Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo jos jednom grafićenko od jucer..
lako moguce da se ne ostvari.
pratit cemo [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ej ekipa,

nemojte se ljutiti, ali nisam mogao da ne reagiram (pošto administratori ne brišu. ali bitno da smo nakon 2 godine i dalje cenzurirani, a ako napišeš 500 debilnih postova dobiješ "power" i nisi više cenzuriran, op.a. ?!)

Ova je tema nažalost postala previše zaspamana. Osim što je u ovo blagdansko vrijeme masu ekipe počeli stavljati dječje crteže kao, nazovimo to zahebanciju i velika većina ostalih postova je totalni spam. O TA možda 20% sadržaja, od kojeg je 10% stvarno vrijedno.

Nisam neki vrsni tehničar (bar se još uvijek tako ne smatram), ali volio sam jako pročitati rasprave koje su se vodile ovdje u početku oko same analize, metoda i sl. Dakle znanje TA metodologije. Rađe se suzdržim nego da pišem gluposti pa tako i nema puno mojih postova.

TARGETI NISU BITNI ! pa nismo u osnovnoj školi ni na placu da pitaš nekog "ej koliko će biti sutra cijena XXX-R-A". Nadam se da vidite besmislenost takvih postova, kao i sličnih odgovora na takve postove.

(nemojte me krivo shvatiti, svaka čast grafovima i analizi vjerovatnosti, al ovdje ih masa baca cifre iz šešira)

Takvim pisanjem su i onih malih 10-tak % ljudi koji su pridonosili dobrim sadržajima otišli sa teme ili su pred odlaskom….

Zato: NEMOJTE SPAMATI TEMU. MOLIM VAS !

"I am a man of great patience..."

Moze li netko staviti graf Crobexa od 1997.?

Hvala.

zapele su mi par stvari u zadnjih postova za oko pa da pitam (i nemojte to odmah shvaćati kao provokaciju):

1. vezano za "price chanel" od Artu-a: dali je to zaista "price chanel" ? meni ne izgleda tako. fali dosta dodirnih točaka i još nekih komponenata po meni… kako si došao do tog kanala : prostoručno (tj. subjektivno) ili imaš neku matematiku iza toga koja bi to potvrdila? cijenio bi objašnjenje. hvala.

2. Zagorec trokut: otprilike ista stvar: jesi to samo prostoručno nacrtao trokut ili imaš nekih argumenata da bi to trebao biti školski trokut (i onda smjer određen time) ?

"I am a man of great patience..."


Ej ekipa,

nemojte se ljutiti, ali nisam mogao da ne reagiram (pošto administratori ne brišu. ali bitno da smo nakon 2 godine i dalje cenzurirani, a ako napišeš 500 debilnih postova dobiješ "power" i nisi više cenzuriran, op.a. ?!)

Ova je tema nažalost postala previše zaspamana. Osim što je u ovo blagdansko vrijeme masu ekipe počeli stavljati dječje crteže kao, nazovimo to zahebanciju i velika većina ostalih postova je totalni spam. O TA možda 20% sadržaja, od kojeg je 10% stvarno vrijedno.

Nisam neki vrsni tehničar (bar se još uvijek tako ne smatram), ali volio sam jako pročitati rasprave koje su se vodile ovdje u početku oko same analize, metoda i sl. Dakle znanje TA metodologije. Rađe se suzdržim nego da pišem gluposti pa tako i nema puno mojih postova.

TARGETI NISU BITNI ! pa nismo u osnovnoj školi ni na placu da pitaš nekog "ej koliko će biti sutra cijena XXX-R-A". Nadam se da vidite besmislenost takvih postova, kao i sličnih odgovora na takve postove.

(nemojte me krivo shvatiti, svaka čast grafovima i analizi vjerovatnosti, al ovdje ih masa baca cifre iz šešira)

Takvim pisanjem su i onih malih 10-tak % ljudi koji su pridonosili dobrim sadržajima otišli sa teme ili su pred odlaskom….

Zato: NEMOJTE SPAMATI TEMU. MOLIM VAS !

Potpisujem!

Nije mi jasna jedna stvar. Europa ide u debeli plus , ameri u futurima u dobrom plusu, a kreteni pojedini ruše crobi to svijet nije vidio. Dakle složio bih se s onim prethodnim grafovima i probijanjem trokuta prema dole, tj.. prema 16xx. Dakako da bih volio da idemo gore pošto sam 100% u dionicama, ali od toga NEMA NIŠTA. Hrvati se iskrcali u trgovinama za Božić i NG, pa sada ruše burzu i kupuju dionice za siću. I onda kad mi netko na ovome forumu veli mi pratimo amere i evropu, samo da mi je bliže, odalamio bi ga preko .. onako, samo onako.
Aj Bok !!
J– ni i ljuti Mrgud

I very much love INGRA !!

mad

a da ti prvo objasniš zašto to nije price chanel
i ponudiš svoje (ali grafičko viđenje) situacije
u protivnom, iako cijenom ovo što si napisao u prethodnom postu,
svrstavaš sebe u spamere

Evo ako može pomoći….


Evo ako može pomoći….

Eto vam graf –

raslo se konstantno skoro 3 god. možda i prebrzo ,,,,ali urušilo za 5 mj. -sigurno prebrzo…

smanjuje se minus.......


Evo ako može pomoći….

Auf.. ovo mi definitivno ide u slike desetljeća.. [sad]


mad

a da ti prvo objasniš zašto to nije price chanel
i ponudiš svoje (ali grafičko viđenje) situacije
u protivnom, iako cijenom ovo što si napisao u prethodnom postu,
svrstavaš sebe u spamere

u pravu je..
za gornju liniju kanala imas samo jednu tocku.
[yawn]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


evo jos jednom grafićenko od jucer..
lako moguce da se ne ostvari.
pratit cemo [smiley]

Nešto ti je slabašan treći val, prijatelju.
Ak pucaš na 1. extended, ne možeš imat dulji 5. val od ovoga kaj si nacrto.
Osnove.

New Report

Close