Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Lovac

ja sam na 1430 nave toćno što sam kupio, potvrdio sve sa transakcijama

To je u redu kolega kada se stave i transakcije,svaka čast. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


A ne ulazim ni iznad 1785, kako je vlad rekao, jer dragi moji, država nema novaca, i za to nam nije potrebna TA. Uz uvažavanje TA naravno, klanjam se tehnici, ali ovaj puta materijalizam je iznad svih drugih filozofija.

ovo je dobar znak! [thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Lovac

ja sam na 1430 nave toćno što sam kupio, potvrdio sve sa transakcijama

Mise

pitaj na ewt forumu dečke, evo kopiramiz prošlog posta
"Država nema novca kažeš..hmmm zanimljivo, pitaj ewt-iste, kakvi su makroekonomski pokazatelji u prvom valu bull marketa"


zašto da se raspitujem, kada ja znam kakvi su pokazatelji trenutno, samo nitko ne zna u kojem smo valu. Samo pretpostavljaju. Pa i Ameri, od kojih svi čitaju ono što oni pišu pa ovdje prenose, ne znaju u kojem smo valu. Vi stvarno mislite da pričate na tom forumu sa idiotima.


Dobila sam vrijeđajuće poruke na PM, pa me zanima mišljenje šire društvene zajednice, što sam krivo rekla? Jesam li nekoga prozvala? Osim da država nema novaca.

Nemoj se s tim zamarati mise,ovdje svatko govori što hoće,samo da nema vrijeđanja,a od nekih bolesnika sam i sam dobio čestitke prije nekog vremena,ali to je njima na dušu,tj.njemu,pa se ne treba brinuti radi toga. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Vladek di si nestao?
kaj niš od targeta i dionica kojih kupuješ?

Ali kada krene down znamo tko će rokat targete kao da je lud.
Hehehe

Eto to je poznati vlad1111.
I onda neka netko kaže da nije poznati druker.
Je isto kako nismo niti ja niti baron niti knele niti ostali.

Eventualno će se javiti poslije 16h kada se burza zatvori.
Vladek vladek tako se to ne radi.
Nemoj se bojati ugleda, samo drukni kaj kupuješ i na koliko.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@pobjeda
Nemoj ti mene mješat s vama, ja igram ligu prvaka [wink]


@pobjeda
Nemoj ti mene mješat s vama, ja igram ligu prvaka [wink]

Ma igraš ti i finale, ali samo sam te dao za primjer.
Znaš i sam da drukaš up bez grafa i bez ičega.
No to uopće nije bitno, bitno je ovo vezano uz vladeka i njegove targete.

neznam dali ste primjetili, da kada se raste onda nema niti zlog niti iveka, ali bogami kada se pada svaki drugi post je njihov.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


zato što prosjecan ulagac ne može naučiti TA dovoljno da samim time zaradjuje, eventualno Vlad, croman imaju dovoljno znanja za to..
uostalom nije li najbogatiji covjek svijeta buffet, koji koristi neku sasvimdrugu filozofiju.
procjeni stanje firme, mogucnost napretka, te perspektivu sektora..primjer, ledo je definitivno njegova dionica, zvzd bi mogla postati ako poboljšaju profitabilnost..

Nemoj ti nikad ući, što se mene tice, meni svejedno..

Država nema novca kažeš..hmmm zanimljivo, pitaj ewt-iste, kakvi su makroekonomski pokazatelji u prvom valu bull marketa
A moje znanje..nemam ja neko znanje, samo logički dobro zaključujem i imam malko više srece valjda [wink] [wink]


odlicno kolega,odlicno.samo ste zaboravili dodati jos jednog ulagaca ,a to je forest gamp.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Evo evil speculator procjena gdje se trenutno nalazimo.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Evo evil speculator procjena gdje se trenutno nalazimo.

NEMA ŠANSE!!!!

to bi značilo da je sp tek u prvom valu od C???

ako je tako savjetujem i tebi i svima da počnu graditi nuklearno sklonište jer uskoro ce na Wall street pasti 50 nuklearnih glava


A ne ulazim ni iznad 1785, kako je vlad rekao, jer dragi moji, država nema novaca, i za to nam nije potrebna TA. Uz uvažavanje TA naravno, klanjam se tehnici, ali ovaj puta materijalizam je iznad svih drugih filozofija.

Vlad je to rekao prije nego se znalo da Slovenci blokiraju pregovore.U tom trenutku svi postojeći targeti
trebaju se korigirati i prilagoditi toj novoj informaciji.Prema tome tih 1.785 je trebalo korigirati na
niže,a samim time što nismo dodatno pali ispod 1.750 je bio dobar razlog za ulazak.

Nije l vam Vlad rekao da se već postavlja na kupnji.Nije prvi ,ali nije vjerovatno ni puno niže,ali
sigurno nije u granici blokade vjerovatno u rasponu od 1600 do 1.650.Vlad ulazi kada je siguran da slijedi rast.I ja mislim da slijedi rast,ali nisam siguran.

U svakom slućaju ako se poklope dvije tri pozitivne vjesti mogli bi dobro potegnuti.Tako mi barem
izgleda.

Sve manje smo ovisni o drugima.Crobeks hvata svoj put i smanjuje se razlika prema velikim burzama.
Previše smo padali bez bitnih fundamentalnih razloga i došlo vrijeme da se to izravna.


Evo evil speculator procjena gdje se trenutno nalazimo.

da, ali to ne znači da se to mora poklapati sa crobexom… dapače, ja sam siguran da se NE poklapa… 12345 koji čini jedinicu na SP-u, taj isti sinkronizirani 12345 na crobexu čini A…

a nuklearna skloništa će trebati samo amerima.

Pametan, ako to želiš.

New Report

Close