarno vrijedno.

mad, slažem se.
ali na bezvezno pitanje moraš dati još bezvezniji odgovor ili dječiji graf, a ne ljutiti se radi budalaština. i ja sam se priključila na TA, da vidim mogu li naučiti nešto novo i da li sam uopće na pravom putu (tek sam na teoriji).
prihvaćam kritiku.
pozdrav

crobex od 02 09 97

mig

ok, ovo je konkretna primjedba
ali ipak,
već sam argumenirao da su dva dodira i ne želim ponavljati opet isto

samo u čemu je problem kada to ne bi bio pc?
zar se doljnja crta ne ostvaruje kao linija trenda?

kad si već nečiji advokat,
ova tema je mjesto gdje ljudi stavljaju grafove i argumentirano razgovaraju
a za sve ostalo tu je – bez cenzure

30 dnevni intraday Crobex

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Ej ekipa,

nemojte se ljutiti, ali nisam mogao da ne reagiram (pošto administratori ne brišu. ali bitno da smo nakon 2 godine i dalje cenzurirani, a ako napišeš 500 debilnih postova dobiješ "power" i nisi više cenzuriran, op.a. ?!)

Ova je tema nažalost postala previše zaspamana. Osim što je u ovo blagdansko vrijeme masu ekipe počeli stavljati dječje crteže kao, nazovimo to zahebanciju i velika većina ostalih postova je totalni spam. O TA možda 20% sadržaja, od kojeg je 10% stvarno vrijedno.

Nisam neki vrsni tehničar (bar se još uvijek tako ne smatram), ali volio sam jako pročitati rasprave koje su se vodile ovdje u početku oko same analize, metoda i sl. Dakle znanje TA metodologije. Rađe se suzdržim nego da pišem gluposti pa tako i nema puno mojih postova.

TARGETI NISU BITNI ! pa nismo u osnovnoj školi ni na placu da pitaš nekog "ej koliko će biti sutra cijena XXX-R-A". Nadam se da vidite besmislenost takvih postova, kao i sličnih odgovora na takve postove.

(nemojte me krivo shvatiti, svaka čast grafovima i analizi vjerovatnosti, al ovdje ih masa baca cifre iz šešira)

Takvim pisanjem su i onih malih 10-tak % ljudi koji su pridonosili dobrim sadržajima otišli sa teme ili su pred odlaskom….

Zato: NEMOJTE SPAMATI TEMU. MOLIM VAS !

Potpisujem!
[/quote]
Prijedlog: ajmo stavit na glasanje; svaki nek navede 10-15 nickova čije analize smatra kvalitetnima i nek se onda otvori nova tema vezana uz TA gdje bude dopušteno pisati samo nickovima koji su dobili najviše glasova. Mislim da bi to bilo dobro rješenje za nas koji želimo čitati ANALIZE, a ne trkeljanja, prepucavanja, gatanja, copranja i svakave besmislene crtkarije [angry]

evo i mali update. [yawn]
treba pratiti i dalje.a mislim da ce konacan oblik svega dati US market.

komentari dobrodosli..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Moze li netko staviti graf Crobexa od 1997.?

Hvala.

Evo u prilogu.


crobex od 02 09 97

Sudeći po ovom grafu slijedeće ronjenje je do 1200, a poslije odbijanca tko zna?



evo jos jednom grafićenko od jucer..
lako moguce da se ne ostvari.
pratit cemo [smiley]

Nešto ti je slabašan treći val, prijatelju.
Ak pucaš na 1. extended, ne možeš imat dulji 5. val od ovoga kaj si nacrto.
Osnove.
[/quote]

naprotiv, treci val je upravo kakav treba biti!
ne, ne pucam na 1.extended, da, mogu imati sve kaj sam nacrtao!sve po PS-u.
cini mi se da tebi fale osnove.
zivio! [thumbsup]

slobodno prepravi na grafu kako ti mislis da treba pa mozemo komentirati [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ej Vlad, može li koji komentar Crobex-a s tvoje strane – ako si tu? Jesu li dionice došle blizu svojih targeta?


mig

ok, ovo je konkretna primjedba
ali ipak,
već sam argumenirao da su dva dodira i ne želim ponavljati opet isto

samo u čemu je problem kada to ne bi bio pc?
zar se doljnja crta ne ostvaruje kao linija trenda?

kad si već nečiji advokat,
ova tema je mjesto gdje ljudi stavljaju grafove i argumentirano razgovaraju
a za sve ostalo tu je – bez cenzure

ukratko, nemas dva dodira i nemas price channel, tocno, donja linija jest crta trenda, a da li se sto mijenja, mijenja se.
a ponavljat mozes do mile volje, ili ne ponavljat, meni svejdeno.

a tebe cu zadnjeg pitat’ di i sta cu pisat’ i kome cu biti odvjetnik!
[thumbsup]

zivio i svako dobro!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


evo jos jednom grafićenko od jucer..
lako moguce da se ne ostvari.
pratit cemo [smiley]

dobaar, ld dobro objasnjava kretanje, brojanje meni ok, sam nisam to uocio:)

New Report

Close