Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nadam se da se artu nece ljutiti [smiley]

moguce je da prvo lupimo na 1800, ili cak i preko, da se napravi fakeout.
pa onda dolje, do cca 1600 i to bi bile I. i II. ili A i B.
nakon toga trebali bi imati malo jaci i duzi rast, bilo da je samo C ili III.

naravno, ovo sve vrijedi ukoliko je obrazac dobro prepoznat, tj. ako zaista jest rijeci o LD.
ako ne sve pada u vodu.
i onda po starom obicaju moze dolje, gore, a moze i stajat.[tongue]

mislim da ce trebati obratiti pozornost na promete pri proboju linija obrasca.

PS-lako moguce da ni zuta 4. nije gotova, nego da je to samo A.dapace, to je mozda i vjerojatnije.zaboravio sam napisat na slici.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ovdje upišite svoj komentar…

ne vjerujem da ce biti ista od devalvacije kune.bilo bi jako opasno igrat se s tim u ovakva vremena.
inflacija tesko da postavlja ekonomiju na zdrave noge.
pogotovu sto se time otima onim koji stede i koji su uspjesni, i daje onima koji nsita ne rade, osim zedru hamburgere.sumnajm da ce Žuti, Rusi i Arapčići dopustiti jos koji krug te igre.

Vjeruj onaj koji je do sada znao zaradit milijune znat ce ih sacuvat u krizi a znat ce ih zadradi opet poslije krize… onaj ko je naslijedio milijune trebao je barem usvojit znanje djeda i oca da bi ocuvao imovinu… onaj koji se nije brinuo oko toga neka ih slobodno izgubi jel nije ni zasluzio bolje…

sto se tice kineza i arapa… prihvatili su takvu igru i ako se sto poremeti u toj igri i oni izlaze kao valiki gubitnici… jednostavno ameri drze sve u saci…


tesko da ce puknuti i cash balon (koji definitivno postoji) i asset balon(nekretninski) istovremeno.
imas neki primjer za to?
ja koliko znam ili je jedan ili drugi.

inace, ovo nisu postovi za TA, molio bih moderatora da sve ovo premjesti na neku prikladnu temu.
ukljucujuci i moje.
hvala!

kod pucanja ovih balona ni sam nisam siguran kako ce ispasti… uglavnom nas ce strefit ponajprije uvozna inflacija a zatim i domaca… uglavnom ljudi ce imati sve manje i manje love za luksuz… povecat ce se prodaja rabljenih stanova, auta itd… kad tome jos dodas broj neprodanih stanova, sigurno je da ce ovaj balon puknut sve u sesnajst…


probijen trokut na dolje.

Mrnjau.

jos uvijek akutalan rastuci trokut (obrazac rasta) sa cvrstom potporom na cca 1750.
cekamo potvrdu od 3% za ovaj trokut, tj crobex 1800.

Kakve su šanse da crobex padne na 1200 bodova u narednih mjesec dana? Pitam da znam gdje da se ukrcam.

postoji 50% šanse da padne
i 50% da ne padne
[rolleyes]

Meni to ne odgovara.

Kakav vam je to odgovor?

Bilo bi dobro da još jednom sve padne pa da se fino ukrcam.Po jedno 1200 ako može? Može li tko od tehničara napravit formaciju za taj pad? Podvuć par linija i složit formaciju za 1200? Ako može neka stavi na forum da vidimo!

Moje ime je Dominik
Ja po noći čuvam spomenik

ha ha ha ha , ti si legenda dominiče ! Treba ti dignuti spomenik ….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

@dominik

ja nisam tehnicar ali ono sto vidim je rastuci trokut (rast).
vidim da neki crtaju rastuce klinove (pad), ali to je pogresno.

rastuci trokut je aktualan, a ne rastuci klin.

jedino sto mi se ne svidja su "dojiji" ali to nije toliko bitno.



@dominik

ja nisam tehnicar ali ono sto vidim je rastuci trokut (rast).
vidim da neki crtaju rastuce klinove (pad), ali to je pogresno.

rastuci trokut je aktualan, a ne rastuci klin.

jedino sto mi se ne svidja su "dojiji" ali to nije toliko bitno.

ono "neki crtaju" nije uzlazni klin nego nesto drugo.
sto je aktualno,a sto ne, s tobom ne mislim ulaziti u rasprave, jer si jedno n-puta dokazao da nemas pojma [thumbsup]
osobno nisam siguran i pratit cu situaciju, ali ovaj obrazac mi je definitivno zanimljiv, hoce li biti nesto od toga, ne znam.
BTW kad sam ja trubio prije cca mjesec dana o okretu trenda i rastu ti si švrljao gluposti o padovima, otporima itd..

e, sad kad si usao prije 2 dana, sad ti se raste.
a to ne ide tako druskane! [bye]

ali mi nije jasno, sam napises da nisi tehnicar, a onda dajes sudove sta je pogresno,a sta ne, sta je aktualno,a sta ne?
..cudno za jednog ne-tehnicara, kako sam kaze.. [huh]

inace, ovo sto si ti našvrljao, ne moze biti trokut, pogotovu ne uzlazni.
gdje ti je uzlazni trend?
koliko traje ovaj obrazac?
znas ono o 2/3 i 3/4 kod trokuta?
gdje je sad cijena?

eventualno moze biti pennat.i to bearish!
a ni to!

[bye] [bye] [bye]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Miro25 uopce nije upitno da ce dolar rast iskljucivo zbog toga što ostale centralne banke nebuju radile kao topcider osamdesetih, ali bas da ce omjer kune i eura bit 8….i da ce nafta do 100 dolara nazad

Tu bas nebi stavio ruku u vatru

[lol] al ko stedi u Funtama…jao sine jao

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Daj umjesto prepucavanja, jel može netko nacrtati taj graf, pa da ode crobex na 1200..? Ako bi možda netko mogao?
TRebao bih ući oko te razina.

Moje ime je dominik
ja po noći čuvam spomenik

New Report

Close