Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@chebelo….

odi pricekaj inu na 1150.
ima vise sanse da se ostvari…

čekaj crobex na 700

Tko čeka, taj dočeka. [thumbsup]

AKO STE U PLUSU, TKO VAM JE KRIV ????!!!!


Barba vlad!!!

Čini mi se da vas hvata nervoza kao i mene, stajao sam na HT tamo gdje ste mi rekli na oko 160 kn i ništa mi nije prošlo, a sve ide gore.
Što da sada radim što što što ?


ako hoćeš biti siguran za up kupnju, čekaj proboj grobija na ca 1785.
moglo bi se to desiti, jer neke dionice imaju jasne up targete.

potom čekati rast grobija barem do ca 1990, prodati i čekati pad.
koji bi se također mogao desiti, jer su odrađeni brojni prijelomi za grobex down targete.

ti down targeti se poništavaju tek rastom grobija iznad ca 3050.
to mi se ne čini izglednim.
pa su down targeti jako izvjesni.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


čekaj crobex na 700


Tko čeka, taj dočeka. [thumbsup]

Ja mislim da se čekaju Ameri i njihov današnji start, vidim futuri se polako spuštaju, ali dakako to je uvijek varka. Mislim da če danas ili najkasnije sutra ameri u POZITIVU, a onda bi mogli i mi probiti tih famoznih 1750 i približiti se 18-tici..u to sam uvjeren 100%. Evo i DAX-u se smanjuje crvenilo. Ako ovo nije dobar znak za trgovinu neznam. Po meni ameri su dobili novčanu pomoć i koliko vidim svi su na bloombergu veseli i sretni osim Blagojevića, znači idemo gore 100%.

I very much love INGRA !!

da nije vrijeme Božia, već bi mi ronili


današnje silovanje HT-a, vjerojatno fondovsko, pokazat će svu nemuštost fond managera s aspekta TA.

Ako se radi o mirovincu oni rade dobar posao.Uzimaju na ulog od 208 kn dividendu preko 25 kn.

25:208=0,12 Na rok od 3 mj i 25 dana dobit 12%.Pa to su već lihvarske kamate.Ovo je dobar posao ne
za mirovince nego i za svakog ulagača.

Inače,ne očekujem da bi HT mogap pasti na tih očekivanih 135 kn.Do dividende ima sve manje vremena tako da bi se moglo naći sve više kupaca kao danas.A to znaći samo rast ili barem
zadržavanje na sadašnjim razinama.
Danas bi vjerovatno bili preko 1.800 bodova,a možda i blizu 2.000 bodova da nije blokade Slovenaca.
Svi tehničari su to očekivali i bili su potpuno u pravu ali pored ove loše vijesti crobex se izvrsno drži
i smatram da je dno bilo na 1.400.Da bi otišli niže nema dovoljno vremena,a ni razloga.
Godišnja FI će biti najbolja u dosadašnjoj povijesti ZSE koja će početi izlaziti za malo više od
dva mjeseca.
Najveći broj dionica prešao je u čvrste ruke.Kada je tržište u padu pa čak i na dnevnim razinama
promet pada.Tek sa zelenim valovima promet pojačava.

Prije ćemo vidjeti HT na 250 na 135.

Ima različitih mišljenja,ali taj pet val je odrađen sa dnom od 1.400.
Nikako ne zaboraviti da uz predpostavku istih dividendi kao i prošle godine da će te dividende biti isplaćene u čvrste ruke i da će se veliki dio tih dividendi vratiti na tržište što bi moglo bitno
podgrijati kupnju.A uz predpostavku da crobex ostane na ovim razinama potražnja za papirima bi
bila dva tri puta veća uz isti promet nego lani za iste novce.

Dakle,vrijeme je za kupnju.Ne kažem da to treba biti agresivno kao danas na HT,ali polako skupljanje
na BID bi trebao biti dobar posao.


čekaj crobex na 700

za neupućene,
ovo je šala


Što znači nemuštost?

Dajte odgovorite čovjeku da Vas može pratit…
Nemušt je mutav tj. kilav, nikakav, blesav, sheban-baš kao oni na koje se to odnosilo [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Najavljivanje pada koji će se dogoditi kao i najavljivanje rasta je nešto gdje ne možeš pogriješiti ako

nije definirano kada će se dogoditi, jer će se na burzi uvijek izmjenjivati i jedno i drugo.

Kaže se da je najbolja laž ona koja u sebi sadrži barem 70% istine, jer je razlika dovoljna za postići

svoj cilj a opet mnogi ti i dalje vjeruju.

sanja


i što ako HT dođe do 215 (postoji i mali obrnuti šampon), a poslije otrese na 135?
jesu li napravili posao?

da, napravili su.
jedino ako sve prodaju na 215.

Vlad nemoraju oni prodat sve na 215, dovoljno im je da prodaju one na striceve i tetke… [wink]
ne brinu oni za nas tu si bez berige tako da se ja ne bi zamarao previse sa rastom dionica

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Vladek

dali to znači da ako danas pređemo 1785 ti ulaziš?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close