Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a evo i željoteke…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


TunaSalad: ” vlad1111: ” evo” ah, kod tog ewta svak svoje broji i tjera … [lol] a bi sam uvjeren da sam skužio o čemu pričaš. ” a zamisli ovaj grozomor od korekcije, ako je tvojih 5 valova ok… brojka 5 je poveznica s mogućim dnom 5. vala iz moje prethodne slike.

po 10 put, nalazimo se u 4. korektivnom valu

I love the Smell of Profits in the Morning


po 10 put, nalazimo se u 4. korektivnom valu

e, sada bih ja volio vidjeti tvoju sliju…[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ej, jel vi uzimate kintu? ili samo buljite u TA…………… Kad bi te crtice sve govorile vi bi svi bili milioneri.

mi smo ti zgubidani[lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

evo preko tvoje …

I love the Smell of Profits in the Morning

fazan:

po 10 put, nalazimo se u 4. korektivnom valu

e, sada bih ja volio vidjeti tvoju sliju…[smiley]

i aj isto. val gore, val dolje … i svak svoje broji [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


vlad1111: ” fazan: ” po 10 put, nalazimo se u 4. korektivnom valu ” e, sada bih ja volio vidjeti tvoju sliju…[smiley]” i aj isto. val gore, val dolje … i svak svoje broji [smiley]

pa u tome i je bit … puno iskustva, pa ćeš prepoznati one prave …

da se razumijemo, ovo da smo u 4 valu nije moja umotvorina …

pretpostavljam da je vladu sam software iscrtao …

uostalom, bolje da sam ja u pravu, jer nam slijedi još jedan UP … ako je vlad u pravu, … duuuuuuuga crna zima …. a mede ne spavaju …

I love the Smell of Profits in the Morning

Kao što sam i mislio:

However, you need the Automatic module to do the Elliott Wave analysis fully automatically. This module is the heart of the program. It is the best and fastest Elliott Wave pattern recognition engine available. The secret of the Elliot wave is the application of patterns in patterns in …etc. When patterns in patterns confirm each other at some point a sort of domino effect will result, which will forecast market moves with uncanny accuracy. This is exactly how we have designed and implemented the software, as a true Elliott wave model.

[bye][bye][bye][bye]

Bolje sam odoka, nego se služiti kojekakvim enginima.

I love the Smell of Profits in the Morning

ajde, pogledat ćemo onda crobex od 97 na dalje. kad dođem doma. malo mi je ovaj tvoj 1. val malo nategnut. naime, nešto je krenulo 98 ili 99 (dno dna), ali relativno sporo do 2003. a onda ruknuo ovaj jaki val gore.

a i trebalo bi vidjeti kretanje tržišta u razdoblju prije toga, jer je 97/98 bio jedan vrh koji se onda ispuhao. na žalost crobex je uveden negdje u to vrijeme pa je ono prije enigma. a tržište je živjelo i prije.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

@fazan

ja sam uzeo tuninu sličicu i nadogradio je…[smiley]
a bilo bi lipo, puno lipo da je tvoja sličica ok [pray][pray]
eh, što volim ovakve umjetničke, dijelom pjesničke teorije poput ewt-a…
uvijek može monolog, ali može i recitacija…[tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ajde, pogledat ćemo onda crobex od 97 na dalje. kad dođem doma. malo mi je ovaj tvoj 1. val malo nategnut. naime, nešto je krenulo 98 ili 99 (dno dna), ali relativno sporo do 2003. a onda ruknuo ovaj jaki val gore. a i trebalo bi vidjeti kretanje tržišta u razdoblju prije toga, jer je 97/98 bio jedan vrh koji se onda ispuhao. na žalost crobex je uveden negdje u to vrijeme pa je ono prije enigma. a tržište je živjelo i prije.

unutar prvog vala, imaš cijelu ewt formaciju!

isto pretpostavljam da podatci nisu potpuni …

I love the Smell of Profits in the Morning

Znači, tuna je uzeo sličicu s mojnovac, pa si ti uzeo sličicu od tune i prepravio je, pa sam ja uzeo sličicu od tebe i prepravio je …

hm, a da se ja pridružim kritičarima TA [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close