Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vani brodari u crvenom..

evo jedan od pogleda na moguci razvoj na ATPL.
kratkorocne sam ciljeve vec stavljao, ovo je onako opći pogled, doduse, malo sirov, bez fiba, bez omjera, bez channelinga.
je li previse optimisticno, ili ce to ipak dolje na “targete” pokazat ce vrijeme..

nemam ATPL, ali namjeravam kupiti..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


vani brodari u crvenom..


od 8 suhih brodara 4 crvena, 4 zelena, sve jednoznamenkasto, ništa bitno. ATPL još uvijek debelo podcijenjena prema DSX. a JDPL debelo podcijenjen prma ATPL.

I'LL BE BACK

ht promolio nosić iz padajućeg klina

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students


ht promolio nosić iz padajućeg klina

peace

Pogledaj bollinger [wink]

AKO STE U PLUSU, TKO VAM JE KRIV ????!!!!



ht promolio nosić iz padajućeg klina

peace

Pogledaj bollinger [wink]
[/quote]

prosiriti ce se bollinger
[wink]

Vratiti će se rode. [wink]
Evo reko sam ti da će se vratiti unutar bollingera.

Što se tiče Crobexa, nema šanse da dotaknemo 1800, preslab je momentum.

AKO STE U PLUSU, TKO VAM JE KRIV ????!!!!


ht promolio nosić iz padajućeg klina

peace

malo pojasnjenja i targeta za HT

Ja sam mislio da će na nam Badnjak, koji čestitam svima, donijeti poklon kako se to inače dešava no po proširenju bollingera od toga nema ništa….savjet: treba bježati u Albaniju. Oni su sada najveća inveticija u posrnuloj Europi. Eto Vijeko dotakao sam se bollingera i savjeta pa se nadam da će ovaj post proći…i jedina čestitka do sada.
Pozdrav svima !!

I very much love INGRA !!


Ja sam mislio da će na nam Badnjak, koji čestitam svima, donijeti poklon kako se to inače dešava no po proširenju bollingera od toga nema ništa….savjet: treba bježati u Albaniju. Oni su sada najveća inveticija u posrnuloj Europi. Eto vijeko dotakao sam se bollingera i savjeta pa se nadam da će ovaj post proći…i jedina čestitka do sada.
Pozdrav svima !!

kolosalno si objedinio TA, savjet i cestitku.
svaka cast!

malo pojasnjenja i targeta za HT

[/quote]

HMMMMMMM, da i onda je svizac zamotao čokoladu u uplatnicu.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Najbolje da danas rade do 11.00 i ne otvaraju do Tri Kralja.

E sad smo j… mačku m…odošmo ponovno na 16xx i nešto. Samo sam se boja da ne probijemo 1750, ali ETO probijeno i sada …hajde Vlad diži se … Svi prijatelji od znanja dajte prognozu. Jesam li pogodio idemo li u mp3 i na koliko do N.G. Vlad diži se !!

I very much love INGRA !!

New Report

Close